NT projektai

Pilies Apartamentai

Įsikurkite jau šiandien prabangiuose mažaaukštės statybos butuose prestižinėje Vilniaus vietoje, šalia Neries upės. Galimybė vos per keletą minučių pėsčiomis nusigauti iki Katedros aikštės, Bernardinų sodo ar tiesiog grožėtis nuostabiu Gedimino pilies vaizdu per savo namų langus yra privilegija, kurią turi nedaugelis. Išskirtinė gyvenimo kokybė - Olimpiečių g. 3.

Kontaktinis asmuo:

Neringa Stočkelytė
Mob. +370 613 84102
El.p. neringa@hanner.lt

„B23“ butai Naujamiestyje

„B23“ – A energinės klasės butai Naujamiestyje su rekuperacine vėdinimo sistema. Gyvenkite visiškai greta Vilniaus senamiesčio ir mėgaukitės patogiu gyvenimu naujos kartos kvartale. Greta rasite darželius, mokyklas, o Vingio parką ir Vilniaus senamiestį galėsite pasiekti pėsčiomis. Čia puikiai suderinsite privatumą, racionalius gyvenimo ir transporto sprendimus, rasite laisvalaikio zonas ir naudositės lengvai pasiekiamais Vilniaus Senamiesčio privalumais.

Kontaktai:

Rūta: 8 618 04 885
ruta@hanner.lt
www.b23.lt

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“.

Kontaktai:

+370 616 20 540
rita@eika.lt
www.bajorualejos.lt

„Goštauto 8“

„Goštauto 8“ – komercinių patalpų projektas Vilniuje – pačiame centre, šalia baltojo tilto – Goštauto g. 8. Moderniai sutvarkytos naujos komercinės patalpos turi visus reikalingus vykdyti verslui įrankius – posėdžių salę, naujus kokybiškus biuro baldus, kopijavimo aparatą, internetą, reprezentatyvų koridorių su laukiamąją zoną, bei įspūdingą vaizdą ir funkcionalų išplanavimą turinčią virtuvę su visa reikalinga buitine technika, taip pat darbuotojams sudarytos sąlygos naudotis dušu.

Kontaktai:

Rita Mereškevičienė:
El. paštas: rita@citus.lt
Tel. nr.: +37062033634

„Jonučių namai“

„Jonučių namai“ - mažaaukštės statybos daugiabučių projektas Kaune. Ramios ir saugios aplinkos apsuptyje bus išvystytas uždaras šešių namų kvartalas. Projektas pasižymės ekonomišku išlaikymu ir ypač geromis laisvalaikio zonomis vaikams ir suaugusiems. 

Kontaktai:

Gabrielė Dragūnavičiūtė:
El. paštas: gabriele@citus.lt
Tel. nr.: +37063896603

Tomas Zinkevičius:
El. paštas: tomas.z@citus.lt
Tel. nr.: +37064061946

Juozapavičiaus 13

Moderniai, tačiau išsaugant XIX a. autentiką restauruojamas gyvenamųjų namų kvartalas, kurio statiniai buvo Kauno tvirtovės dalis.pastatuose išsaugotos autentiškos carinei statybai būdingos architektūros detalės – raudonų plytų mūras, unikalios arkos, aukštos lubos, dideli langai ir platūs įėjimai į būstus.

Kontaktai:

+370 657 511 11
info@juozapaviciaus13.lt  
www.juozapaviciaus13.lt


„Karaliaučiaus slėnis“

„Karaliaučiaus slėnis“  tai kotedžų ir mažaaukščių daugiabučių gyvenvietė Pilaitėje. Pirmieji trys gyvenvietės etapai jau užbaigti ir čia kuriasi naujieji gyventojai. Šiame projekte buvo pastatyti pirmieji Lietuvoje A+ energinės klasės kotedžai, todėl čia naujakuriai džiaugiasi itin mažomis šildymo sąnaudomis.

