Namai pagal Zodiako ženklus (IV dalis)

Interjero autorė Vėtrė Markevičiūtė

Interjero
 autorės Edita Leišytė-Zdanevičienė ir Ingrida Leišytė

Interjero
 autorė Rasa Jonikaitė

Interjero
 autorius Ramūnas Riauka

 

Žuvys – itin meniškas ženklas, į kurio atstovus žvelgiant itin sunku atsikratyti minties, kad jie atvyko iš Fantazijos šalies. Ta Žuvų fantazija apima labai plačią sritį: nuo meninio įkvėpimo iki angeliško pamaldumo bei šventumo, o nuo šio – iki subtilaus erotizmo. Be jokios abejonės, tokių žmonių interjeras turi būti ypatingas.

Viena vertus, jis labai meniškas. Spalvos neryškios, tačiau aiškios, o jų deriniais bei sąskambiai tinka idealiai. Apšvietimas – neryškus, tarsi prigesintas, tačiau spalvas ir baldus išryškina. Būtina detalė – kilimai, minkšti ir gražūs, o baldai ne tiktai patogūs, bet ir malonūs pažiūrėti. Galimas ir akvariumas. Apie visa tai sakoma: „stilinga“.

Beje, apie meną ir meniškumą. Žuvų žmonės jį jaučia iš prigimties, todėl jų būstas būtinai bus puošiamas aukšto meninio lygio paveikslais arba itin geros kokybės kopijomis. Temos gali būti pačios įvairiausios, o laikotarpis – bet kuris: nuo ankstyvųjų ikonų iki ultramoderno, o dažniausiai viename kambaryje ar patalpoje vyrauja viena tema, kitoje – kita. Dar viena meniškumo išraiška – muzika, tad Žuvų namuose dažnai savo vietą randa ir muzikos instrumentai. Beje, jais gali būti ir grojama – juk Žuvys ne tiktai estetės iš prigimties, bet ir muzikalios.

Žuvų būste svarbus ir kvapas. Žuvys nebūtų Žuvys, jeigu jų namuose nebūtų subtilaus smilkalų aromato...

Aptariant šio ženklo interjerą privalu paminėti dar vieną bruožą – ypatingą Žuvų ženklo atstovų ryšį tauriaisiais gėrimais. Žuvų namuose tiesiog privalo būti vieta, skirta jiems.

Žodžiu, jeigu būtų galima į vieną lydinį sulydyti haremą, šventyklą ir meno saloną ar muziejų bei karčemą, tai ir būtų žuvų stiliaus būstas. Ir vis tiek niekaip neapleis įspūdis, kad kažkoks bruožas liko nenupasakotas.

Parengė astrologas Naglis Šulija

Žurnalas „Interjeras.LT pataria“