EGGER EKSPOZICIJA ANT RATŲ JAU VILNIUJE – KVIEČIAME !

Tai puiki vieta ne tik pabendrauti, bet ir kiekvienam iš arčiau susipažinti su Egger pasauliu, pažangiais sprendimais ir Egger gaminių palete

Egger sunkvežimis šių metų balandžio 15 ir 16 dienomis bus Vilniuje, Belmonto g. 17

Čia
 ekspozicinės erdvės suskirstytos į atskiras zonas

 

2011 metais austrų koncernas Egger sukūrė unikalų instrumentą gaminių prezentacijoms, mokymams ir įvairiems renginiams – ekspoziciją ant ratų – vadinamą Egger sunkvežimį. Tai puiki vieta ne tik pabendrauti, bet ir kiekvienam iš arčiau susipažinti su Egger pasauliu, pažangiais sprendimais ir Egger gaminių palete.

Čia ekspozicinės erdvės suskirstytos į atskiras zonas.

Pirmojoje ir antrojoje zonoje modernių ir inovatyvių technologijų dėka lankytojai supažindimami su medžio drožlių plokščių gamybai naudojama žaliava bei visiškai uždaru ir aplinką tausojančiu Egger gamybos ciklu.

Trečiojoje zonoje skaitmeniniai sprendimai leidžia „užeiti“ į virtualų iš Egger medžiagų pastatytą namą, kur kiekvienas vaizdžiai ir suprantamai supažindinamas su vieno ar kito baldo bei sienų konstruktyvu. Po ranka – medžiagų, panaudotų minėtuose balduose ar sienose, biblioteka.

Ketvirta zona nustebins Egger sukurta, taip vadinama, Virtualia Dizaino Studija, kur projektorių pagalba demonstruojami pažangūs vizualiniai interjero sprendimai.

Egger sunkvežimis įvertintas tarptautiniu mastu - iF komunikacijos dizaino kategorijoje „Corporate Architecture – Installations in public spaces“ nominacijos nugalėtojas bei „RedDot“ dizaino apdovanojimo savininkas.

Nuvažiavęs daugiau kaip 30  tūkstančių kilometrų ir pabuvojęs daugelyje Europos šalių, Egger sunkvežimis šių metų balandžio 15 ir 16 dienomis bus Vilniuje, Belmonto g. 17.

Visus kuriančius ir besidominčius interjero naujienomis kviečiame pažintiniam pusantros valandos turui minėtomis dienomis nuo 17 valandos.

 

Daugiau informacijos:

Egger Baltic UAB, Žilvinas Maksvytis

T. +370 65215227, info-baltics@egger.com