Straipsniai, įvykiai

Valcucine – Gabriele Centazzo virtuvė, pralenkianti laiką 2015-06-09

Ar įsivaizduojate virtuvę, kurios nėra tol, kol prie jos nepriartėjate ir nepaliečiate, arba tol, kol jos neprireikia? Dizaineris Gabriele Centazzo gali paversti virtuvę funkcionaliu dizaino šedevru.

30% išpardavimas salone „Bali Wood“ 2015-05-12

Visą gegužės mėnesį „Bali Wood“ interjero ir baldų salone skelbiamas 30 % išpardavimas.

Ar mūsų kūnas paklūsta mobiliosioms technologijoms? 2015-02-11

Kompanija Steelcase atliko pasaulinį tyrimą, atskleidžiantį didžiulę mobiliųjų technologijų įtaką mūsų kūnams. Tyrimo esmė buvo parodyti kaip ilgainiui pasikeičia žmogaus sėdėjimo pozos darbo vietose.

Natūralūs sprendimai viešose ir privačiose erdvėse 2014-12-17

Harmoninga aplinka, menanti atostogas tolimiausiuose egzotiškuose kraštuose, gali Jus lydėti kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje, kai tik patys to norėsite.

Aktyvus sėdėjimas 2014-11-24

Vilniuje šiomis dienomis atsidaręs salonas “Aktyvus sėdėjimas” Lietuvos žmonėms pristato ir aktyviai propaguoja to paties pavadinimo koncepciją.

Švediški biuro baldai – puiki diena darbe 2014-11-17

„Kinnarps“, Lietuvoje atstovaujanti visame pasaulyje gerai žinomą biuro baldus gaminančią Švedijos įmonę, daugiau nei 70 metų kuriančią modernias technologijas bei aukštos kokybės gaminius, drąsiai deklaruoja, kad diena darbe gali būti puiki.

Kaip išsirinkti minkštus baldus. Geriausi patarimai 2014-11-10

Nesvarbu, ar perkate modernius, klasikinius, vintage stiliaus, ar netgi senovinius minkštus baldus – baldų konstrukcijos bei medžiagų kokybė turėtų būti Jūsų pagrindiniai pasirinkimo prioritetai.

Čiužinio transformacija į sofą – lovą arba baldai transformeriai – ieškantiems sprendimo neformaliai erdvei 2014-10-31

Vis dažniau galvojama apie tai, kaip jaukiuose ir moderniuose namuose sukurti tokią atmosferą, kuri pati už save kalbėtų apie gerą skonį, įmantrų paprastumą bei patogumą. Jūsų dėmesiui – baldai transformeriai.

Naujos gamintojo „Magrės baldai“ kušetės 2014-09-25

Inovatoriškumu ir kokybe dvelkiančios naujos, „Magrės Baldų“ kušetės MANGO ir RIFAS, tai – šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas!

Išmaniame būste – funkcionalūs baldai 2014-08-29

Funkcionalių baldų poreikis pastaruoju metu jaučiamas visoje Lietuvos rinkoje, mat žmonės, rinkdamiesi baldus savo gyvenamosioms erdvėms, vis daugiau dėmesio skiria ne tik jų išvaizdai, bet ir praktiškumui bei patogiam naudojimui.

Gamtos įkvėptos baldinės plokštės 2014-06-10

Šiuolaikiškos ir inovatyvios sinchroporinės medienos drožlių plokštės (LMDP) Lietuvoje įgauna vis didesnį pagreitį – vartotojams suteikia neribotas galimybes.

Baldų gamintojai pataria… Kas populiaru ir praktiška Didžiojoje Britanijoje? 2014-04-14

Pirkėjai pradėjo vertinti ne tik patogumą ar dailų dizainą, bet ir baldo funkcionalumą.

Funkcionalūs baldai – būdas tinkamai apstatyti namų erdvę 2014-02-20

Nuolat skundžiatės, kad nedideliame bute netelpa Jūsų daiktai? Nerandate kur patogiai susidėti mažesnius ir didesnius namų atributus, palengvinančius Jūsų buitį? Funkcionalūs baldai gali padėti išspręsti visas šias problemas.

Kokybiški Moretti Compact baldai vaikams ir jaunimui – tai, kas geriausia mūsų vaikams 2014-02-10

Būna, kad grįžusį namo žmogų pradeda kankinti galvos skausmai, jis pradeda kosėti, čiaudėti, blogai jaustis. Neretai šių negalavimų priežastis yra neekologiškos dirbtinės apdailos medžiagos, kurios kenkia mūsų sveikatai.

Lietuviškas ąžuolas skirtas ne tik Europai 2014-01-27

Santūrus bei klasikinių formų baldas apdailos dėka gali tapti visiškai kitokio stiliaus, nuotaikos ir netgi kvapo baldu.

Lietuvos baldų gamintojai – kuria ar plagijuoja? 2013-11-12

Visi norime daug, čia ir tuoj pat. Šio gyvenimo akistatoje kūrėjai susiduria su itin opia intelektinės nuosavybės problema. Vos tik įmonė, savo srities pirmūnė, sukuria kažką genealaus, jos ką tik gimusį kūdikį tuoj pat nukopijuoja...

Paruoštos naudojimui faneruotos plokštės SHINNOKI – praktiškas sprendimas bet kokiam interjerui 2013-10-16

Natūralių baldinių medžiagų vertintojai puikiai žino, kad norint pasigaminti baldą ar panaudoti interjere natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę užtrunka ilgiau nei naudojant laminuotą medienos drožlių plokštę.

Skandinaviškumas lietuvio namuose... 2013-10-15

Skandinaviškas interjeras – tai minimalizmas, dvelkiantis paprastumu, išgrynintomis taisyklingomis formomis, spalvų harmonija, erdvėmis, kuriose nėra gausu baldų ir aksesuarų. Minimalizmas yra praktiškas ir patogus.

Senovinė baldų dvasia – ne tik klasikiniam interjerui 2013-09-16

Senovinių ir antikvarinių baldų „apgyvendinimas“ šiuolaikiniame interjere – neišsenkanti tema, mat tokie namų ar viešųjų erdvių atributai turi išliekamąją vertę – keliaudami iš kartos į kartą, jie kuria ne tik naujas idėjas būstui, bet ir įgauna...

PROVANSAS: ir išrankiam miestiečiui, ir natūralistui iš kaimo 2013-08-26

Provanso stiliaus baldai šiuo metu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje išgyvena savo aukso amžių. Nors mūsų rinkoje jie įsitvirtino ne taip seniai, šiandien jų žavesiui sunku atsispirti ne tik namus ar sodybas kaimo aplinkoje puoselėjantiems...