NT projektai

Link parko

„Link parko“ – tai projektas dinamiškoje Vilniaus vietoje, kurioje susitinka laisvalaikis, verslas ir gamta. Projekto pavadinime užkoduota ypatinga kryptis, vedanti link būsimo japoniško sodo, kuris pro namo langus gyventojus džiugins unikalia gamta ir harmonija. „Link parko“ sukurtas aktyviems žmonėms, kurie taupo laiką, vertina patogumą ir gyvenimo pačiame Vilniaus centre privalumus.

+370 678 02 843
info@linkparko.lt
www.linkparko.lt

Domino namai

„Domino namai“ – tai jaukūs ir patogūs namai Jeruzalėje, ramioje individualių namų kaimynystėje. Suprojektuotas gyvenamųjų namų komplekse su vaikų zona ir vidiniu poilsio kiemeliu, kuriame gyventojai galės leisti laiką su šeima, skaityti knygą ar žaisti domino. Domino – tai tradicija, suburianti ir vienijanti skirtingo amžiaus žmones.

Rita Skrupskelienė
+370 616 20 540
info@dominonamai.lt
www.dominonamai.lt

Visorių alėja

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“.

+370 616 20 540
rita@eika.lt
www.bajorualejos.lt

Green Hills

Green Hills – tai pirmasis Lietuvoje vystomas gyvenamųjų namų projektas, kuris bus vertinamas ir sertifikuojamas aukčiausiu pasaulyje pastatų poveikio aplinkai vertinimo standartu BREEAM. Miestelyje suprojektuoti: 5 individualūs namai; 6 sublokuoti namai; 9 kotedžai.

8 611 19 961
evaldas@vestaconsulting.lt
www.vestaconsulting.lt

Liepyno namai

„Liepyno namai“ – projektas pačiame Vilniaus centre, išskirtinėje miesto dalyje – Žvėryne, siekiantiems ne tik gyventi miesto centre, bet ir būti įvykių sūkuryje bei naudotis visais miesto privalumais.

8 678 02 843
info@liepynonamai.lt
www.liepynonamai.lt

Užusalių kvartalas

Užusalių kvartalas – modernus ir ekonomiškas 69 namų kvartalas. Jis statomas vaizdingoje vietoje prie Užusalio tvenkinio, 23 km nuo Kauno miesto centro ir tik 9 km nuo Karmėlavos centro. Namų kvartalo projektas suformuotas atsižvelgiant į užsienio namų statytojų projektus, kurie yra statomi užmiesčiuose.

8 673 69 550
info@superhouse.lt
www.superhouse.lt