Fotoknyga – brangiausiems jūsų prisiminimams

Asanta_fotoknyga

Fotoknyga – tai ne paprastas albumas, o spalvota knyga kietu viršeliu su daugybe nuotraukų abiejose lapo pusėse, išdėliotų taip, kaip norite. Tai puikus būdas surūšiuoti nuotraukas, laikomas kompiuteryje.

Dėl aukštos spaudos ir įrišimo kokybės fotoknyga yra ilgaamžiškesnė ir patvaresnė nei albumas ar kompiuteris, kuris gali sugesti, ir visi Jūsų brangiausi prisiminimai liks neapsaugoti. Viena fotoknyga gali apjungti net kelių paprastų fotoalbumų nuotraukas ir užimti žymiai mažiau vietos.

Jūsų fotoknygai sukurti prireiks specialios programėlės, kurią galite atsisiųsti iš www.asanta.lt. Tuomet išsirinkite viršelį, knygos formatą ir išdėliokite joje nuotraukas, pasirinkite fono spalvą bei pridėkite jums svarbius užrašus. Standartinę fotoknygą sudaro nuo 5 iki 30 lapų (nuo 10 iki 60 puslapių), tačiau galimi ir didesni puslapių skaičiai. Į fotoknygą galite sudėti iki 300 nuotraukų, priklausomai nuo jų dydžio, puslapių skaičiaus ir formato. Fotoknyga yra kietu viršeliu, kurio dizainą ir spalvą pasirenkate patys.

Savo knygai galite pasirinkti vieną iš 5 mūsų siūlomų formatų:
·    A4 vertikalus;
·    A4 horizontalus (landscape);
·    A5;
·    A3;
·    30x30 cm.

Galite naudoti visas savo turimas nuotraukas tiek iš kompiuterio, tiek skanuotas senas nuotraukas iš senelių albumų. UAB „Asanta“ teikia dizaino paslaugas senoms nuotraukoms retušuoti.

Fotoknyga spausdinama moderniausia spaudos įranga, garantuojančia puikią kokybę ir ilgaamžiškumą.

Fotoknyga gali būti puiki dovana artimam žmogui, kolegai arba savo mieliausių širdžiai įspūdžių knyga.

www.asanta.lt