Naujienų prenumerata
Naujienos per RSS
2014-12-11

Žinomų žmonių kalėdinių eglučių paroda-aukcionas „Domus galerijoje“

Gruodžio 5 d., baldų ir interjero prekybos centre „Domus galerija“, Vilniuje žinomi Lietuvos žmonės pristatė savo kūrybos kalėdinius medelius, kuriuos gruodžio 19 d. bus galima įsigyti aukcione.

Naujausi straipsniai

Stiklo fasadų tendencijos: architektai pageidauja skaidrumo, investuotojai – energetinio efektyvumo 2014-12-18

„Guardian“ atsakas rinkos poreikiams – naujas „SunGuard“ fasadinis stiklas

Apšvietimo sprendimai išskirtinėms erdvėms iš „vienų rankų“ 2014-12-18

Namų erdvių ar biurų apšvietimo technologijos pastaruoju metu tobulėja taip sparčiai, todėl vartotojui dažnai tampa sunku kokybiškai pasirinkti. Juk reikia išmanyti ne tik techninius parametrus, bet ir neprasilenkti su naujausiomis stiliaus tendencijomis.

Akustiniai paneliai – stilingas būdas sumažinti triukšmą ir papuošti interjerą 2014-12-18

Moderniuose biuruose įrenginėjamos atviros erdvės ne tik leidžia optimaliau išnaudoti turimą plotą, bet ir sukelia nemažai problemų. Kokios jos ir kaip jas išspręsti?

Natūralūs sprendimai viešose ir privačiose erdvėse 2014-12-17

Harmoninga aplinka, menanti atostogas tolimiausiuose egzotiškuose kraštuose, gali Jus lydėti kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje, kai tik patys to norėsite.

Žurnalo „Interjeras.LT pataria“ 2014 numeris 6 2014-12-16

Žurnale „Interjeras.lt pataria“ nr. 6 skaitykite: Įdomybės; Barbora Adamonytė; Dizaineris-juvelyras Šarūnas Davainis; Mažo buto stebuklai; Baltiškas namo interjeras; Didelės šeimos namo interjeras..

Klausk dizainerio. Spalviniai sprendimai svetainės kambariui. 2014-12-16

Jau metus gyvename naujame bute, tačiau niekaip nenusprendžiame kaip sutvarkyti 18 kv. m. svetainę.

Žurnalas „Centras“ 2014 - 2015 m. Nr. 1 2014-12-11

Šiame numeryje skaitykite: Vilnijančios bangos architektūra; Kodėl miestams naudingas chaosas?; Geriausias Britanijos naujas namas; Geriausias šiuolaikinės Lietuvos architektūros penketukas ir kt.

Dekoruotas stiklas – išskirtinis interjero dizaino akcentas 2014-12-10

Stiklo dekoravimas – galimybė suteikti erdvei naujos gyvybės. Vienas iš būdų tai padaryti operatyviai, kokybiškai ir praktiškai – dekoravimas skaidrumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčia specialia PET plėvele.

Šviesos instaliacijos saloną nuspalvins S. Drebickaitės drobės 2014-12-05

Apšvietimo sprendimų bendrovės „Gaudrė“ salone sostinėje atidaroma tapytojos-monumentalistės Silvijos Drebickaitės darbų paroda „4 metų laikai“.

Rankų darbas ir moderniausios technologijos atveria erdves išskirtiniems apšvietimo sprendimams 2014-12-05

Tinkamai pasirinktas apšvietimas dažnai paslepia net ir menkiausius interjero trūkumus, todėl jam skiriamas itin didelis dėmesys. Renkantis šviestuvus gyvenamosioms erdvėms ar jų eksterjerui, labai svarbus ne tik įvaizdis ir stilius...

Architektė Vida Vyšniauskienė: „Geram interjerui gali įkvėpti ir suknelė madų žurnale“ 2014-12-05

Architektė ir interjero dizainerė iš Kauno – Vida Vyšniauskienė – reikli sau ir ją supančiai aplinkai. Būtent šis darbo stilius veikiausiai ir lėmė tai, kad kūrėjos darbai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Įmonių grupė „Narbutas“ stiprina savo pozicijas Kaune 2014-12-03

Kaune, Eigulių gatvėje, duris atvėrė atnaujintas įmonių grupės „Narbutas“ biuro baldų salonas. Salone pristatomos naujos biuro baldų kolekcijos, ergonomiški stalai, garsą izoliuojančios biuro įrangos sistemos ir akustiniai paveikslai.

Namas pušyno apsuptyje 2014-12-01

Architektūros įmonė „Devyni architektai“ sukūrė išraiškingą interjerą jaunos šeimos, gyvenančios pušyno apsuptyje, būstui.

Kviečiame į ketvirtąjį seminarų ciklo „Draugiškos aplinkai statybos žaliems“ seminarą 2014-12-01

EKOcentras kviečia į ketvirtąjį seminarų ciklo „Draugiškos aplinkai statybos žaliems“ seminarą, kuris vyks gruodžio 4 d. viešbučio „Panorama“ konferencijų centre (Sodų g.14, Vilnius).

„Guardian“ sukūrė purvui atsparų dušo kabinoms skirtą stiklą 2014-11-25

Šveičiant dušo kabinos stiklą, galima iki kaulo nusitrinti rankų pirštus, tačiau jis vis tiek netaps toks švarus, koks buvo. Šiuolaikinės technologijos dušo kabinoms skirtą stiklą gali apsaugoti nuo dėmių susidarymo ir gerokai palengvina jo priežiūrą.

Visi straipsniai, įvykiai