Baldai

TG baldai

TG baldai

"TG baldai" kolektyvas - jauna, tačiau profesionali bei perspektyvi komanda. Darbuotojų profesionalumas ir aukšta kvalifikacija leidžia sėkmingai konkuruoti tarp šiandieninių baldų gamintojų. Pagrindinė mūsų vystoma veikla: virtuvės baldų, spintų su stumdomomis durimis, vonios ir svetainės baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Klientams mes galime pasiūlyti profesionalių dizainerių paslaugas ir žinoma kokybiškus baldus kuriant stilingą būsto interjerą.

8 674 55455
info@tgbaldai.lt
www.tgbaldai.lt

Arpolis

Arpolis

Esame profesionalūs virtuvės baldų  gamintojai. Taip pat įgyvendiname kompleksinius projektus. Jau 10 metų dirbame tiek su privačiais klientais, tiek su įmonėmis, Lietuvoje ir užsienyje. Kuriame vertę klientams ir vienas kitam.
IŠSKIRTINIŲ BALDŲ GAMINTOJAI
https://www.facebook.com/uabarpolis
https://www.youtube.com/watch?v=ivkp8AHbUjE - 1minutė apie mus

www.arpolis.lt

Bed&Sleep

Bed&Sleep

Bed&Sleep tai salonų tinklas Lietuvoje. Jau daugiau nei 20 metų profesionaliai rūpinamės savo klientų patogiu nakties miegu.
Bendradarbiaujame su geriausiais čiužinių, lovų ir kitų miego gaminių gamintojais iš viso pasaulio, todėl visada žinome ir turime ką pasiūlyti net išrankiausiems savo klientams.

+370 656 37703
bedandsleep@tempurlietuva.lt
www.techpra.com

BN tekstilė

BN tekstilė

Įvairū audiniai vidaus ir lauko baldams. Turime ugniai bei vandeniui atsparių, tinkančių alergiškiems žmonėms, draugiškų gyvūnams. Mažmeninė ir didmeninė prekyba.

8 616 92152
marketing@gmail.com
www.bntekstile.lt

ELENSEN

ELENSEN

Esame talentinga ir atsidavusi kūrybingų profesionalų komanda, kuri myli funkcionalų ir estetišką namų dizainą. Staliukus galite įsigyti www.elensen.com  
Mūsų kurti, unikalūs stalai gali patekti tiesiai į jūsų namus iš gamyklos Lietuvoje.

+370 41 502 506
info@elensen.com
elensen.com

IE-laminart

IE-laminart

Medžiagos baldų gamybai bei interjerui

www.ie-laminart.lt

IMPEKA

IMPEKA

Greitai ir kokybiškai atliekame baldinės plokštes, stalviršių supjovimo, gręžimo, briaunos uždėjimo paslaugas karšto oro technologija iš savo ir kliento medžiagų. Įgyvendiname tiek smulkius užsakymus, tiek stambios apimties ir sudėtingus projektus. Atliekame baldų projektavimo paslaugas IMOS programa.

+370 640 29 412
www.impeka.lt

IMPEKA

IMPEKA

Baldų rankenėlės ir pakabos SYSTEM – nepriekaištingo apdirbimo ir dizaino. Išskirtiniai, naujausias tendencijas diktuojantys aksesuarai būtini ne tik funkcionalumui, bet ir stiliaus užbaigimui.

+370 674 69 661
www.impekahome.lt

Interjero linija

Interjero linija

Renkantis apdailos medžiagas, baldus ar šviestuvus dažnai susiduriama su dilema, kam suteikti prioritetus – funkcionalumui ar estetiniam vaizdui. Apdailos medžiagos gali suteikti erdvei drąstiško modernumo, elegantiškos prabangos ar subtilaus kasdieniško jaukumo, gerai, kad šalia to dar ir praktiškumas. Tokių idėjų vedami ir formuojame prekių asortimentą. Laiko patikrinti prekiniai ženklai, gamybos procese naudojamos kokybiškos medžiagos, ilgas tarnavimo laikas.  Sąžiningas požiūris į klientą ir parduodamą prekę - mums svarbiausia. Kokybiškų prekių pasiūla bei aukšta pardavimo kultūra - tai yra tai, ką jau 20-tus metus UAB Interjero linija siūlo savo klientams.

