Architektai, dizaineriai

Asta Kazlauskienė

Asta Kazlauskienė

Proporcijos galia, kompozicijos aiškumas, kūrybinė laisvė ir žmogiškas mastelis - kertiniai momentai, padedantys sukurti harmoningą visumą. Joje labai svarbus nuoširdus bendradarbiavimas tarp užsakovo bei kūrėjo, leidžiantis projektuoti individualų ir išskirtinį projektą.

+370699 29770
asta@dreamhouse.lt

Agata Kliukovskaja

Agata Kliukovskaja

Pagrindinė užduotis interjero dizaineriui – sukurti jaukų būstą, kuriame šeimininkas nesijaustų svetimas ir galėtų tą vietą vadinti savo namais.

+370 611 13 690
agata@ifdesign.lt
www.ifdesign.lt

Adomas Kondratas

Adomas Kondratas

10 metų patirtis architektūros srityje: interjero architektūros, individualių gyvenamųjų namų, visuomeninių pastatų rekonstrukcijos ir nauji projektai. Taip pat projektuojami baldai.

+370 612 16476
info@archestra.lt
www.archestra.lt

Audronė Kondratienė

Audronė Kondratienė

Daugiau nei 30 metų patirtis interjero architektūros ir baldų projektavimo srityse: atliekami įvairios paskirties pastatų ir patalpų projektai, interjero dizaino dekoravimo darbai, meno kūrinių pritaikymas interjero erdvėse.

+370 687 44211
info@archestra.lt
www.archestra.lt

Regina Kosmovski

Regina Kosmovski

Butas, namas, ar maža studija, ar kaimo sodyba - tai visatos centras, iš kurio mes žiūrime į gyvenimą.

+370 621 03740
interjeraskosmo@gmail.com

Jolanta Kaušpėdaitė

Jolanta Kaušpėdaitė

Architektūrinio ir interjerinio projektavimo MOTO: Gyvenamosios paskirties individualiųjų namų ir butų projektavime: KOMFORTABILI ERDVĖ KŪNO IR SIELOS POILSIUI. Komercinės, ofiso paskirties interjere: Funkcionali, ergonomiška, įsimenanti, turinti savo arcitektūrinį veidą erdvė, kuri patogi ir patraukli klientui, režisūriškai ir savo spalva atitinkanti įmonės LOGO.