Interjero klubas lankėsi Sostinių golfo aikštyne

Birželio 23 d., Joninių išvakarėse, Interjero klubas susirinko į tradicinį mėnesinį pasitarimą. Šįkart interjero meistrai susibūrė Sostinių golfo klube, esančiame Pipiriškių km, prie Vievio. Šią idėją inicijavo portalo Interjeras.lt savininkas Vytautas Gurevičius, o ją mielai paremti sutiko dažų gamintojas „Tex-Color“.

Į šventinį susirinkimą atvyko apie 30 architektų ir dizainerių iš visos Lietuvos. 15 valandą jie susirinko golfo klubo konferencijų salėję, kurioje klausėsi paskaitos apie dažymo ypatumus. Ypatingas dėmesys buvo skirtas „Kerapaint“ matiniams dažams, kurie pasižymi unikaliomis savybėmis - yra atsparūs nešvarumams. Savo pasakojimą dažų atstovai įliustravo pavyzdžiais: užpylę ant „Kerapaint“ dažais padengtų paviršių kavos ir vyno – pademonstravo, kaip lengvai (t.y, vandens pagalba) pašalinamos dėmės.

Paskaitos metu buvo pristatytas ir naujas Lietuvoje produktas – itališki betoninai „terazo“ tipo gaminiai - betoninės laiptų pakopos bei vidaus ir lauko plytelės.

Menininkas Laisvis Janulis Interjero klubo narius sudomino pasakojimu apie dekoratyvinį sienų dažymą.

Vėliau architektai ir dizaineriai buvo pakviesti išbandyti taiklumą golfo lauke. Golfo treneris iš Švedijos papasakojo apie golfo lazdas bei pamokė smūgio technikos. Visą valandą Interjero klubo nariai golfo lauke galėjo taikyti praktiškai įgytas teorines žinias.

Smagų renginį vainikavo Gero Skonio vakarienė Golfo restorano lauko terasoje. Restorano savininkas Darius Katinas pristatė ir pavaišino trijų patiekalų vakariene. Susirinkusieji galėjo paskanauti veršienos kepenėlių konjako padaže, kurį užgėrė saldžiu vengrišku vynu iš Dzeus vynuogės, kalakutienos, įdarytos špinatais su bulvių – sūrio apkepu, prie kurios buvo patiektas rožinis vynas ir pasmaližiauti desertu – skaniu vyšnių pyragu su apkeptu putėsiu, o saldumą nuplauti 47-erių žolelių gėrimu Unicum.

Nuotaikingą susibūrimą Interjero klubo nariams inicijavęs Vytautas Gurevičius paminėjo, jog ir sekantis klubo susirinkimas turėtų būti ne mažiau smagus, tačiau savo sumanymo idėjos neatskleidė.