Namai pagal Zodiako ženklus (III dalis)

Interjero autorė Jolanta Kaušpėdaitė

Interjero autorė Akiko Tutlys

Interjero autorė Mingailė Marcinė

Zodiako ženklas Vandenis – tai iš ąsočio pilantis vandenį vyras. Ir ne šiaip pilantis, o kažką laistantis stebuklingu gyvybės vandeniu. Kitaip tariant, Vandenis atveria kelią ir galimybes tam, ko dar nebuvo. Ateičiai. Kokia bus ta ateitis – tik vienas Dievas ir dar Vandenis žino, bet tikrai ne tokia, kokia yra Dabartis.

Dėl to, Kad Vandenis yra ateities nešėjas, į dabartį, tai yra į buitį, jis gali žvelgti itin atsainiai arba jos visai nepastebėti. Tad vienas galimų Vandenio interjero variantų – lova yra, stalas yra, ir gerai, mat jis, Vandenis, yra kažkur savo apmąstymuose, ir tie apmąstymai jam gerokai tikresni nei, tarkime, varvantis vandens čiaupas.

Vis dėlto dauguma Vandenio ženklo žmonių nėra tokie (išprotėję? nebuitiški? nekasdieniški?) pasinėrę į savo minčių pasaulį, bet modernizmą vis dėlto mėgsta ir, jeigu tiktai leidžia išgalės, stengiasi tą modernizmą į savo būtį atvesti. Naujausias moderniausių programų prikimštas kompiuteris ir itin didelės spartos internetas čia labai tiktų, bet tai galėtų būti tiktai viena detalė. Vandeniui labai svarbios žinios (tai vienas intelektualiausių ženklų), todėl būtina interjero dalis – vieta knygoms ir įvairiausioms garso, vaizdo ir informacijos laikmenoms, o apie tai, kad visa buitinė technika ir televizorius taip pat yra itin modernūs, tikriausiai nereikia nė kalbėti.

Vis dėlto ir Vandeniui reikia ant kažko miegoti ar pasidėti lėkštę. Toliau viskas priklauso nuo jo galimybių ir norų. Jeigu jie menki, buitis bus labai paprasta. Jeigu ne, Vandenio stilistiką galima apibūdinti kaip futuristinę: ir medžiagos, ir daiktų formos dvelks, spindės, žibės kaip kosminiame laive.

Dažnas Vandenis griešija astrologija, fengšui ir panašiais užsiėmimais, todėl nebūna keista, jeigu interjere atsispindi ir tai. „Suprantate, - pareiškia Vandenis, - po to, kai koridoriuje paklojau skaisčiai žydrą linoleumą Vandens stichijai pabrėžti, gyvenimas pradėjo keistis.“ Ir iš tiesų keičiasi: garsas apie tokią interjero detalę pasklinda plačiai, ir ją pageidaujančių išvysti bei išgirsti vandenio teorijas apie fengšui sukeltus pokyčius nestinga. O jeigu Vandenis dar turi meninių gebėjimų, tai šalia skaisčiai žydrų koridoriaus grindų gali atsirasti ir oranžinė siena, žalios lubos arba kažkas panašaus. Įdomiausia, kas visa tai kažkaip dera ir netgi atrodo patraukliai ne tik Vandeniams.

Parengė astrologas Naglis Šulija

Žurnalas „Interjeras.LT pataria“