Naudingi patarimai

Kodėl dušo kabina gali pakeisti vonią? 2014-06-07

Gyvenimo tempas tik beprotiškai auga. Nors ne vienas turbūt dažnai pasvajojame apie karštą vonią, savo namuose vis dažniau įsirengiame dušo kabiną. Tai taupo mūsų laiką ir vandenį. Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną?

Švarus vanduo – sveikatos šaltinis 2013-07-01

Sveikatos ir grožio specialistai kiekvienam žmogus kasdien pataria išgerti apie 2 litrus vandens. Du trečdalius mūsų organizmo sudaro vanduo. Todėl nenuostabu, kad vanduo yra toks svarbus mūsų sveikatai ir kad jis turi būti kokybiškas.

Vonia: skaičiai, medžiagos, komfortas 2012-08-31

Renkantis ketaus vonią, atkreipkite dėmesį į emalio padengimo kokybę – ji turi būti tolygi ir vienodai glotni. Taip pat dėmesį reikėtų atkreipti ir į...

Kaip padaryti, kad vonios kambaryje užtektų vietos? 2012-06-25

Žmonės, norintys skoningai įsirengti vonios kambarį, neretai susiduria su problema, kaip to pasiekti, juk įprastai vietos jame nėra daug. Vis dėlto tai įmanoma – tereikia kūrybiškumo ir nestandartinio sprendimo.

Gaivus oras vonios kambaryje be ventiliacijos 2012-04-23

Tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad pagrindinis blogo kvapo šaltinis vonios kambaryje – unitazas, todėl šveicarų gamykla ,,Geberit“ siūlo unikalų gaminį – ,,DuoFresh“ potinkinį WC rėmą su viduje įmontuotu ventiliatoriumi ir aktyviosios anglies oro filtru.