Naudingi patarimai

Pasirinkimas: vyno rūsys ar vyno spinta 2013-06-28

Vynas – gyvas. Jis gimsta, bręsta, serga ir miršta. Norint mėgautis jo tikruoju skoniu ir aromatu, reikia tinkamai su juo elgtis. Tad visiems vyno mėgėjams patariame, kaip ir kokiomis sąlygomis laikyti vyną, ir triuškiname klaidingus mitus.

Art Deco atgimimas XXI a. interjere (I dalis) 2013-01-07

Jei kalbėti apie interjero stilių, tai turbūt nerasime vienareikšmiškai nusiteikusių ir pritariančių tik vienam ar kitam stiliui. Kadangi turime įdomių faktų apie „atgimusį“ Art Deco stilių ilgai netempdami ir dalinamės.

Erdvi drabužinė – kiekvienos šeimininkės svajonė 2012-10-15

Drabužių ir buities daiktų sandėliavimas taupant vietą ir nedarkant interjero – rūbinės kambario (liaudiškai „tamsiuko“ pagrindinė funkcija.

VIRTUVĖS EVOLIUCIJA 2012-10-10

Ar prisimenate, kokioje virtuvėje vaikystėje mama valgydindavo jus blynais? Stovėdama prie kaitrios viryklės ji čirškindavo keptuvę, o tiršti garai sklisdami po visą butą galų gale išsirangydavo pro atvirą langą...

Taupantiems laiką – namų biuras 2012-08-21

Dažnai darboholikams kylantis klausimas: kaip įsirengti darbo vietą namuose, kad ji neužimtų daug vietos, būtų patogi ir nedarkytų bendro interjero? Tema itin subtili, bet kelis esminius patarimus duosime.

Harmonija namuose: natūralaus medžio baldai vaikams 2012-07-21

Tinkamai suprojektuoti interjerą yra sudėtingas, profesionalių žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas. Norint sukurti namų aplinką, kurioje vyrautų „patogi“ estetika, pirmiausia reikia geros idėjos. Jei idėją jau turite, belieka pasirūpinti baldais.

Kai renkamės miegamojo baldus... 2012-05-05

Miegamajame kiekvienas praleidžia labai daug laiko, todėl svarbu, kad čia būtų ne tik jauku, bet ir suptų patogūs ilgaamžiai ir draugiški aplinkai baldai. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis miegamojo baldus?

Kaip susikurti jaukią ir patogią virtuvę? (II dalis) 2012-04-04

Praėjusiame straipsnyje aptarėme apšvietimo sprendimus, šįkart kalbėsime apie stilius, tinkamiausius buities baldus ir prietaisus bei jų išdėstymo virtuvėje subtilybes.

Medžio masyvo baldai svetainei 2012-02-18

Medžio masyvo baldai namuose – prestižo bei rafinuoto skonio ženklas. Maža jų pasiūla lėmė tai, kad atsirado įvairiausių pakaitalų iš drožlių plokštės, jie paplito rinkoje, tačiau baldai iš medžio lenkia savo konkurentus kokybe, ilgaamžiškumu...

Minkštų baldų kokybė. Nuo ko ji priklauso? 2009-10-02

Dar prieš 20 metų mūsų tėvai džiaugėsi gavę „taloną“ įsigyti lovą, kurios nei spalvos, nei konstrukcijos pasirinkti galimybės nebuvo. Visuotinio deficito laikais sklandė tokio tipo „kalambūrai“: „Ačiū partijai, tėvynei už taloną patalynei"...

Kokia jūsų virtuvė? 2009-06-01

Virtuvė – ne tik maisto gaminimo zona, bet ir viena puikiausių modernaus interjero dalių, suteikiančių jūsų namams savitą stilių.