Baldai

Subtila

Subtila

"Subtila" – tai, Lietuvoje gaminamų,  stiliumi, nepriekaištinga kokybe ir pagrįsta kaina išsiskiriančių minkštųjų miegamojo lovų ir svetainės baldų prekės vardas.

Iš puikaus dizaino dvigulių, viengulių arba vaikiškų lovų lengvai išsirinksite tą, kuri geriausiai pritaps Jūsų interjere. Visos SUBTILA lovos turi itin tvirtą ilgaamžį korpusą.

+370 650 91711
info@subtila.lt
www.subtila.lt

TG baldai

TG baldai

"TG baldai" kolektyvas - jauna, tačiau profesionali bei perspektyvi komanda. Darbuotojų profesionalumas ir aukšta kvalifikacija leidžia sėkmingai konkuruoti tarp šiandieninių baldų gamintojų. Pagrindinė mūsų vystoma veikla: virtuvės baldų, spintų su stumdomomis durimis, vonios ir svetainės baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Klientams mes galime pasiūlyti profesionalių dizainerių paslaugas ir žinoma kokybiškus baldus kuriant stilingą būsto interjerą.

8 674 55455
info@tgbaldai.lt
www.tgbaldai.lt

Top sofa

Top sofa

TOP Sofa - Lietuvos baldų kompanija, gaminanti baldus pagal užsakymą skirtus viešosioms erdvems.
Įmonė specializuojasi į visų rūšių minkštūjų bei korpusinių baldų projektavimą ir gamyba.
Pagaminsim pagal užsakymą komercinius baldus, viežbučiui,kavinei,restoranui,pabui,klubui ir t.t.

www.topsofa.lt

4 URBAN SOUL

4 URBAN SOUL

Interjero salone 4 URBAN SOUL siūlome įsigyti baldus, šviestuvus, tekstilės gaminius ir įvairius interjero aksesuarus moderniam interjerui.

+370 5 2151 656
info@4urbansoul.lt
www.4urbansoul.lt

Arpolis

Arpolis

Esame profesionalūs virtuvės baldų  gamintojai. Taip pat įgyvendiname kompleksinius projektus. Jau 10 metų dirbame tiek su privačiais klientais, tiek su įmonėmis, Lietuvoje ir užsienyje. Kuriame vertę klientams ir vienas kitam.
IŠSKIRTINIŲ BALDŲ GAMINTOJAI
https://www.facebook.com/uabarpolis
https://www.youtube.com/watch?v=ivkp8AHbUjE - 1minutė apie mus

www.arpolis.lt

Ąžuolo namai

Ąžuolo namai

Intelektualus požiūris į medį. Unikalūs ir universalūs gaminiai iš ąžuolo. Gaminam ir  kuriame Jums.

8 699 07066
domus@azuolonamai.lt
www.azuolonamai.lt

Ąžuolų pynė

Ąžuolų pynė

Nestandartinių baldų gamyba užsiimame jau nuo 1991 m., todėl Jums galime pasiūlyti profesionaliausias šios srities paslaugas.  Padėsime išnaudoti visą naudingą patalpos erdvę, nestandartiniai baldai bus patogūs ir pritaikyti Jūsų namams ir poreikiams. Mūsų gaminiai originalaus dizaino, patvarūs, vienetiniai. Pagaminti su meile.

www.azuolupyne.lt

Barselona living

Barselona living

Talentingų kūrėjų suprojektuoti gaminiai, žinomi gamintojai ir išraiškingi sprendimai Jūsų kuriamiems interjerams -  salone BARSELONA LIVING.

Atstovaujame: SANCAL, MARSET, PUNT, DE PADOVA, LZF LAMPS, STUA, MAGIS, ALP CARPETS, BORG, EMECO, ZIRU, DELIGHTFULL ir k.t. gamintojus.

www.barselonaliving.lt

Beola

Beola

Bulthaup, Team7 virtuvės. Svetainės, miegamojo, valgomojo, lauko, biuro baldai, drabužinės.

www.beola.lt

Coockoo Design House

Coockoo Design House

Interjero galerija, pristatanti išskirtinių gamintojų prekes. Esame šiek tiek pamišę, todėl ieškome išskirtinių interjerą puošiančių daiktų. Mes pasirenkame gamintojus, pagal jų gebėjimą sukurti estetiškus gaminius iš išskirtinių medžiagų, nestandartinių formų, nebijančių spalvinių iššūkių. Mūsų galerijoje rasite baldų, įvairių aksesuarų, kilimų, įvairių stilių šviestuvų.

+370 672 31440
hello@coockoo.lt
www.coockoo.lt

Dekoforma

Dekoforma

Interjero namai – DekoForma, siūlo įvairios stilistikos baldus, šviestuvus, tapetus,  kilimus, audinius ir kitus aksesuarus.

