„TVIRTINK KAIP GALIŪNAS – SPORTUOK SU ŽYDRŪNU!“ laimėtoja – baikerė!

Paaiškėjo kompanijos „Tesa A/S“ inicijuoto ir nuo šių metų gegužės pradžios iki birželio mėnesio pabaigos portale www.interjeras.lt vykusio žaidimo „Tvirtink kaip galiūnas – sportuok su Žydrūnu“ nugalėtoja.

Žaidime galėjo dalyvauti visi, įsigiję vieną iš TESA dvipusio lipnumo juostų „Ultra Strong“, pažymėtų akcijos lipduku, bei užsiregistravę pirkimo kvitą puslapyje www.interjeras.lt .

Kiekvienas žaidimo dalyvis iš karto laimėjo unikalius TESA „Ultra strong“ marškinėlius, o pagrindinį prizą asmeninę 1,5 valandos trukmės treniruotę su stipriausiu visų laikų pasaulio žmogumi tituluojamu sportininku Žydrūnu Savicku „Savicko sporto klube“ Vilniuje burtų keliu laimėjo Rasa Kastravickaitė, moto klubo „Vėjų laumės“ narė, entuziastinga baikerė.

Motociklu prizo atsiimti atvykusi Rasa atviravo, kad apie laimėjimą ji buvo informuota dar liepos mėnesį, tačiau buvo išvykusi į užsienį ir anksčiau prizo sertifikato atsiimti negalėjo.

Laimėtoja labai džiaugiasi prizu ir tikisi, kad daugiau įspūdžių papasakos, pasisėmusi jėgų ir sporto žinių rudenį organizuojamoje treniruotėje su Žydrūnu Savicku.

Nuoširdžiai sveikiname visus žaidimo dalyvius ir džiaugiamės Rasos sėkme.