Nautic – „protingas maišytuvas“

nautic_protingas_maisytuvas

nautic_protingas_maisytuvas

Iki šiol mes siekėme, kad vanduo iš mūsų maišytuvų bėgtų švarus ir išlaikytų visas teigiamas savybes. Todėl labai svarbu, kokį maišytuvą pasirinksite.

Tam buvo sukurta mūsų nauja maišytuvų serija Nautic   – tai įvairių funkcijų simbiozė, kurių paskirtis yra užtikrinti patikimumą bei komfortą. Asortimente rasite maišytuvus praustuvui, bide, voniai, dušui ir virtuvei - jų techniniai ypatumai ir išskirtinis dizainas įtiks net patiems išrankiausiems. Maišytuvai atitinka griežčiausių ekologinių standartų reikalavimus. Nautic yra pažymėtas „Nordic Quality“ ženklu. O vandens pajungimas Soft Pex žarnelėmis leidžia juos sumontuoti ir aptarnauti ypač lengvai. Nautic turi WRC patvirtinimą. Tai reiškia, kad visi maišytuvo komponentai yra pagaminti iš medžiagų, tinkančių sąlyčiui su maistinėmis medžiagomis.

Vandens taupymo technika

Dėl šiuolaikiškos ir lengvai valdomos Nautic vandens taupymo technikos Jums nebereikės išleisti daugiau vandens, nei reikalinga. Pakėlus maišytuvo svirtį, išgaunama komfortabili vandens srovė, kurios pakanka, pavyzdžiui, indams plauti ar skalbti rankomis. Pakėlus valdymo svirtį į aukščiausią padėtį, pasiekiama maksimali srovė, o ją paleidus, svirtis automatiškai grįžta į komfortabilios srovės padėtį.

Energijos taupymo technika

Žvelgiant iš aplinkosaugos srities, labai svarbu taupyti energiją. Nautic maišytuvuose įdiegta revoliucinė energijos taupymo funkcija, kurios dėka galite sumažinti energijos sunaudojimą 50 proc. Sprendimas  - ir paprastas, ir išradingas. Aukščiausiai temperatūrai gauti, svirtis paprasčiausiai turi būti pasukama į kairę pusę iki pat galo, o ją paleidus -  svirtis automatiškai grįžta į komfortabilios temperatūros padėtį.

Šios funkcijos dėka kiekvienas galės sutaupyti daugybę energijos bei pinigų.

Rinkitės maišytuvą Nautic -  aplinkos, ir savo piniginės labui.

Gustavsberg- Villeroy & Boch atstovybė Lietuvoje
Tel.: +370 5 246 0810
E-mail: info@gustavsberg.lt

Daugiau susijusiųs straipsnių: