Stlingi minkštieji baldai – išskirtinio dizaino pasiūlymas jūsų būstui

"Lauksvos" minkštas kampas

"Lauksvos" sofa

"Lauksvos"
 minkštas kampas

"Lauksvos"
 minkšti baldai

Kūrybinga baldų gamybos įmonės UAB „Lauksva“ projektuotojų ir patyrusių technologų komanda kuria išskirtinio dizaino modernius svetainės baldus. Nuosekliai plėtojama dizaino strategija suformuoja vieningą produkcijos įvaizdį, savitą modernumo liniją. Įmonės gaminami ir parduodami baldų namuose „Skraja“ aukštos kokybės minkšti baldai pasižymi formų paprastumu ir darna, skirtingų kolekcijų gaminiai gali būti sėkmingai naudojami svetainei, valgomajam bei kitiems kambariams apstatyti.

UAB „Lauksva“ pristato naują, išskirtinę svetainės baldų kolekciją su „POCKET“ kišeninėmis spyruoklėmis, įvilktomis į atskirus maišelius. „POCKET“ kišeninės spyruoklės tolygiai paskirsto miegančiojo kūno svorį ir garantuoja puikų taškinį prisitaikymą, užtikrindamos kokybiškesnį poilsį, didesnį komfortą.

MARTA – tai baldas tiems, kurie tikisi stilingos, patogios sofos ar svetainės kampo su labai plačia miegamąja dalimi (1600x2040 mm). Baldas pasižymi puikiomis funkcinėmis savybėmis – specialus pusiau automatizuotas mechanizmas leidžia lengviau, netraukiant grindimis keisti baldo funkciją  iš sėdimo į patogų miegamą baldą. Galimybė rinktis iš keleto variantų: matmenų įvairovė pasirenkant porankių plotį; porankių dekoro pasirinkimas – su lentele ar vien audiniu; su viena ar dviem patalynės dėžėmis. Svetainės kampas gali būti kairės (L) ar dešinės (R) pusės, yra universalių variantų.

Elegantiškos, solidžios išvaizdos svetainės baldų komplektas SALSA, dekoruotas natūralaus medžio porankiais, suteikiančiais komplektui grakštumo. Jų spalvą galima pasirinkti. Baldas skirtas sėdėti, esant poreikiui galima naudoti kaip miegamą baldą. Yra talpi patalynės dėžė.

Daugiau info: www.skraja.lt arba www.baldunamai.lt