NT projektai

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“.

Kontaktai:

+370 616 20 540
rita@eika.lt
www.bajorualejos.lt

Green Hills

Green Hills – tai pirmasis Lietuvoje vystomas gyvenamųjų namų projektas, kuris bus vertinamas ir sertifikuojamas aukčiausiu pasaulyje pastatų poveikio aplinkai vertinimo standartu BREEAM. Miestelyje suprojektuoti: 5 individualūs namai; 6 sublokuoti namai; 9 kotedžai.

Kontaktai:

8 611 19 961
evaldas@vestaconsulting.lt
www.vestaconsulting.lt

Juozapavičiaus 13

Moderniai, tačiau išsaugant XIX a. autentiką restauruojamas gyvenamųjų namų kvartalas, kurio statiniai buvo Kauno tvirtovės dalis.pastatuose išsaugotos autentiškos carinei statybai būdingos architektūros detalės – raudonų plytų mūras, unikalios arkos, aukštos lubos, dideli langai ir platūs įėjimai į būstus.

Kontaktai:

+370 657 511 11
info@juozapaviciaus13.lt  
www.juozapaviciaus13.lt


Parko apartamentai

„Parko apartamentai“ - mažaaukščių daugiabučių namų kvartalas Kaune, Aleksote, šalia tikro 2 ha parko. Kompaktiški 1-2-3-4 kambarių butai. Asfaltuotos gretimos gatvės, įrengti pasivaikščiojimo takai, laisvalaikio zonos, įsteigta kvartalo daugiabučių bendrija.

Kontaktai:

Saulius: 8 620 90555
Vaida: 8 625 11000
info@centromera.lt
www.parkoapartamentai.lt

Žvėryno namai

„Žvėryno namai“ – klientų jau pamėgta ir teigiamai įvertinta gyvenvietė žaliausioje Vilniaus miesto centrinėje dalyje – Žvėryne. Gyvenvietė plėtojama šalia Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės ekologiškas ir draugiškas aplinkai statybines medžiagas.

Kontaktai:

Lina: 8 626 91 326
lina.zamalyte@hanner.lt
www.zverynonamai.lt

„B23“ butai Naujamiestyje

„B23“ – naujas gyvenamasis projektas Naujamiestyje. Gyvenkite visiškai greta Vilniaus senamiesčio ir mėgaukitės patogiu gyvenimu naujos kartos kvartale. Greta rasite darželius, mokyklas, o Vingio parką ir Vilniaus senamiestį galėsite pasiekti pėsčiomis. Čia puikiai suderinsite privatumą, racionalius gyvenimo ir transporto sprendimus, rasite laisvalaikio zonas ir naudositės lengvai pasiekiamais Vilniaus Senamiesčio privalumais.

Kontaktai:

Rūta: 8 618 04 885
ruta@hanner.lt
www.b23.lt

Domino namai

„Domino namai“ – tai jaukūs ir patogūs namai Jeruzalėje, ramioje individualių namų kaimynystėje. Suprojektuotas gyvenamųjų namų komplekse su vaikų zona ir vidiniu poilsio kiemeliu, kuriame gyventojai galės leisti laiką su šeima, skaityti knygą ar žaisti domino. Domino – tai tradicija, suburianti ir vienijanti skirtingo amžiaus žmones.

Kontaktai:

Rita Skrupskelienė
+370 616 20 540
info@dominonamai.lt
www.dominonamai.lt