Fototapetai – netradicinis ir originalus sienų apdailos metodas

Jie ne tik pagyvins Jūsų kambarį… Originalūs fototapetai leis pasijusti taip, tarsi būtumėte prie jūros, pievoje, ar gulėtumėte po žydinčia obelimi…Tai tikros menininkų ar Jūsų pačių darytos nuotraukos, perkeltos ant didelio formato tapeto, kurį galėtumėte pritaikyti savo interjere.

Sienas galite dekoruoti tuo, kas jums mieliausia: snieguotų kalnų viršūne, kurią nufotografavote kelionėje, išdidinta draugo ar draugės nuotrauka, atspausdintu žymaus menininko darbu. Tereikia turėti geros kokybės nuotrauką. Išskirtinis vaizdas, aukščiausia spaudos kokybė bei specialios tapetų medžiagos ilgai stebins tiek jus, tiek jus lankančius draugus ar svečius.

Fototapetų klijavimas

Fototapetai  klijuojami taip pat, kaip ir visi kiti tapetai. Fototapetas gaminamas pagal jūsų pateiktus matmenis, vėliau sukarpomas juostomis ir nuosekliai sunumeruojamas, kad būtų išvengta keblumų klijavimo metu. Jo klijavimas nėra labai sudėtingas darbas, tačiau reikalauja daugiau kruopštumo ir susikaupimo nei darbas su įprastu tapetu. Svarbiausia – kuo tiksliau sutapatinti vaizdo dalis.

Priežiūra

Fototapeto paviršius yra dengtas PVC, dėl to skystis ar sutepimas neįsigers labai greitai. Ant paviršiaus patekus skysčiui ar kitai tepiai masei, reikia kuo skubiau nuvalyti švariu skudurėliu ar specialia kempine. Nepatariama stipriai trinti – galite pažeisti dažų sluoksnį ar net patį fototapeto paviršių. Rekomenduojama kartą per du mėnesius nuo fototapeto nuvalyti dulkes: dulkių siurbliu naudojant specialų antgalį, plunksnine dulkių šluotele ar sausu švelniu skudurėliu.

www.asanta.lt