Interjero klubas

Interjero klubas vienija specialistus teikiančius darbus kasmetiniam konkursui "Metų interjeras".
Klubo nariai – visi, kurie nuo pat šio konkurso pradžios (2005 m.) teikė darbus konkursui. Kiekvienas klubo narys gali pasiūlyti savo (renginio, projekto, akcijos, mokymųsi, bendrų pažintinių ir tobulinimosi kelionių...) iniciatyvą kitiems nariams. Rašykite laišką  vytautas@interjeras.lt - jūsų iniciatyva el. paštais bus persiųsta kitiems nariams. Jei atsiras bendraminčių ir iniciatyva bus įgyvendinta, informaciją apie ją paskelbsime čia...

KLUBO VEIKLA:

 

2015m. Rugpjūčio 26d.,,Domus galerijoje" vyko „Specialisto diena“

2015.08.26

 

 Šių metų rugpjūčio 26d.  ,,Domus galerijoje" interjeras.LT komanda ir partneriai surengė antrajį ,,Specialisto dienos" seminarą, skirtą interjero dizaino ir architektūros sričių specialistams. Seminaro tikslas – specialistų informavimas apie pačias naujausias interjero dizaino tendencijas ir gaminius skirtus namams, pradedant šiuolaikiniais LED šviestuvais ir baigiant – pačiomis subtiliausiomis interjero dekoravimo detalėmis.

 


     

 

 

UAB „AKETA“ technikos direktorius , Genadijus Zablockis, susirinkusiems interjero dizaino ir architektūros specialistams pasakojo apie LED šviestuvų galimybes ir supažidino su jų tendencijosmis šiuolaikiniame interjere. Išvydome pačius naujausius  Vokietijos gamintojo „SLV“ siūlomus produktus.

 

Daugiau>>

 

Interjero klubas surengė pirmąsias kūrybines dirbtuves moksleiviams „O jeigu... aš galėčiau sukurti savo svajonių mokyklą – kaip ji atrodytų?“

2011.11.08

Interjero dizaineriams vis dažniau kyla klausimas – kokia švietimo įstaigų aplinka skatintų vaikų kūrybiškumą – laisvą minčių ir svajonių atsiskleidimą, kur kiekvienas nebijotų išreikšti savo idėjų, netgi jei jos skiriasi nuo daugumos draugų, ar net mokytojų. Ar gali mokyklos interjeras, skatinti vaikus svajoti ir kurti? Tokie klausimai paskatino surengti moksleiviams kūrybines dirbtuves ir išsiaiškinti, kokioje aplinkoje geriausiai atsiskleidžia vaikų svajonės ir kūryba.

Pavasarį vykusio Inovacijų festivalio „IF...Vilnius“ ir  „Dizaino savaitės“ metu Interjero klubo nariai organizavo pirmąsias moksleivių kūrybines dirbtuves „O jeigu... aš sukurčiau savo svajonių mokyklą – kaip ji atrodytų?“ Dirbtuvių tikslas buvo išsiaiškinti, kokia mokyklų aplinka labiausiai tinka tobulėjimui ir kūrybai. Ateityje planuojama dirbti ir su kitomis mokyklomis bei skirtingo amžiaus moksleiviais, vėliau kartu su psichologais ir pedagogais parengti rekomendacijas ir jomis remiantis konkrečiose mokyklose įrengti pavyzdinio interjero erdves, kurios atspindėtų pačių moksleivių idėjas.

 

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams  Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams  Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams  Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 

 

„IF... Vilnius“ kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo 5-7 klasių moksleiviai iš penkių Vilniaus mokyklų. Buvo surengtos specializuotos paskaitos apie dizainą, architektūrą, vyko ekskursijos, moksleiviai generavo idėjas ir kūrė bendrus darbus. Pagal moksleivių pateiktas idėjas buvo sukurtos vizualizacijos. „Pastebėjome – kai vaikų nuomonė išklausoma, vertinama, ir nekritikuojama, jiems atsiranda drąsos ir stimulo kūrybai“  - sakė dirbtuvių organizatorė architektė Miglė Šalnaitė.

Yra daug pedagoginių sistemų modelių ir pakraipų. Vienos dar nuo sovietmečio įsišaknijusios ir sunkiai pajudinamos, kitos naujai ateina į Lietuvą ir abejojama jų tinkamumu, blaškomasi tarp kraštutinumų. Kūrybinių dirbtuvių metu siūlėme „iš vidaus“ išsiaiškinti ir per patyrimą iš pačių vaikų išgirsti, kas iš tiesų jiems svarbu, ko jiems reikia, kad į mokyklą eitų su džiaugsmu, o joje jaustųsi saugūs, mylimi, norėtų kurti ir tobulėti.

Kūrybinėse dirbtuvėse darbavosi Interjero klubo nariai: architektai – Miglė Šalnaitė, Dovilė Martinaitytė, Ingrida Darčanovaitė, Jolanta Kaušpėdaitė, Romas Viešchnickas. Jonas Malinauskas - dizaineris, VTDK Dizaino fakulteto Grafinio dizaino katedros vedėjas, docentas. Rosita Pipirienė – psichologė.