Kontaktai:

Laura Žvaliauskaitė:
El. paštas: laura@cc.lt 
Tel. nr.: +37065556408

Monika Kuzminskaitė:
El. paštas: monika.k@cc.lt 
Tel. nr.: +37068202272

„Kauno senamiesčio apartamentai“

„Kauno senamiesčio apartamentai“ yra vienintelis naujas nekilnojamojo turto projektas senamiestyje, tad apsigyvenę čia būsite išskirtiniai. Kasdien pro savo langus grožėsitės senamiesčio vaizdais. Penktadienį pasinersite į turtingą kultūrinį miesto gyvenimą. Šeštadienio rytą skanausite šviežias bandeles už kampo esančioje kepyklėlėje. Sekmadienį eisite pasivaikščioti į netoliese esantį parką ar paupį. Mėgausitės gyvenimu prestižinėje ir unikalioje vietoje visus metus.

Kontaktai:

Gabrielė Dragūnavičiūtė:
El. paštas: gabriele@citus.lt
Tel. nr.: +37063896603

Tomas Zinkevičius:
El. paštas: tomas.z@citus.lt
Tel. nr.: +37064061946

 

„Neries ardai“

„Neries ardai“ – tai išskirtinis projektas, apjungiantis gyvenimo miške ir mieste privalumus. Būstas mieste, netoli nuo centro, tačiau su kotedžui ar net namui būdingai privalumais.  „Neries ardų“ daugiabučiai bus įkurti unikalioje Vilniaus vietoje – šalia kraštovaizdžio draustinio. Tai namai žmonėms, vertinantiems gamtą, privatumą ir ramybę.

Kontaktai:

Rita Mereškevičienė:
El. paštas: rita@citus.lt
Tel. nr.: +37062033634

Parko apartamentai

„Parko apartamentai“ - mažaaukščių daugiabučių namų kvartalas Kaune, Aleksote, šalia tikro 2 ha parko. Kompaktiški 1-2-3-4 kambarių butai. Asfaltuotos gretimos gatvės, įrengti pasivaikščiojimo takai, laisvalaikio zonos, įsteigta kvartalo daugiabučių bendrija.

Kontaktai:

Saulius: 8 620 90555
Vaida: 8 625 11000
info@centromera.lt
www.parkoapartamentai.lt

„Telegrafas“

 „Telegrafas“  –  tai Kauno tvirtovės administracinių pastatų komplekso karinio telegrafo stoties pastatas, kuris virto moderniu 24 studijų ir 4 mansardinių butų kompleksu. Pastatas rekonstruojamas išsaugant visas, jau antrą šimtmetį skaičiuojančias, architektūrines ir kultūrines vertybes, pritaikant jas šiandienos poreikiams. Tai bus autentiškas, gyvas ir absoliučiai unikalus namas, tinkantis šiuolaikiniam gyvenimui ir darbui.

Kontaktai:

Gabrielė Dragūnavičiūtė:
El. paštas: gabriele@citus.lt
Tel. nr.: +37063896603

Tomas Zinkevičius:
El. paštas: tomas.z@citus.lt
Tel. nr.: +37064061946

Žvėryno namai

„Žvėryno namai“ – klientų jau pamėgta ir teigiamai įvertinta gyvenvietė žaliausioje Vilniaus miesto centrinėje dalyje – Žvėryne. Gyvenvietė plėtojama šalia Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės ekologiškas ir draugiškas aplinkai statybines medžiagas.

Kontaktai:

Lina: 8 626 91 326
lina.zamalyte@hanner.lt
www.zverynonamai.lt

Domino namai

„Domino namai“ – tai jaukūs ir patogūs namai Jeruzalėje, ramioje individualių namų kaimynystėje. Suprojektuotas gyvenamųjų namų komplekse su vaikų zona ir vidiniu poilsio kiemeliu, kuriame gyventojai galės leisti laiką su šeima, skaityti knygą ar žaisti domino. Domino – tai tradicija, suburianti ir vienijanti skirtingo amžiaus žmones.

Kontaktai:

Rita Skrupskelienė
+370 616 20 540
info@dominonamai.lt
www.dominonamai.lt