Medvilninė ir satino patalynė kūdikiams, vaikams, tėveliams...

CarreBlanc

... Kaip malonu vakare, po ilgos ir sunkios darbo dienos, kristi į minkštus, spalvingus patalus. Apie tai šį kartą pakalbėsime su „Carreblanc“ atstovybės Lietuvoje komercijos direktore Valdone Šiaudikiene.

„Carreblanc“ patalynė gaminama iš aukščiausios rūšies šukuotinės Egipto medvilnės bei satino. Medvilninė patalynė – ypatingai švelni, tampri ir maloni naudoti. Ji greitai nenublunka, nenusiskalbia. Satino patalynę taip pat lengva skalbti, lyginti, ji greitai džiūsta, yra maloni kūnui, ypač šiltuoju metų laiku, nes ji vėsina.

„Carreblanc“ asortimentas – tai nuolat atnaujinamos pavasario-vasaros ir rudens-žiemos kolekcijos, kurias sudaro įvairių dydžių užvalkalai pagalvėms ir antklodėms, paklodės su gumom ir be gumų, drėgmės nepraleidžiančios paklodės. Patalynė skirstoma į suaugusiųjų, paauglių bei vaikų. Patalynė pagal tematiką ir dizainą yra skirta suaugusiems, paaugliams ir vaikams.

Patalynė vaikams – tai antklodės, pagalvės, jų užvalkalai, paklodės, apsauginė sienelė kūdykio lovytei, vystymo lenta. Kiekviena vaikiška kolekcija savo asortimente turi pižamų, naktinukų, šliaužtinukų, seilinukų, vokelių kūdikiams bei žaisliukų, kurie dera prie patalynės tematikos. Žaisminga vaikiška patalynė marginta įvairių animacinių personažų ir gyvūnėlių atvaizdais. Paauglių patalynė – ramesnė, tamsesnė, marginta įvairiaspalviais ornamentais.

„Carreblanc“ kolekcijoje patalynė siuvinėta šilko siūlais, marginta gėlių motyvais, etniniais ornamentais, geometrinių formų kompozicijomis, akmenų formas atkartojančiais raštais. ,,Carreblanc“ taip pat siūlo apie dvidešimt skirtingų spalvų vienspalvę patalynę, kuri gali būti naudojama iš abiejų pusių, ir kiekviena iš šių pusių yra kitos spalvos. Šiuo metu itin madinga gėlėmis bei augalų motyvais puošta patalynė.

Norint, kad patalynė ilgai tarnautų, reikia ją tinkamai prižiūrėti: skalbiant patariama nenaudoti minkštiklių. Be to, skalbti bei lyginti patalynę rekomenduojama išvertus ją į blogąją pusę.

„Carreblanc“ gaminiams suteiktas tekstilės bandymų ir ekologijos instituto „Proneem Anti-ACATIENS naturel“ sertifikatas, garantuojantis, kad gamyboje nenaudojami žmogui ir aplinkai kenksmingi dažai bei medžiagos. 

CarreBlanc parduotuvė, PC Panorama

Saltoniškių g. 9, 08105 Vilnius

Tel.: +370 5 27787080, Mob.: +370 678 80432

Daugiau straipsnių šia tema: