Natūralaus medžio baldai – Jūsų namų jaukumui

Lova iš parduotuvės "Stilingi namai"

Lova
 iš parduotuvės "Stilingi namai"

Komoda
 iš parduotuvės "Stilingi namai"

Valgomojo stalas ir kėdės
 iš parduotuvės "Stilingi namai"

Nuo šiol visi, ieškantys savo namams, sodybai natūralaus medžio ekologiškų bei ilgaamžių baldų, galės užsukti į naują parduotuvę „Stilingi namai“ Baldų namuose „Skraja“, I aukšte, kurią atidarė 16-os metų darbo patirtį turinti natūralaus medžio baldų gamintoja UAB „Balseta“.

Salone bus galima užsisakyti geros kokybės ir prabangaus dizaino miegamojo baldų iš ąžuolo, beržo, uosio ir spygliuočio masyvo. Miegamojo lovai įmonė gali pagaminti ir pritaikyti papildomas patalynės dėžes, pastatomas po lova. Jei Jums reikalingos papildomos lentynos, rašomasis stalas, žurnalinis staliukas, šiuos baldus Jums pagamins pagal individualų užsakymą.

Pasak konsultantės Ramunės Daunorienės, kartais pirkėjai būna itin kūrybiški, turintys aiškią viziją, kaip kas turi atrodyti. Tokiu atveju įmonės konsultantai išklausys ir patars, koks sprendimas būtų optimaliausias konkrečioje erdvėje – klientui net nupiešiami eskizai, kuriuose matyti, kaip specialistai pataria sustatyti baldus pagal kambario išplanavimą.

Visi baldai gaminami tik iš natūralaus produkto – medžio masyvo. Baldų priežiūra nėra sudėtinga, nors medis yra gyva medžiaga, reaguojanti į aplinkos poveikį, pvz., į drėgmę. Tačiau įmonė jau turi prancūzų dizainerių sukurtus ir specialiai apdorotus baldus, kurie yra atsparūs drėgmei – jų išvaizda lieka nepakitusi. Parduotuvė atidarymo proga pristatoma svetainės baldų kolekcija „Nida“ iš beržo masyvo, išsiskirianti įdomiu dizainu, kurį sukūrė prancūzų dizaineriai.

Visi baldai dengiami lakų mišiniais, paruoštais vandens ir poliuretano pagrindu, kurie leidžia medžiui laisvai kvėpuoti, todėl kambaryje jausite malonų natūralaus medžio kvapą.

Pirkėjai, vertinantys natūralumą, tikrai nenusivils, nes UAB „Balseta“ baldai yra ne tik pagaminti iš natūralaus medžio, bet ir atitinka reikalavimus ekologiškiems baldams, mat ekologija – tai sritis, kurioje įmonė nuolat tobulinasi. Natūralaus medžio baldai ypač tiks vaikų kambariui, miegamajam, svetainei, darbo kambariui, taip pat sodybai ir ilgai džiugins šeimininkus bei svečius. 

Daugiau informacijos www.baldunamai.lt