Pakeliamos lovos – atradimas mažose erdvėse

 

Kai gyvenamoji erdvė dėl mažos kvadratūros kelia rūpesčių ir atrodo neįmanoma patogiai išdėstyti baldų, reikia sugalvoti būdą, kaip pagerinti gyvenimo kokybę esamomis sąlygomis. Vienas iš sprendimų – pakeliamos lovos, kurios suteikia galimybę paslėpti jas tuomet, kai nėra naudojamos. 


Lovaspintoje.lt atstovai akcentuoja, kad pasirinkus šį variantą, dieną laisvą kambario erdvę galima „įdarbinti“ pagal poreikius, o naktį spinta pavirsta puikia patogia lova, dovanojančia visavertį poilsį. Vidiniai lovos-spintos įrengimai sukurti taip, kad būtų numatyta vietos patalams pasidėti, tad lovą galima kelti kartu su čiužiniu ir patalais. Sumontuotos apšvietimo lempos leis mėgautis knygos skaitymu vakare. Ši lova ne tik patogi, bet ir sauganti sveikatą – ji nekaupia dulkių po savimi, nes yra pakeliama, o jos pagrindas – lengvai valomas. Lova ypač tinka ilsėtis alergiškiems žmonėms. 

 

 

 

Pakeliama lova su sofa – itin modernus ir vis dažniau lietuvių atrandamas variantas. Ar žinote, kad už sofos galite turėti dar ir lovą? Sofa-lova su už jos esančia pakeliama lova yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie gyvena labai mažuose butuose.  Uždaryta lova užima labai mažai vietos, todėl niekas net nepastebės, jog už sofos turite dar ir lovą. Nukėlus sofos minkštąją dalį, lova nusileis ir galėsite ramiai miegoti. 

 

 

 

Pakeliama lova gali būti komplektuojama su bet kurio tipo ortopediniais čiužiniais (spyruokliniais, lateksiniais ir kt.), o joje įmontuotas pakėlimo mechanizmas yra gaminamas Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Taip pat turime mechanizmų su metaliniu rėmu arba be jo. Metalinė rėmo konstrukcija leidžia taupyti lovos gamybos laiką bei stiprina visos lovos konstrukciją. Rėmo spalva juoda, tačiau pagal individualų užsakymą galime dažyti bet kokia spalva. Tokį mechanizmą galima naudoti lovose ne tik privačiuose namuose, bet ir viešbučiuose, gydymo įstaigose“, – apie pakeliamų lovų privalumus ir patvarumą kalba bendrovės „Nimava“ atstovai. 

 

 

 

Naudojamas lovos pakėlimo mechanizmas leidžia pakelti lovą ir vertikaliai,  ir horizontaliai, o tai dar labiau padidina jos montavimo galimybes. „Jeigu lovą planuojate statyti kartu su spinta ar kitas aukštesniais baldais, o vietos bei aukščio tikrai pakanka, siūlome rinktis vertikaliai pasikeliančią lovą. Jei planuojate poilsio kambarį palėpėje arba kitoje vietoje, kur trūksta aukščio, rekomenduojame lovą su horizontaliu pakėlimo mechanizmu“, – konsultuoja lovaspintoje.lt specialistai. 

 

Daugiau nuotraukų:

     

 

Pakeliamų lovų galite rasti BALDŲ NAMUOSE „Skraja“.

www.lovaspintoje.lt

www.baldunamai.lt