Jaukus apšvietimas žiemiškiems vakarams

Šviestuvas

Šviestuvas

Žiemai įsibėgėjus, ilgais vakarais, labai trūksta šviesos. Namuose temstant uždegame šviestuvus, tačiau juk ne visada reikia naudoti pagrindinius šviestuvus, dažnai užtenka zoninio apšvietimo: toršerų, stalinių šviestuvų ir pan. Be to, ilgais žiemos vakarais norisi jaukumo, šilumos, o būtent tokią – jaukią, šiltą, ramią – nuotaiką namuose galima susikurti pasirinkus tinkamą apšvietimą. Galų gale, zoninis ar reguliuojamas apšvietimas dar ir padės sutaupyti. Apie interjero apšvietimą ir tinkamų šviestuvų pasirinkimą kalbamės su salono „Murina“ atstove Jūrate Sodeikiene.

Projektuojant namuose apšvietimą, svarbu suderinti funkciją ir grožį – kad būtų pakankamai šviesu, o, reikalui esant, būtų galimybė tais pačiais šviestuvais susikurti jaukų, intymų apšvietimą. Paprastai tam naudojami šviesos reguliatoriai (dimeriai) – elektros jungikliai, padedantys keisti šviesos intensyvumą. Pasak p. Sodeikienės, Lietuvoje žmonės per mažai naudoja stalinių šviestuvų bei toršerų, kurie ir padeda sukurti jaukią aplinką ir yra labai patogūs apšviesti darbo bei skaitymo zonas. Tuo pačiu sutaupoma daug elektros energijos, nes nenaudojamas bendras apšvietimas, kuris paprastai yra 200–300 W galingumo 20–30 m² kambariui.

Jeigu nežinote, kokius šviestuvus pasirinkti, kreipkitės į specialistus, kurie padės Jūsų namuose sukurti itin malonią, šiltą atmosferą, parinkdami būtent Jūsų namų interjerui tinkamus ir reikalingus šviestuvus. Vilniuje, „Akropolio baldų centre“ esančiuose „Murina“ bei „210 Lux“ salonuose, kuriuose priimami užsakymai ir iš katalogų, Jūs ne tik galėsite išsirinkti bei įsigyti Jums patikusius šviestuvus, bet ir gausite vertingų, profesionalių patarimų, kaip pritaikyti apšvietimą konkrečiai patalpai.

Daugiau informacijos www.akropolis.lt/balducentras