Visuomeninis Nr. 27 2009

Interjero autoriai:
,
.

Salonas "Vilniaus parketas"

Užsakovas pageidavo , kad būtų išeksponuota kuo daugiau rūšių parketo. Todėl pradėjus kūrybinį darbą  pagrindinis uždavinys buvo suderinti didelį kiekį eksponuojamo parketo taip, kad tai žiūrėtųsi nenuobodžiai . Todėl atsirado detalės, laužančios vientisas plokštumas - pakylos , lubų peraukštėjimai .

 Buvo sukurtas patalpos išplanavimas, atskiriantis prekes pagal kainos kategorijas, sukurti parketo ekspoziciniai stovai su užuomina į medžio stilizaciją.

Siekdamas parodyti kuo platesnes parketo panaudojimo galimybes,  naudojau jį kaip sienos , lubų apdailos medžiagas, o taip pat vadybininkų darbo vieta pagaminta iš parketo.

Didelis dėmesys buvo skirtas apšviestumo lygio skaičiavimams ir renkantis šviestuvų lempučių šviesos spektrą.

Sukurtas krioklys maskuoja radiatorius, o metalinė jo apdaila įneša šiek tiek šaltos medžiagos, kuri suteikia interjerui skambesio.

Cetrinėje dalyje suprojektuota stiklinė pertvara, apklijuota skaidria halogramine plėvele ir naudojama kaip ekranas minikonferencijų ar medžiagos pristatymo metu. Grindys suskaidytos ploštumomis – tai ekspozicinis plotas, kuriame pateikta apie 200 rūšių parketo plokštumomis 200*300 cm

Viso salone išeksponuota apie 450 rūšių parketo.
Fotografijų autorius: IN-USU.