+370 678 22393
interjero-linija@interjero-linija.lt
www.interjero-linija.lt

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai Decosense - šiuolaikiški modernūs baldai, stilingi šviestuvai, jaukios užuolaidos, tapetai, audiniai – viskas namams ir visuomeninėms erdvėms. Partneriai - pasaulyje gerai žinomos kompanijos. Daugiau nei dešimties metų patirtis. Profesionali pagalba renkantis tinkamus baldus, užuolaidas, šviestuvus ar dekorą.
Didelė patirtis užuolaidų srityje padės išvengti skaičiavimų ir matavimų. Platus asortimentas, naujausios kolekcijos, jauki aplinka ir draugiškas aptarnavimas.

+37061012380
www.decosense.lt

Kankorėžis

Kankorėžis

Esame profesionali ir ilgametę patirtį baldų srityje sukaupusi komanda. Suprojektuosime ir pagaminsime jums visus nestandartinius korpusinius baldus pagal jūsų individualius poreikius.

+37060848518
info@kankorezis.lt
kankorezis.lt

Lova plius

Lova plius

Lova plius- tai itin platus miegamojo lovų asortimentas. O jeigu nerasite savo svajonių lovos, tuomet pagaminsime pagal Jūsų viziją. Taip pat specializuojamės nestandartinių matmenų lovų gamyboje.

www.lovaplius.lt

Pušku pušku

Pušku pušku

Lietuvių prekės ženklas „Pušku pušku“ kuria rankų darbo sėdmaišius, skirtus tiek lauko, tiek vidaus naudojimui. Burbuliukais pripildyti sėdmaišiai yra minkšti ir lengvai prižiūrimi: išorinį užvalkalą galima nuvilkti ir išskalbti, ar nuvalyti.

+370 620 95094
noriu@puskupusku.lt
www.puskupusku.lt

ŠIAURĖ SHOP

ŠIAURĖ SHOP

Šiaurė shop - dizainerių kilimų, interjero dekoro ir baldų kolekcija. Prekės pas mus atkeliauja iš Skandinavijos šalių, Prancūzijos. Siūlome išskirtinio dizaino ir kokybės, ilgaamžius  daiktus, todėl tikime, kad jie padės Jums sukurti savo svajonių namus.

www.siaureshop.lt

Subtila

Subtila

"Subtila" – tai, Lietuvoje gaminamų,  stiliumi, nepriekaištinga kokybe ir pagrįsta kaina išsiskiriančių minkštųjų miegamojo lovų ir svetainės baldų prekės vardas.

Iš puikaus dizaino dvigulių, viengulių arba vaikiškų lovų lengvai išsirinksite tą, kuri geriausiai pritaps Jūsų interjere. Visos SUBTILA lovos turi itin tvirtą ilgaamžį korpusą.

+370 650 91711
info@subtila.lt
www.subtila.lt

TCH

TCH

TCH kompanijos gaminamų baldų stilius dvelkia prancūziškojo Provanso dvasia, esama ir skandinaviško subtilumo bei britų eklektikos stiliaus požymių. TCH baldų asortimentas skirstomas į dvi kategorijas:  ąžuoliniai baldai -  vertinantiems natūralumą ir ilgaamžiškumą, bei dažyti korpusiniai baldai iš medienos plokštės tiems, kurie mėgsta spalvų įvairovę namuose.

Salonų kontaktai:
Lukšio g. 32, "Domus galerija", Vilnius
+370 652 18101

Naugarduko g. 16A , Vilnius
+370 640 94244

www.tch.lt

UAB „Finų medis“

UAB „Finų medis“

UAB „Finų medis įkurta 2003m.

Šiuo metu pagrindinė mūsų įmonės veikla –  prekyba medžiagomis baldų gamybai (laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP, stalviršiai, briaunų laminavimo juostelės, medžio dulkių plokštės, aukšto slėgio laminatai ir t.t.)

Jau 15 metų atstovaujame vieną didžiausių ir garsiausių baldinių plokščių gamintojų Europoje - EGGER (Austrija).

 

5 237 58 68
info@finumedis.lt
finumedis.lt

Vilgma GI

Vilgma GI

Indivudualių, klasikinių virtuvės, svetainės, miegamojo baldų projektavimas ir  gamyba.

www.vilgma.lt

Vituko durys

Vituko durys

Itališkos revizinės durelės „TECH“, kurių aliuminio rėmelis paslėptas sienoje. Modernus sprendimas Jūsų interjerui paslėpti įvairius kabelius, saugiklius, vamzdžius ir pan.

+370 674  60 019
info@vitukodurys.lt
www.vitukodurys.lt