NT projektai

LAISVĖS 78B

Projektą „Laisvės 78B“ įgyvendiname Justiniškių mikrorajone, strategiškai patogioje vietoje Laisvės pr., greta projektuojamos Šiaurinės gatvės, kuri užtikrins susisiekimą su Vakariniu aplinkeliu bei kitais Vilniaus rajonais.

Pirmuoju etapu pastatėme vieną daugiabutį gyvenamąjį namą, kurį sudaro du – devynių ir šešių aukštų – korpusai. Jame jau gyvena naujakuriai.

Antru etapu pastatysime antrąjį daugiabutį gyvenamąjį namą, kurį sudarys trys – vienas aštuonių ir du penkių aukštų – korpusai. 2020 metais planuojame pabaigti trečiojo etapo statybas.

Visi butai turi didelius balkonus su stikliniais turėklais, o norintys turėti nuosavą terasą įsikūrė apatiniame daugiabučio namo aukšte. Įgyvendindami projektą, sprendžiame amžiną miestiečių rūpestį dėl automobilio parkavimo – įrengiame net dviejų aukštų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę.

Taip pat grąžinome pirkėjams praktiškas dviračių laikymo saugyklas (sandėliukus), kurių naujos statybos pastatuose pasitaiko vis rečiau. Įrengėme vaikų žaidimų aikštelę mažiesiems namo gyventojams. Tai – vienas iš nedaugelio projektų Vilniaus mieste, kuris vos už keleto žingsnių turi vaikų darželį ir mokyklą.

Antrasis statybų etapas pradėtas 2018 metų rudenį, o statybų pabaiga numatyta 2019 m. III ketvirtį. Šiame etape suprojektavome 119 butų. Didžioji dalis – kompaktiški 2 kambarių butai. Be to, pasiūlysime apgalvoto ir patogaus išplanavimo 1 bei 3 kambarių butus. Kaip ir pirmajame etape, butai turės didelius erdvius balkonus. Daugumoje butų yra suprojektuoti sandėliukai.

II etapo privalumai – tai rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri užtikrins šviežio oro pritekėjimą į patalpas ir ekonomišką šildymą. Pastatui suteikiama A energetinio naudingumo klasė. Šildymas – centrinis kolektorinis su individualia apskaita.

Kontaktinis asmuo:

Mantas Urbonas
Mob. +370 601 51 333
El.p. mantas@laisves78b.lt