2015-04-14

Interjeras.lt džiugino parodos NAMŲ PASAULIS 2015 lankytojus

Specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda NAMŲ PASAULIS 2015 džiugino ne tik šiuolaikiškomis dalyvaujančių įmonių naujienomis, bet ir lankytojų gausa bei jų aktyvumu.

Naujausi straipsniai

Elektrinis grindų šildymas – naujos tendencijos 2015-04-21

Nėra didesnio komforto už šiltas grindis, ypač kai už lango nedžiugina saulė, o ką jau kalbėti apie tai, kai spaudžia šaltukas. Šioje, kaip ir kitose srityse, pažanga nestovi vietoje. Apžvelgsime naujausias tendencijas.

Paroda intriguos renginiais 2015-04-13

2015 m. balandžio 16-19 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje įvyks paroda „Inter Deco“.Visas keturias dienas netrūks spalvingų renginių. Konferencijose, seminaruose, pristatymuose naudingos informacijos ras ir specialistai, ir kuriantys namus.

Aliuminio stoginės – modernus būdas pabėgti nuo lietaus ar saulės! 2015-04-13

Dažnai žmonės, įsirengę svajonių namus, gerokai pašvietus saulutei, bėga iš jų, kad kuo daugiau pabūtų gamtoje. Tam, esant puikiam vasaros orui, puikiai tarnauja terasos..

Kaip išsirinkti tinkamiausią kavos aparatą saviems namams 2015-04-07

Kavos aparatas, kaip ir bet koks namų apyvokos ar interjero dizaino daiktas, gali funkcionuoti ne tik kaip paskirtį atliekantis objektas, bet ir kaip namų erdvę papuošiantis ir išpildantis komponentas.

„Villeroy &Boch” kolekcija „Venticello“ – subtilus ir madingas vonios kambario pasaulis 2015-04-01

Kiekvienas siekiame išsirinkti vonios kambariui naują įrangą – praustuvą, unitazą, vonią ar dušą, kuri nepriekaištingai derėtų su vonios kambario baldais, aksesuarais, bei tuo pačiu metu savo funkcionalumu kviestų pamiršti dienos rūpesčius

Didelės šeimos namo interjeras iš natūralių medžiagų 2015-03-30

Penkių asmenų šeimos 178 kvadratinių metrų namo interjeras uždarame kvartale, netoli Kauno, iš karto būsto lankytojams siunčia žinią – čia viskas natūralu, todėl skoninga ir tikra.

Stilingos interjero puošmenos – židiniai ir krosnelės 2015-03-30

Šiuolaikiniuose namuose vis dažniau savo vietą atranda modernūs židiniai ir krosnelės, kurie dėl pažangių gamybos technologijų ne tik puikiai šildo, bet ir pagyvina interjerą.

Lietuvoje geriausiais pripažinti 3 interjerai loftuose. 10-ajame metų interjero konkurse išdalinta 11 „Auksinių palečių“ 2015-03-24

Kovo 20-osios vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje įvyko internetinio portalo www.interjeras.lt organizuojami solidžiausi interjero profesionalų apdovanojimai „Metų interjeras/Auksinė paletė“.

Ekologija NT rinkoje jau ne atsitiktinumas ir ne pasikartojimas, tai – tendencija 2015-03-24

Šiemet 22-tą kartą organizuojamoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ toliau tęsiama ekologijos tema.

Italijos dvasia Lietuvos interjeruose 2015-03-20

EKOcentras, bendradarbiaudamas su Italijos-Lietuvos prekybos rūmais bei portalu interjeras.lt, kviečia interjero projektavimo specialistus susipažinti su Italijos gamintojų siūloma produkcija..

Naujasis „Eurodisk Cosmo“ maišytuvas: stiliaus ir funkcionalumo harmonija 2015-03-20

„Red Dot“ laimėtojas – naujasis maišytuvas, – valdomas lengvu prisilietimu prie svirties, kuri panaši į žaidimams naudojamą „joystick‘ą“.

Atgimimas sieloje: 10 būdų kaip namuose susikurti pavasarinę atmosferą 2015-03-19

Pamažu ne tik į gamtą, bet ir į širdis ateina pavasaris. Norisi kuo greičiau prisikviesti žalią laukų šydą ir kvepiančius sodus, tačiau kaip?

Naujausio 2015 m. Nr. 2 žurnalo „Centras“ anonsas 2015-03-17

Naujame žurnalas „Centras“ numeryje skaitykite: Geriausias 2014 metų biurų pastatas; Karaliaus Eduardo VII-ojo namo rekonstrukcija; Jos didenybės malonumai; JTO būstinės laukiamojo interjeras; Karališkai prabangus Londono viešbutis..

Atvirų durų savaitė salone „Aktyvus sėdėjimas“ 2015-03-09

Atvirų durų savaitė su Humanscale biuro ergonomika salone Aktyvus sėdėjimas Vilniuje kovo 16-20 dienomis.

Baltiškas namo interjeras: estetika, ergonomika ir funkcionalumas 2015-03-06

Interjero dizaineris Tomas Jasiulis sukūrė trijų asmenų jaunos šeimos namo, esančio Vilniaus miesto ribose, įvaizdį. Pats autorius nelinkęs šio būsto interjero priskirti konkrečiai stilistikai, tačiau drąsiai jį vadina baltišku arba tiesiog lietuvišku.

Visi straipsniai, įvykiai