Straipsniai, įvykiai

Sienos be defektų 2014-10-30

Norint naujai įsirengti ar remontuojant būstą, neišvengiamai tenka susidurti su sienų ir lubų apdailos pasirinkimo klausimu. Kad ir ką pasirinksite – sienas dažyti ar klijuoti tapetais – Jums reikės apsispręsti, kokios rūšies glaisto įsigyti.

Kas nutinka, kai norų neriboja galimybės, arba neišsemiamas tapetų derlius parduotuvėse (I dalis) 2013-11-19

Kaip be specialisto pagalbos nepasiklysti renkantis tapetus? Tai šiek tiek panašu į matematiką.

Kaip klijuoti tapetus? 2012-08-27

Prieš klijuodami tapetus patikrinkite ar jie neturi jokių defektų. Kad visi tapetai būtų vienodo atspalvio, jie turi būti su tuo pačiu partijos numeriu. Pirmiausiai pasiruoškite ir klijuokite ne daugiau kaip 3 juostas, patikrinkite kokybę ir tik...

Žingsniu priekyje su AEROC 2012-07-02

Anot statybos specialistų, šiandien didžioji dalis žmonių domisi, kokios energetinio naudingumo klasės bus jų namas. Deja, aukštesnės nei C klasės namą statosi retas. Taip yra dėl to, kad žmonės C klasę, kuri pagal šiandien galiojančius teisės aktus yra..

Kad nereikėtų gadinti sienų 2012-07-01

Kur pasikabinti rankšluostį, pasidėti muilą, šampūną, smulkius higienos reikmenis, kur tiktų laikyti skutimosi peiliuką, dantų šepetuką ar stiklinių paviršių valiklį, dažnai susimąstome jau įsirengę vonios kambarį. Norisi, kad tokios smulkmenos derėtų...

Sienų gobelenai prabangiems interjerams 2012-04-16

Dažymas, tapetavimas – bene dažniausiai pasirenkami sienų apdailos būdai, tačiau ieškantiems kažko originalesnio, prabangesnio Belgijos gamintojai „Omexco“ siūlo alternatyvą – sienų gobelenus.

Dėlionė ant sienos 2011-12-19

Kas be spalvingų tapetų, spalvotų audinių ir madingų atspalvių dažų gali pagyvinti interjerą? Tapetai ir lygios sienos – praeitis! Gamintojai nenustoja kurti ir stebinti, siūlydami mums ir mūsų namams vis naujus dekoravimo būdus...

BIOPETRA dekoratyvinė sienų apdaila - statyba ir apdaila su pagarba žmonijai ir gamtai 2010-08-10

Italų gamintojo KERMA produkcijos linija BIOPIETRA yra sukurta pažinimo bei naujausių technologijų pagrindu. Pristatomas platus asortimentas leidžia sukurti sprendimus, kad Jūsų namai būtų išskirtiniai.

Kodėl dažymas ekologiškais dažais svarbus ne tik vaikų kambariui 2010-08-01

Vakarų šalyse dėl ekologiškų produktų dažų pramonėje gamybos garsiai kalba ne tik aplinkosaugininkai, susirūpinę klimato atšilimo problema. Ne vienerius metus patys dažų pirkėjai gamintojų reikalauja būti socialiai atsakingais...

Įspūdingos didelių dydžių sieninės plytelės moderniame interjere 2010-07-31

Italų kompanijos PANARIA CERAMICA plytelių kolekcijos Exochic ir Aisthesis yra tikrai geras pasirinkimas siekiantiems sukurti ar patiems susikurti unikalų, elegantiską, žavų ir tobulą vonios kambario interjerą.

Marselis Wandersas sukūrė naują plytelių kolekciją 2010-04-22

Garsus olandų dizaineris savo šlovės kelią pradėjo 1996-aisiais, sukūręs „Knoted Chair“ („Megztą kėdę“) „Droog Design“ kompanijai. Šiuo metu apie jį girdime visur, nes tai tapo savotiška mada ir dizaino lygio išraiška.

Olandų dizainerio kūryba ir italų gamintojų keraminės plytelės pavergė Boloniją 2010-01-12

Rugsėjį Bolonijoje vykusioje parodoje Cersae daug dėmesio sulaukė Ceramica Bardelli stendas, kuriame olandų kilmės dizaineris Ronald Van der Hilst pristatė savo kūrinį – plytelių seriją Tuli – Poni.