Naudingi patarimai

Namai pagal Zodiako ženklus (V dalis) 2014-03-20

Interjeras pagal Aviną - ryškus funkcionalumas

Patalynė – interjero dalis 2013-07-03

XXI a. pradžia paženklinta nuovargio visose mūsų sferose. Mes pavargstame nuo begalinio lėkimo, nuo bendravimo, nuo informacijos antplūdžio. Be to, kad reikia keisti varginantį gyvenimo būdą, labai svarbu kokybiškai pailsėti.

Žalia spalva – pavasario šauklė 2013-03-28

Užtrukęs pavasaris ne vieną mūsų tikriausiai verčia jaustis melancholiškai ir mieguistai. Nėra ūpo dirbti, imtis namų ruošos, puoštis ir bendrauti. Mūsų akys ir širdys pasiilgusios žalumos, laukiam pabundančios gamtos, o tuo pačiu ir įkvėpimo.

Meilės dienos dekoras be rožių žiedlapių 2013-02-04

Kaip jau supratote, šį kartą puošime savo namus meilės dienai, o galbūt ir visam meilės mėnesiui. Atsargiai, pateikti patarimai gali patikti net ir Valentino dienos skeptikams!

Aplinkai draugiškos lipnios juostos 2013-01-22

Šiandien, perkant maisto produktus, daugeliui įprasta atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą gaminio sudėtį ir rinktis tik tuos gaminius, kurių sudėtyje yra kuo mažiau sveikatai abejotiną poveikį turinčių priedų.

Naujiena: veidrodžiai su LED apšvietimu ir galimybe jungti multimedijos prietaisus 2013-01-21

Veidrodis šiuolaikiniame interjere – ne tik stilinga detalė, bet ir funkcionalus atributas, kuriantis naujas emocijas.

Art Deco atgimimas XXI a. interjere (II dalis) 2013-01-20

Dėl savo eklektiškumo, įvairiapusiškumo šis stilius aktualus ir XXI a.. Sekant interjero dekoro ir baldų mados tendencijas, galima drąsiai teigti, kad šiandien Art Deco vėl labai populiarus ir mėgstamas stilius.

Paveikslus interjere kabinkite taip, kad negadintumėte sienų 2013-01-04

Subtilios interjero detalės, pavyzdžiui, paveikslai – visada malonios. Vis dėlto dažnai, norint meno kūriniais papuošti namų erdves, atsiranda galvos skausmas – kaip tai padaryti negadinant sienų.

Užsisakykite įrėmintą veidrodį internetu 2012-12-10

Interjero dizaineriai išlaisvino veidrodžius iš vonios kambarių ir koridorių. Jie vis dažniau naudoja juos kaip interjero elementus. Vienas iš didžiausių jų privalumų – erdvės pojūtis, kuris ypač vertinamas mažose erdvėse.

Kaip privilioti Kalėdas į namus? 2012-12-06

Artėjant Kalėdoms traukiate į dienos šviesą kasmet naudojamus šventinius papuošimus? Ar prekybos centruose ieškote kažko originalaus, tačiau galiausiai vis tiek nusiperkate blizgių niekučių, kuriais puošiami daugelis namų?

Dekoratyvinis akmuo 2012-09-18

Tvirtos viduramžių pilies sienos buvo natūrali apsaugos priemonė nuo išpuolių. Šiandien šiuolaikinis žmogus nori gyventi akmeniniame name, nepaisant, kad priešų ir pavojų nėra. Statant namą, jis susiduria su ta pačia problema kaip ir ...

„Microfibres“ nailoninis velvetas: kokybė ir praktiškumas 2012-07-07

Nusipirkus naują baldą, neretai galvos skausmu tampa audinio priežiūra, ypač tada, kai namuose yra mažų vaikų. Kaip nesuklysti renkantis baldų audinį ir kaip jį prižiūrėti, esant išoriniam poveikiui?

Originalūs audiniai Jūsų baldams 2012-04-22

2011 m. Nr. 5 "Interjeras.LT Pataria" žurnalo numeryje naujausią baldų audinių kolekciją Cavallo by Microfibres  pristatęs UAB „Litena“ projektų vadovas Evaldas Norkevičius tęsia temą ir pristato dar keletą baldų audinių linijų.

Įneškime į namų interjerą šviežumo! 2012-04-05

Elegantišką, originalų ir unikalų dizainą Jūsų namų interjerui padės sukurti dekoravimas trafaretais. Įvairūs piešiniai, leis atgaivinti ir paįvairinti jūsų buto ar namo sienas.

Reprodukcija ant drobės – originali dovana Jūsų namams 2012-02-16

Artėjant šventėms kiekvienam aktuali dovanų tema. Visuomet norime artimuosius, kolegas, verslo partnerius nudžiuginti išskirtine, originalia dovana, tačiau ne visuomet žinome, kaip juos nustebinti. Lietuvos dailininkų paveikslų aukštos kokybės...

Unikalus ir išsiskiriantis rankų darbo dekoratyvinis akcentas Jūsų namams 2012-02-13

Tiems, kas su ypatingu rūpesčiu ir dėmesiu kuria savo namus, renkasi apdailos medžiagas, gerai apgalvoję ir ieškodami prasmės.