Privatus gyvenamasis Nr. 273 2018

1_svetaine_Brigita_Dikevice

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 45 m2

„Miškas pavasarį“

Per du mėnesius suprojektuotas ir pilnai įrengtas dviejų kambarių butas nuomai turint ribotą biudžetą. Projekto tikslas buvo sukurti išskirtinį ir jaukų interjerą, kuriame tilptų viskas, ko reikia pilnavertiškam gyvenimui.Talpioje virtuvėje yra visa reikalinga buitinė technika, o keturvietis valgomojo stalas atskiria virtuvės ir svetainės zonas. Miegamąjame yra ne tik patogaus dydžio lova, bet ir nedidelis rašomasis stalas neužbaigtiems darbams pabaigti, o erdvi drabužinė – kiekvieno naujakurio svajonė!
Šviesiame vonios kambaryje bus patogu tiek pasinaudoti dušu skubant, tiek pasimėgauti atpalaiduojančia šilta vonia. O vientisas ir labai talpus vonios baldas slepia ne tik skalbyklę/džiovykė, bet ir daugybę lentynų visiems higienos produktams sudėti. 
Bute dominuojantys sodrūs atspalviai, bei akcentu tapusi šviežių samanų spalva virtuvės balde, bei miško motyvai miegamojo sienos tapete, leis pamiršti visus dienos rūpesčius ir padės atsipalaiduoti tarsi gamtoje. O dar besijaučiantis natūralaus ąžuolinio parketo kvapas kvies tipenti po erdves basomis.

This apartment was fully installed just in two months having a very strict budget. The main purpose of this interior was to inspire to do something more after a long day at work. The colors and materials are supposed to remind nature. The atmosphere is at the same time playful but also calming. 

Fotografijų autorius: Reda Bernotaitė.