IV-ojoje tarptautinėje “Baltijos dizainas’2011” bienalėje “Metų interjeras’2010” konkurso darbų paroda laimėjo 1-ąją vietą!

1-osios vietos laimėtojo prizas - Interjeras.lt

Prieš keletą dienų mus pasiekė džiugi žinia, kad mūsų – Interjeras.lt – organizuojamo kasmetinio konkurso „Metų interjeras“ darbų, kurie buvo įvertinti kaip aukšto, profesionalaus lygio, ekspozicija laimėjo 1-ąją vietą “Baltijos dizainas’2011” „Interjero dizaino“ nominacijoje.

Kompetentinga 11 narių komisija, kuriai pirmininkavo Rusijos Dizainerių sąjungos Šiaurės-Vakarų Federalinės apygardos viceprezidentas Vladimir Sanžarov, o jo pavaduotoju buvo architektas Andrej Pnevski, Gdansko Meno akademijos ir Sopoto Aukštosios mokyklos profesorius, remdamasi konkrečiais kriterijais kaip: originalumas, funkcionalumas, ergonomiškumas, ekologiškumas, kokybiškumas bei inovatyvumas, išrinko ir apdovanojo po tris geriausiuosius, užėmusius 1, 2 ir 3-ąją vietas, iš kiekvienos nominacijos, kurių iš viso buvo net trylika.

Bienalėje, kuri Kaliningrade vyksta kas dvejus metus, dalyvavo 2009 – 2011 laikotarpiu interjero dizainerių bei architektų sukurtų darbų ekspozicijos.

 

1-osios vietos laimėtojo diplomas - Interjeras.lt