Kokybiški Moretti Compact baldai vaikams ir jaunimui – tai, kas geriausia mūsų vaikams

Moretti Compact, įkurta 1970 metais Angelo ir Gisfredi Moretti, yra pirmaujanti kompanija vaikų baldų pramonėje tiek Italijoje, tiek visame pasaulyje.

Šie vaikų baldai yra sukurti ir pagaminti Italijoje. Moretti Compact didžiausią savo dėmesį skiria vaikų baldų saugumui. Gamyboje fabrikas naudoja tik LEB (Low Emission Board) ekologiškas  E1 klasės medžio drožlių plokštes (100% perdirbtas medis be jokių priemaišų), kurios yra pagamintos pagal naujausias technologijas ir yra naudojamos labiausiai išsivysčiusiose pasaulio šalyse.

 

 

Būna, kad grįžusį namo žmogų pradeda kankinti galvos skausmai, jis pradeda kosėti, čiaudėti, blogai jaustis. Neretai šių negalavimų priežastis yra neekologiškos dirbtinės apdailos medžiagos, kurios kenkia mūsų sveikatai. Tai vyksta nepastebimai. Kai kurios medžiagos išskiria į aplinką garus, kuriuos sudaro įvairios cheminės medžiagos: fenolis, formaldehidas, toluolas, benzolas ir kiti, prisidedantys prie chroniškų ligų atsiradimo.

Formaldehidas oficialiai pripažintas kancerogenu, t. y. medžiaga, galinčia sukelti vėžinius susirgimus. Moretti Compact naudojamų medžiagų formaldehidų emisija ne didesnė nei natūralios medienos. Šis kiekis net mažesnis, negu yra leistinas pagal Japonijos F****  standartą (griežčiausi reikalavimai visame pasaulyje).

 

 

Šių plokščių storis yra ne mažesnis negu 25 mm (iki 40mm), kai tuo tarpu parduodami masinės gamybos baldai neretai būna pagaminti tik iš 10 mm storio plokščių.

Plokštės tankį nusako panaudotų medžio drožlių kiekis. Nuo plokštės tankio priklauso, kaip laikosi furnitūra, ar galėsite išardę spintelę vėl ją surinkti ir ar nereikės į kitą vietą perstatyti vyrių, kiek ši medžiaga yra atspari smūgiams, įbrėžimams. Kuo daugiau medžio drožlių sunaudojama gaminant plokštę, kuo jos tankis didesnis – tuo plokštė kokybiškesnė, atsparesnė.

   

Moretti Compact balduose yra naudojama tik kokybiškiausia furnitūra: vyriai, lankstai, stalčių bėgeliai ir mechanizmai, pakėlimo mechanizmai, ratukai.

Šio fabriko baldai yra dažomi tik vandens pagrindo dažais, kuriais yra dažomi vaikų žaislai. Baldai yra padengti UV apsauginiu sluoksniu, kuris garantuoja baldo ilgaamžiškumą (apsaugo nuo įbrėžimų, apdaužymų ir pan.).

Baldai yra įvertinti Qualitas Premium Hi kokybės sertifikatu, kuris byloja apie 100% baldų saugumą.

Moretti Compact baldai taip pat pasižymi stilingu dizainu, kuris yra  išieškotas per 40 metų.

 

Fabrikas siūlo labai plačią solidžių spalvų paletę, kuri įtiks net išrankiausiam klientui.

 

www.vaikubaldai.lt