Namų tekstilė

Bed&Sleep

Bed&Sleep

Bed&Sleep tai salonų tinklas Lietuvoje. Jau daugiau nei 20 metų profesionaliai rūpinamės savo klientų patogiu nakties miegu.
Bendradarbiaujame su geriausiais čiužinių, lovų ir kitų miego gaminių gamintojais iš viso pasaulio, todėl visada žinome ir turime ką pasiūlyti net išrankiausiems savo klientams.

+370 656 37703
bedandsleep@tempurlietuva.lt
www.techpra.com

BN tekstilė

BN tekstilė

Užuolaidos, romanetės, austrijietės, lovatiesės, staltiesės, bėgeliai bei karnizai užuolaidoms. Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų klientai - individualūs asmenys, dizaineriai, architektai, viešbučiai, sanatorijos, teatrai, kultūros namai ir kt. Galime pasiūlyti šviesai nelaidžių, nedegių, akustinių, vandeniui atsparių audinių. Taip pat dizaino bei siuvimo paslaugas.

8 685 40457
bntekstile3@gmail.com
www.bntekstile.lt

DREAMON  UAB Imlitex textile

DREAMON UAB Imlitex textile

Išskirtinis satino ir lino patalynės komplektų suaugusiems ir vaikams, namų ir vonios tekstilės bei kilimėlių asortimentas. Įvairių dydžių ir modelių pasirinkimas.Premium kokybės satino ir lino patalynės komplektai suaugusiems ir vaikams Įsileiskite į savo miegamąjį elegancijos ir stiliaus dvelksmą

| Dreamonhome

+37069917593
info@dreamonhome.eu
dreamonhome.lt

Interjero linija

Interjero linija

Renkantis apdailos medžiagas, baldus ar šviestuvus dažnai susiduriama su dilema, kam suteikti prioritetus – funkcionalumui ar estetiniam vaizdui. Apdailos medžiagos gali suteikti erdvei drąstiško modernumo, elegantiškos prabangos ar subtilaus kasdieniško jaukumo, gerai, kad šalia to dar ir praktiškumas. Tokių idėjų vedami ir formuojame prekių asortimentą. Laiko patikrinti prekiniai ženklai, gamybos procese naudojamos kokybiškos medžiagos, ilgas tarnavimo laikas.  Sąžiningas požiūris į klientą ir parduodamą prekę - mums svarbiausia. Kokybiškų prekių pasiūla bei aukšta pardavimo kultūra - tai yra tai, ką jau 20-tus metus UAB Interjero linija siūlo savo klientams.

www.interjero-linija.lt

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai Decosense - šiuolaikiški modernūs baldai, stilingi šviestuvai, jaukios užuolaidos, tapetai, audiniai – viskas namams ir visuomeninėms erdvėms. Partneriai - pasaulyje gerai žinomos kompanijos. Daugiau nei dešimties metų patirtis. Profesionali pagalba renkantis tinkamus baldus, užuolaidas, šviestuvus ar dekorą.
Didelė patirtis užuolaidų srityje padės išvengti skaičiavimų ir matavimų. Platus asortimentas, naujausios kolekcijos, jauki aplinka ir draugiškas aptarnavimas.

+37061012380
www.decosense.lt

ŠIAURĖ SHOP

ŠIAURĖ SHOP

Šiaurė shop - dizainerių kilimų, interjero dekoro ir baldų kolekcija. Atstovaujame Linie Design kompaniją, kurios rankų darbo kilimai sukurti geriausių Skandinavijos šalių dizainerių, perteikiant šiaurietiško dizaino tradicijas.

 

Šiaurė shop - dizainerių kilimų, interjero dekoro ir baldų kolekcija. Atstovaujame Linie Design kompaniją, kurios rankų darbo kilimai sukurti geriausių Skandinavijos šalių dizainerių, perteikiant šiaurietiško dizaino tradicijas.

www.siaureshop.lt

Užuolaidėlė

Užuolaidėlė

Studija "Užuolaidėlė" - individualūs sprendimai visų tipų langų ar erdvių uždengimui.
Gaminame užuolaidas, romanetes, lovatieses, dekoratyvinias pagalvėles, biuro erdvių bei scenos užuolaidas. Galime pasiūlyti išskirtinių tekstūrų, stilingų raštų audinių, šviesai nepralaidžių, vandeniui atsparių, nedegių, akustinių, baldinių audinių. Įvairių tipų užuolaidų pakabinimo sistemas, karnizus valdomus nuotoliniu būdu.
Visuomet rūpinamės sukurto produkto praktiškumu ir funkcionalumu, siekiame visapusiškos harmonijos su aplinka.

+37065264969,
uzuolaidele@gmail.com
www.uzuolaidele.lt