Duris atvėrė naujas namų tekstilės salonas „E-tekstilės namai“

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

E-tekstiles-namai

Tekstilė - viena seniausių meno sričių, neatsiejama nuo žmonijos istorijos. Tai kažkas šilto, švelnaus. Ir ne tik tiesiogine prasme. Namams ji suteikia jaukumo. Joks, net pats moderniausias, minimalistinis ar technokratinis interjeras neįmanomas be tekstilės. Net jei atsisakysime visko, jei namie bus tik stiklas ir metalas, vis tiek liks patalynė, rankšluosčiai – jų dar niekas negali pakeisti.

Tokios nuomonės laikosi ir naujai atidaryto salono „E tekstilės namai“ vadovė Ginta Žekevičiūtė. „Pas mus sau patinkantį daiktą ras net ir išrankiausio skonio klientas. Jei namų tekstilė tokia nepakeičiama, tai tegul įsigytas daiktas būna mielas širdžiai“.

Salone - Lietuvos tekstilininkų darbai

„Lietuvoje yra labai daug tekstilės meistrų, kurie gali pasiūlyti tikrai originalių, kokybiškų produktų. O mūsų salono tikslas – suburti juos į vieną vietą ir pateikti nacionalinį produktą klientui. Reikia parodyti, jog lietuviška tekstilė tikrai ne prastesnė už vakarietiškąją“ – pasakoja G. Žekevičiūtė. Salono šeimininkė paaiškino, jog „E tekstilės namai“ ir bus ta vieta, kur klientas galės įvertinti ir užsisakyti individualiai patikusius tekstilininkų rankdarbius.

G. Žekevičiūtė akcentavo, jog klientui bus pasiūlytos dvi produktų kategorijos: rankų darbo prekės bei aukštos kokybės garsių gamintojų produktai. „Užsukusiems į salona, pristatysime garsaus Šveicarų gamintojo Christian Fischbacher rankšluosčius, chalatus, patalynės komplektus. Didžiąją mūsų asortimento dalį sudaro užuolaidos ir kilimai. Mes teikiame išsskirtinę paslaugą - klientas gali užsisakyti užuolaidas, gobelenus ar kilimą, kurie bus specialiai sukurti, pritaikant produktus jo interjere. Džiugu, jog klientui galime pasiūlyti ir smulkesnių rankdarbių - originalių servetėlių, staltiesių, dekoratyvinių pagalvėlių. Padedame sukomplektuoti, priderinti, klientui pageidaujant, konsultuojame dekoro tekstile klausimais. Tekstilė, ne tik nepakeičiamas, bet ir labai subtilus dalykas, todėl mūsų salono tikslas surasti sprendimus net ir įnoringiausiam klientui“.

Šventinės interjero dekoracijos

„E tekstilės namai“ duris atvėrė prieš patį „šventinį darbymetį“, kuomet visi ruošiasi didžiausioms metų šventėms ir suka galvą, kuo nustebinti savo artimuosius. „Turime daug šventinių idėjų ir pasiūlymų. Tekstilės gaminiai - šilta, estetiška ir naudinga dovana. Manau, kad kaip tik to šiuo periodu labiausiai reikia – grožio ir praktiškumo. Patarsime ir namų puošybos klausimais, mielai pasiūlysime šventinių interjero dekoracijų“ – pasakoja tekstilės namų šeimininkė.

Belieka užsukti ir patiems viskuo įsitikinti!