Funkcionalūs baldai – būdas tinkamai apstatyti namų erdvę

Nuolat skundžiatės, kad nedideliame bute netelpa Jūsų daiktai? Nerandate kur patogiai susidėti mažesnius ir didesnius namų atributus, palengvinančius Jūsų buitį? Funkcionalūs baldai gali padėti išspręsti visas šias problemas: juose esančios daiktadėžės ir iš pirmo žvilgsnio nematomos lentynėlės leidžia sudėlioti viską į vietas. Pusryčiaudami vienu rankos prisilietimu lovoje galite turėti mažytį staliuką rytinės kavos puodeliui pasidėti, o atlikę dar kelis veiksmus, – iš atsidariusios daiktadėžės išsiimti sau patinkančią knygą, akinius ar kitus mielus daiktus. Tvarka ir gera nuotaika – ranka pasiekiamos.

Bendrovė „Baldų projektai“ rinkai pristato funkcionalius baldus, į visumą sujungiančius daugelį komfortą namuose mėgstančiam žmogui svarbių savybių. „Visus baldus kuriame patys pagal klientų poreikius. Dauguma iš jų turi patogias daiktadėžes, lentynėles. Lietuviai mėgsta, kad dauguma baldų būtų galima transformuoti į tokius, kurie leidžia patogiai išsimiegoti“, – pristato įmonės atstovai.

Miegamoji lovos „Vela“ vieta neleidžia likti nenustebusiam: erdvumo pojūtis, komfortas ir papildomos funkcijos – dviejų padėčių lentynėlės šonuose, net šešios daiktadėžės, patalynės dėžė bei galimybė keisti baldo matmenis – visa tai suteikia tinkamai apstatytos erdvės pojūtį.

Baldų komplektas „Pegasas“ net ir išrankiausią namų erdvės kūrėją dėl savo galimybių maloniai nuteikia. Daiktadėžės porankiuose, atidaromas pufas, baldo matmenų keitimas pagal poreikį – viskas pritaikyta tobulam skoniui ir praktiškam žmogui.

Dar daugiau galimybių atveria lova „Dorado“: čia integruota dviejų padėčių lentynėlė galvugalyje, galimas apšvietimo įmontavimas. Tai leidžia jaustis patogiai net ir neišlipus iš lovos: švieseles lovos šonuose galima įjungti rankos prilietimu.

Visi įmonės „Baldų projektai“ kuriami baldai, kuriuos galima įsigyti ir BALDŲ NAMUOSE „Skraja“,  pasižymi patvarumu: naudojami Lietuvos gamintojų mechanizmai ir spyruoklės, ilgaamžiai, šiuolaikiški gobelenai, patogūs sprendimai kasdieniniam gyvenimui.

www.balduprojektai.com  

www.baldunamai.lt