Straipsniai, įvykiai

Rinkos inovacija – modeliuojamas tinkas 2015-06-08

Pažangios statybos technologijos gali gerokai palengvinti darbus kuriant būsto interjerą ir eksterjerą. Įprastai sienoms naudojamą gipsą keičia pažangi medžiaga – modeliuojamas tinkas.

Išskirtinės plytelių pavasario naujienos iš Ispanijos ir Italijos „Iris“ salonuose 2015-06-08

Šio pavasario ispaniškų ir itališkų plytelių kolekcijos išsiskiria savo netikėtomis formomis bei struktūra. Reljefiniai plytelių paviršiai vis dažniau tampa detalesni ir išraiškingesni, taip sukurdami dar gilesnį erdvės pojūtį.

Stiklo ir interjero studijoje gimsta unikalūs šedevrai namams 2015-05-18

Kai namuose auga gėlės iš stiklo ir kiekvieną dieną, žydėdamos ant langų, pertvarų ar sienų, pasakoja vis naujas įkvepiančias istorijas, regis, pasaulis tampa jaukesnis ir mažesnis.

Atgimimas sieloje: 10 būdų kaip namuose susikurti pavasarinę atmosferą 2015-03-19

Pamažu ne tik į gamtą, bet ir į širdis ateina pavasaris. Norisi kuo greičiau prisikviesti žalią laukų šydą ir kvepiančius sodus, tačiau kaip?

Pamatyk kaip daromos „Giclee" paveikslų reprodukcijos 2015-02-25

Patogesnis, greitesnis ir pigesnis būdas papuošti namus pripažintų dailininkų kūriniais jau Lietuvoje. Pamatyk kaip daromos „Giclee" paveikslų reprodukcijos.

Loft Design System – išskirtinė apdaila Jūsų interjerui! 2015-02-17

Kaip pakeisti ir pagyvinti interjerą, kad jis virstu skoninga, dėmesį pritraukiančia ir neįprasta vieta? Dekoratyvinės 3D plokštės yra būtent tai, kas padės išspręsti šį klausimą.

Stiklo ir interjero studija – universalūs interjero sprendimai 2015-01-19

Interjero sprendimai „iš vienų rankų“ pastaruoju metu rinkoje griežia pirmuoju smuiku, mat klientų noras greitai ir kokybiškai susikurti namų ar ofisų interjerą, diktuoja naujas tendencijas.

Barbora Adamonytė: „Interjerų puošimas dizaino objektais yra pati mažiausia visos dizaino esmės dalis“ 2015-01-19

Industrinio dizaino objektų kūrėja Barbora Adamonytė savo kūriniais stebina ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį. Šį rudenį ji gavo prestižinį „RedDot Design Concept Award 2014“ apdovanojimą už savo šviestuvą ,,SAULĖ-tekis/-lydis“.

Dekoruotas stiklas – išskirtinis interjero dizaino akcentas 2014-12-10

Stiklo dekoravimas – galimybė suteikti erdvei naujos gyvybės. Vienas iš būdų tai padaryti operatyviai, kokybiškai ir praktiškai – dekoravimas skaidrumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčia specialia PET plėvele.

Onykso plokštės - prabangiam ir išskirtiniam interjerui 2014-09-11

Oniksas yra viena iš marmuro rūšių. Tai labai retai ir sudėtingai gamtoje randamas natūralus akmuo. Kur jis naudojamas ir kaip galite papuošti juo savo namus?

Stiklo blokeliai – inovatyvus požiūris į interjerą ir eksterjerą 2014-08-11

Modernių interjerų savininkai nuolat ieško sprendimų, leidžiančių pagyvinti erdves. Vienas iš būdų – stiklo blokelių naudojimas.

Dekoruoto stiklo namai 2014-06-27

Stiklo meninio apdirbimo ir dekoravimo paslaugos lietuviams jau nebe naujiena, mat gyvenamosiose erdvėse atsiranda vis daugiau dekoruoto stiklo detalių. Dailininkai, dizaineriai, technologai – visi jie kuria išskirtinius sprendimus namams, kuriuose...

Virtuvė, kurioje kiekvienas daiktas turi savo istoriją 2014-06-05

Skandinaviško interjero detalės virtuvėje – vienas iš būdų suteikti namams išskirtinumo. Preciziškai parinkti daiktai suteikia erdvei jaukumo ir atriboja nuo eklektikos, kuri kartais gali sukelti chaoso įspūdį.

Natūralios šviesos kontrolė 2014-05-12

Nors mes gyvename tokioje klimato zonoje, kur šiluma mūsų nelepina, tačiau ir trumpam užklydusi saulė gali sukelti rūpesčių.

Šviesos jungiklis jūsų namuose: paslėpti ar išryškinti? 2014-04-21

Namuose šviesos jungiklius pastebime dviem atvejais: arba su jais kažkas negerai, arba toks interjero dizainerio sumanymas. Šį savaitgalį, Balandžio 24-27 d., tarptautinėje statybų ir remonto parodoje „Resta“ bus pristatyta naujovė Lietuvoje...

Namai pagal Zodiako ženklus (V dalis) 2014-03-20

Interjeras pagal Aviną - ryškus funkcionalumas

Namai, kvepiantys vaikyste… 2014-03-11

Jolita Černiauskienė su dukra Migle prieš pusmetį ėmėsi netradicinės veiklos – kurti skandinaviško interjero ir eksterjero detalių internetinę parduotuvę. Moterims idėja gimė neatsitiktinai – abi būdamos estetės labai myli savo namus ir juose siekia...

NATŪRALAUS AKMENS PANAUDOJIMO INTERJERE GALIMYBĖS 2014-01-14

Interjero įrengimas ar atnaujinimas visuomet reikalauja darbo, laiko ir finansinių sąnaudų, tad natūralu, kad ieškome sprendimų, kurie būtų ilgalaikiai ir maksimaliai atitiktų estetinius bei funkcionalumo kriterijus.

Ekobaseinas – ne prabanga, o patogumas 2013-09-09

Nepakenčiate maudynių chloruotame vandenyje, o ežero malonumai nėra ranka pasiekiami? Dekoratyvinis tvenkinys-baseinas – vienas iš sprendimų, norintiems skaidraus vandens telkinio šalia namų 365 dienas per metus.

MDF 3D reljefai – baldų ir interjero puošmena 2013-07-21

Kaip šiuolaikiškai dekoruoti baldus arba interjerą? Vienas iš inovatyvių būdų – 3D efektą turinčios medienos plaušų plokštės (MDF). Tai – ant MDF plokštės išfrezuoti reljefai.