Straipsniai, įvykiai

Naujos gamintojo „Magrės baldai“ kušetės 2014-09-25

Inovatoriškumu ir kokybe dvelkiančios naujos, „Magrės Baldų“ kušetės MANGO ir RIFAS, tai – šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas!

Išmaniame būste – funkcionalūs baldai 2014-08-29

Funkcionalių baldų poreikis pastaruoju metu jaučiamas visoje Lietuvos rinkoje, mat žmonės, rinkdamiesi baldus savo gyvenamosioms erdvėms, vis daugiau dėmesio skiria ne tik jų išvaizdai, bet ir praktiškumui bei patogiam naudojimui.

Gamtos įkvėptos baldinės plokštės 2014-06-10

Šiuolaikiškos ir inovatyvios sinchroporinės medienos drožlių plokštės (LMDP) Lietuvoje įgauna vis didesnį pagreitį – vartotojams suteikia neribotas galimybes.

Baldų gamintojai pataria… Kas populiaru ir praktiška Didžiojoje Britanijoje? 2014-04-14

Pirkėjai pradėjo vertinti ne tik patogumą ar dailų dizainą, bet ir baldo funkcionalumą.

Funkcionalūs baldai – būdas tinkamai apstatyti namų erdvę 2014-02-20

Nuolat skundžiatės, kad nedideliame bute netelpa Jūsų daiktai? Nerandate kur patogiai susidėti mažesnius ir didesnius namų atributus, palengvinančius Jūsų buitį? Funkcionalūs baldai gali padėti išspręsti visas šias problemas.

Kokybiški Moretti Compact baldai vaikams ir jaunimui – tai, kas geriausia mūsų vaikams 2014-02-10

Būna, kad grįžusį namo žmogų pradeda kankinti galvos skausmai, jis pradeda kosėti, čiaudėti, blogai jaustis. Neretai šių negalavimų priežastis yra neekologiškos dirbtinės apdailos medžiagos, kurios kenkia mūsų sveikatai.

Lietuviškas ąžuolas skirtas ne tik Europai 2014-01-27

Santūrus bei klasikinių formų baldas apdailos dėka gali tapti visiškai kitokio stiliaus, nuotaikos ir netgi kvapo baldu.

Lietuvos baldų gamintojai – kuria ar plagijuoja? 2013-11-12

Visi norime daug, čia ir tuoj pat. Šio gyvenimo akistatoje kūrėjai susiduria su itin opia intelektinės nuosavybės problema. Vos tik įmonė, savo srities pirmūnė, sukuria kažką genealaus, jos ką tik gimusį kūdikį tuoj pat nukopijuoja...

Paruoštos naudojimui faneruotos plokštės SHINNOKI – praktiškas sprendimas bet kokiam interjerui 2013-10-16

Natūralių baldinių medžiagų vertintojai puikiai žino, kad norint pasigaminti baldą ar panaudoti interjere natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę užtrunka ilgiau nei naudojant laminuotą medienos drožlių plokštę.

Skandinaviškumas lietuvio namuose... 2013-10-15

Skandinaviškas interjeras – tai minimalizmas, dvelkiantis paprastumu, išgrynintomis taisyklingomis formomis, spalvų harmonija, erdvėmis, kuriose nėra gausu baldų ir aksesuarų. Minimalizmas yra praktiškas ir patogus.

Senovinė baldų dvasia – ne tik klasikiniam interjerui 2013-09-16

Senovinių ir antikvarinių baldų „apgyvendinimas“ šiuolaikiniame interjere – neišsenkanti tema, mat tokie namų ar viešųjų erdvių atributai turi išliekamąją vertę – keliaudami iš kartos į kartą, jie kuria ne tik naujas idėjas būstui, bet ir įgauna...

PROVANSAS: ir išrankiam miestiečiui, ir natūralistui iš kaimo 2013-08-26

Provanso stiliaus baldai šiuo metu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje išgyvena savo aukso amžių. Nors mūsų rinkoje jie įsitvirtino ne taip seniai, šiandien jų žavesiui sunku atsispirti ne tik namus ar sodybas kaimo aplinkoje puoselėjantiems...

Etniniai ženklai moderniame interjere 2013-08-26

Šiuolaikiniame interjere iš naujo atgyja lietuvių tautos etniniai simboliai ir raštai. Visa tai derinama su inovatyviomis medžiagomis ir baldais, subtiliai namų erdvėse kuriant mitologizuotą aplinką.

Baldai iš natūralaus medžio – gero skonio ir sąnaudų harmonija 2013-08-20

Tiems, kurie jau turi savo namus, bet dar nėra nusprendę, kokie baldai juose stovės, labai dažnai kyla klausimas, ką rinktis: baldus iš natūralios medienos ar iš laminuotos plokštės?

„Luxury“ kolekcija – tobulam interjerui 2013-07-07

Tai – naujausia „Lino baldų“ ir Rasos Andre standartinių baldų kolekcija. Ji pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir ekologiškumu.

Pasirinkimas: vyno rūsys ar vyno spinta 2013-06-28

Vynas – gyvas. Jis gimsta, bręsta, serga ir miršta. Norint mėgautis jo tikruoju skoniu ir aromatu, reikia tinkamai su juo elgtis. Tad visiems vyno mėgėjams patariame, kaip ir kokiomis sąlygomis laikyti vyną, ir triuškiname klaidingus mitus.

Funkcionali ir komfortiška virtuvė – Jūsų pasirinkimas 2013-06-10

Virtuvė – viena iš svarbiausių vietų namuose, juk čia praleidžiame daug laiko. Taigi ši erdvė turėtų būti ne tik patraukli, bet ir funkcionali, komfortiška.

Naujosios kartos vonios kambario baldai „Aveo“ ‒ vertinantiems natūralų ir jausmingą interjerą 2013-04-10

Viena pasaulinių keramikos lyderių bendrovė „Villeroy & Boch” pristato atnaujintą didelio pripažinimo sulaukusią vonios kambario įrangos kolekciją „Aveo“.

Originalūs priedai virtuvei 2013-03-17

Planuojant įsigyti naują virtuvės baldų komplektą, svarbu iš anksto numatyti virtuvei reikalingą įrangą. Kaip įrengti baldų erdves, jums gali patarti baldų dizaineriai ar gamintojai, siūlydami ištraukiamas ar pasukamas ūkines spintas, karuseles, kitus ...

Baldai lenktais fasadais – puikus sprendimas mažoms erdvėms 2013-03-04

Žmogus, pavargęs nuo šiuolaikinio tempo, ieško atgaivos gamtoje. Tad kodėl gamta negalėtų mūsų laukti namuose – virtuvėje? Dešimtmečius augdamas medis kaupė savyje saulės energiją ir dabar, būdamas baldu, grąžina ją mums, kai tik prisiliečiame.