 

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams  Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams 

 Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams  Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams  Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

 

 

 

 

Lietuvos ir Baltarusijos dizaineriai kurs upių informacinę-prieštaršinę sistemą

Neris Liepos 2 dieną Baltarusijos dizainerių sąjungos ir Interjeras.lt klubo aktyvistų grupė leidžosi į kelionę baidarėmis Neries upe. Penkias dienas trukusio plaukimo metu buvo planuojama Neries atkarpos tarp Nemenčinės ir Kernavės informacinė-prieštaršinė sistema.

 

Akimirkos iš žurnalo "Centras" ir Lietuvos architektų delegacijos gastrolių Milane...

2010 m. balandis

Arturas_Ciziunas

Egger

Tomas_Gecas_gimtadienis

Egger

Tomo_Geco_egzekucija Gurevicius_Ribotti_Zona_Tortona

Swarovski

Karim_Rashid
Zot
Party_Zona_Tortona
SSatelite
Dalia_Mauricaite_Nauris_Kalinauskas
konferencija_vanduo_ir_gyvenimas_mieste

Konferencija "Vanduo ir gyvenimas mieste"

2009.11.20 . Vilniaus miesto savivaldybė, Tarybos posėdžių salė, 2 aukštas

Konferencijos moderatorius - Audrys Karalius, architektas

8:45–9:00 Dalyvių registracija

9:00–9:05 Sveikinimo žodis

Meras Vilius Navickas


Baltarusijos-dizaineriai-Lietuvoje  

Baltarusijos architektų ir dizainerių viešnagė

2010 Spalio 15 – 18 dienomis Vilniuje viešėjo Baltarusijos Dizainerių Sąjungos Interjero architektų ir dizainerių grupė. Jie čia aplankė daug specializuotų salonų ir įdomių objektų.

Viešnagė prasidėjo nuo senojo Vilniaus ir jame esančių salonų „Beola“ ir „Madam W“.

interjero_klubas_sostiniu_golfo_klube

Interjero klubas lankėsi Sostinių golfo aikštyne

2009 Birželio 23 d., Joninių išvakarėse, Interjero klubas susirinko į tradicinį mėnesinį pasitarimą. Šįkart interjero meistrai susibūrė Sostinių golfo klube, esančiame Pipiriškių km, prie Vievio. Šią idėją inicijavo portalo Interjeras.lt savininkas Vytautas Gurevičius, o ją mielai paremti sutiko dažų gamintojas „Tex-Color“.

Į šventinį susirinkimą atvyko apie 30 architektų ir dizainerių iš visos Lietuvos. 15 valandą jie susirinko golfo klubo konferencijų salėję, kurioje klausėsi paskaitos apie dažymo ypatumus. Ypatingas dėmesys buvo skirtas „Kerapaint“ matiniams dažams, kurie pasižymi unikaliomis savybėmis - yra atsparūs nešvarumams. Savo pasakojimą dažų atstovai įliustravo pavyzdžiais: užpylę ant „Kerapaint“ dažais padengtų paviršių kavos ir vyno – pademonstravo, kaip lengvai (t.y, vandens pagalba) pašalinamos dėmės.


upes_projektas

Ar pagaliau pavyks įrodyti meilę upei..?

(2009.05.12) Skatindamas naujų idėjų sklaidą ir kūrybiškumą Lietuvos Dizaino Forumo Interjero klubas surengė diskusiją „Gyvenimas ant vandens“. Dizaino savaitės metu projektai buvo pristatyti Kultflux pavilijone, esančiame ant Neries kranto. Klubo iniciatyva buvo susijusi kaip tik su šia upe. Interjero klubo nariai savo kūrybinėmis idėjomis siekė prisidėti prie Vilniui aktualaus Vilijos (dabar Neris ) integravimo (nesunaikinimo) propagandos, paliesdami labai jautrią žmogaus ir gamtos santykio temą. “Tik kūryba gali praskaidrinti sustabarėjusį, šiukšliną, tėkmę praradusį Vilijos veidą. Ten kur ateina teisingas žmogus, ateina ir atsakomybės jausmas. Tik mažoje erdvėje suvokiame tikrąją jos vertę ir tik žvelgdami į vandenį suvokiame, kas yra begalybė. Stokime į jo sargybą užimdami tik tiek kiek mums reikia“ – tokiais žodžiais renginio koncepciją apibūdino renginio sumanytojai.

Idėjų konkursas "Namas optimistui"

(2009.03.13) Skatindama naujų idėjų sklaidą ir vertybių skaidą Lietuvos architektų sąjunga ir žurnalas „Centras“ skelbia architektūrinių idėjų konkursą "NAMAS OPTIMISTUI"

Prisidėkite savo idėjomis prie naujo, antivartotojiško, atsakingo gyvenimo būdo propagandos.

Pastaruoju metu vertybės keičiasi, pokyčiai atėjo ir į verslą, statybą, rinkodarą ir kūrybą. Mažiau aktualu prabanga, turto demonstravimas. Vėl tampa aktualu žmogiškumas, nuoširdumas, paprastumas, dosnumas. Architektams tampa aktualu prisitaikyti prie sudėtingos situacijos ir demonstruoti naują aktualų požiūrį klientams.

Plačiau...