+370 651 89751
info@dekoforma.lt
www.dekoforma.lt

EASE

 

 

EASE

EASE baldų, šviestuvų ir interjero aksesuarų salonas – namai prekių ženklams, kurių nerasite niekur kitur. Čia sugyvena skandinaviška estetika, vokiška precizika ir vakarietiškas perfekcionizmas.

www.easebaldai.lt

IE-laminart

IE-laminart

Medžiagos baldų gamybai bei interjerui

www.ie-laminart.lt

Interjero linija

Interjero linija

Atstovaujame švedų JOHANSON, BLA STATION, KALLEMO baldų gamintojus, siūlančius išskirtinio dizaino laukiamojo, konferencijų salių, viešbučiams  bei biurui skirtus baldus.

+370 678 22393
interjero-linija@interjero-linija.lt
www.interjero-linija.lt

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai Decosense - šiuolaikiški modernūs baldai, stilingi šviestuvai, jaukios užuolaidos, tapetai, audiniai – viskas namams ir visuomeninėms erdvėms. Partneriai - pasaulyje gerai žinomos kompanijos. Daugiau nei dešimties metų patirtis. Profesionali pagalba renkantis tinkamus baldus, užuolaidas, šviestuvus ar dekorą.
Didelė patirtis užuolaidų srityje padės išvengti skaičiavimų ir matavimų. Platus asortimentas, naujausios kolekcijos, jauki aplinka ir draugiškas aptarnavimas.

+37061012380
www.decosense.lt

Lova plius

Lova plius

Lova plius- tai itin platus miegamojo lovų asortimentas. O jeigu nerasite savo svajonių lovos, tuomet pagaminsime pagal Jūsų viziją. Taip pat specializuojamės nestandartinių matmenų lovų gamyboje.

www.lovaplius.lt

Pušku pušku

Pušku pušku

Lietuvių prekės ženklas „Pušku pušku“ kuria rankų darbo sėdmaišius, skirtus tiek lauko, tiek vidaus naudojimui. Burbuliukais pripildyti sėdmaišiai yra minkšti ir lengvai prižiūrimi: išorinį užvalkalą galima nuvilkti ir išskalbti, ar nuvalyti.

+370 620 95094
noriu@puskupusku.lt
www.puskupusku.lt

Retroforma

Retroforma

Didžiausias geriausių pasaulio gamintojų tapetų ir audinių pasirinkimas. Profesionalus dekoravimas tekstile. Užuolaidų, lovatiesių dizainas ir siuvimas. Baldų pervilkimo paslaugos. Šviestuvai, kilimai ir interjero dekoro elementai.

8-5 210 1123
info@retroforma.lt
www.retroforma.com

Skandinaviški interjerai

Skandinaviški interjerai

Skandinavų dizaino klasika ir šiuolaikinis dizainas - kuriantiems nuostabius interjerus. Atstovaujame Lietuvoje REPUBLIC of Fritz Hansen, Gubi, SWEDESE, HAY, SECTO DESIGN, MUUTO, Hanna Korvela, Innovation Living, Softline, &TRADITION ir kitus žymius Skandinavijos šalių gamintojus. 

www.skandinaviskiinterjerai.lt

Smigė

Smigė

Iš natūralaus akmens gaminame stalviršius, židinio apdailas, laiptus, palanges, grindis, fasadus, įvairius interjero elementus. 

www.smige.lt

TCH

TCH

TCH kompanijos gaminamų baldų stilius dvelkia prancūziškojo Provanso dvasia, esama ir skandinaviško subtilumo bei britų eklektikos stiliaus požymių. TCH baldų asortimentas skirstomas į dvi kategorijas:  ąžuoliniai baldai -  vertinantiems natūralumą ir ilgaamžiškumą, bei dažyti korpusiniai baldai iš medienos plokštės tiems, kurie mėgsta spalvų įvairovę namuose.

Salonų kontaktai:
Lukšio g. 32, "Domus galerija", Vilnius
+370 652 18101

Naugarduko g. 16A , Vilnius
+370 640 94244

www.tch.lt

Vilgma GI

Vilgma GI

Indivudualių, klasikinių virtuvės, svetainės, miegamojo baldų projektavimas ir  gamyba.

www.vilgma.lt

Vituko durys

Vituko durys

Itališkos revizinės durelės „TECH“, kurių aliuminio rėmelis paslėptas sienoje. Modernus sprendimas Jūsų interjerui paslėpti įvairius kabelius, saugiklius, vamzdžius ir pan.

+370 674  60 019
info@vitukodurys.lt
www.vitukodurys.lt