Stiklų dekoravimas paprastai su UAB „Apertura“

Stiklo_plevele_Apertura

Stiklo_plevele_Apertura

Stiklo_plevele_Apertura

Stiklo_plevele_Apertura

Kiek pinigų išleidžiama ir laiko sugaištama kartais, ieškant tinkamo stiklo, kuriant individualų interjerą! Standartinių spalvotų, raštuotų, matinių stiklų pasirinkimas per mažas, kad patenkintų mūsų lūkesčius. Pagal užsakymą pagamintas dažytas ar emaliuotas stiklas pateikiamas tik su primityviais raštais.

Plačios galimybės stiklų apipavidalinimo srityje atsivėrė, pradėjus naudoti dekoratyvines lipnias plėveles ir skaitmeninę spaudą. Viskas, ko reikia – tai išsirinkti vaizdą, raštą ir spalvą iš gausybės standartinių variantų. Galite pateikti ir savo medžiagą, pavyzdžiui, tapetus, kurių raštu norite dekoruoti stiklą, ir po kelių dienų jau galėsite džiaugtis rezultatu. Didelė spaudos raiška leidžia atkartoti net smulkiausias detales ir spalvų niuansus.

Jeigu norite pertvarkyti esamą interjerą ar baldus, dekoravimą galima atlikti ne tik ant naujai pagaminto stiklo, bet ir ant esamo, jau įstatyto, įmontuoto stiklo. Pavyzdžiui, nudažius sienas kita spalva, išklijavus kambarius naujais tapetais, seną plėvelę nuo stiklo galima nuimti ir užklijuoti kitą, kurios raštai bei spalva derės prie naujo interjero.

Dekoravimas plėvele yra pranašesnis, palyginti su kitais dekoravimo būdais, nes jis daug ekonomiškesnis ir lankstesnis. Be to, stiklas su plėvele yra saugesnis (jei sudužtų) ir nereikalauja specialios priežiūros.

15 metų stiklų dekoravimo patirtį turinti UAB „Apertura“, atstovaujanti ilgaamžių plėvelių gamintoją „LLumar“(JAV), siūlo visas technologijas ir įrengimus, kurios padės įgyvendinti jūsų idėjas.

Daugiau informacijos www.apertura.lt