Statybinės medžiagos, įrankiai

Aparici

Aparici

Keraminės plytelės, parketas ir kitos apdailos medžiagos.

info@irlanda.lt
www.aparici.lt

Brolis Timber

Brolis Timber

Medinės grindys ir dailylentės, klijai ir medžio padengimo priemonės. 

www.brolistimber.eu

Ekozidinys.lt

Ekozidinys.lt

DUJINIAI ŽIDINIAI-MONTAVIMAS IR PRIEŽIŪRA. AKUMULIACINIAI ŽIDINIAI IR KROSNELĖS. ŽIDINIŲ MONTAVIMO MEDŽIAGOS. KAMINAI, DŪMTAKIAI - PREKYBA ĮRENGIMAS.                                                                                                             IŠSKIRTINIO DIZAINO IR KOKYBĖS ŽIDINIAI.Oficialus SKANTHERM (Vokietia) RAIS (Danija) , LA CASTELLAMONTE (Italija), BELLFIRES (Olandija) gamintojų  atstovas.

www.ekozidinys.lt

Ispaniškos plytelės

Ispaniškos plytelės

Ispanų gamintojų akmens masės, keraminės sienų ir grindų plytelės. Gausus ir nuolat atnaujinamas asortimentas, turtinga spalvų, raštų gama, platus formatų pasirinkimas. "ISPANIŠKOS PLYTELĖS" padės sukurti  nepakartojamus ir ilgaamžius interjero sprendimus.

www.ispaniskosplyteles.lt

Knauf

Knauf

Visos vidaus apdailos medžiagos profesionalams ir "darau pats" sektoriui: gipso kartono plokštės sienoms, grindims ir luboms, profiliai ir tvirtinimo, pakabinimo, sujungimo detalės, glaistai, tinkai, plytelių klijai, plytelių siūlių užpildai, silikonai ir akrilai, vonių ir terasų hidroizoliacijos medžiagos, fasadų įrengimo medžiagos, gruntai, remontiniai mišiniai, įvairūs vidaus apdailai skirti įrankiai, speciali valymo ir impregnavimo chemija, priešgaisrinės sandarinimo putos, silikonai, manžetai.

Knauf Info centras: +370 5 213 2222
info@knauf.lt
www.knauf.lt

Medžio centras

Medžio centras

Didelis dažų ir statybos įrankių pasirinkimas.

www.medziocentras.lt