Butas „Pilies apartamentuose“

Interjero autoriai dizaino studija „AD interjerai“ (Anna Drutel)
Nuotraukų autorė Viktorija Zelenkova
Teksto autorė Gytautė Ivanauskaitė

 

Šalia Neries, naujų butų kvartale, interjero dizainerė Anna Drutel suprojektavo nuomai skirto buto interjerą. Dideli langai, per kuriuos matyti nuostabus vaizdas, pastelinis koloritas, betoninės plokštės ir medžio tekstūra pabrėžia subtilų, jaukų ir įsimintiną 45 kv. m. erdvės dizainą.

 


Beveik visa buto apdaila ir pagrindiniai baldai yra šiltai pilkos, vadinamosios TAUPE, spalvos. Tai puikus pagrindas išraiškingoms detalėms – prisirpusios vyšnios spalvos sofai, betoninių lubų faktūrai, apšvietimo žaismui, ryškioms geometrinėms kitų baldų linijoms. 

Žavingas bendros virtuvės ir svetainės erdvės akcentas – staliukas dviem. Jis tiks ir pietums, ir arbatos ar kavos pertraukėlėms, ir leidžiant laisvalaikį kartu. Jaukumo svetainėje suteikia židinys, kuriantis šiltų namų aplinką. Svetainės ir virtuvės interjerą tarsi įrėmina pažemintos lubos – tai sužadina tvarkos pojūtį.

 

  

 

Pastelinių spalvų deriniai, didelės kvadratūros interjero ir baldų detalės, atsikartojančios tiek virtuvėje, tiek miegamajame, pabrėžia interjero modernumą ir minimalizmą. Miegamojo interjero sprendiniai ypač išryškina stilistinį vientisumą: platūs vertikalūs minkšti galvūgalio segmentai, besitęsiantys iki lubų, puikiai dera su tokios pat spalvos, bet visiškai kitokios faktūros spintos durimis. Patalpos aukščiui išsaugoti pasirinktas didžiulis veidrodis ir drabužių spintą padalijanti įstiklinta lentyna. Čia savo vietą atras ne tik reikalingi daiktai, bet ir mieli niekučiai. Subtilus šios lentynos apšvietimas papuošia visą miegamąjį.

 

 

 

Dizainerės parinkti šviesūs tonai tarsi išplečia vonios kambario erdvę, padaro ją jaukesnę. Didesnės kvadratūros sienų plytelės puikiai dera su svetainės ir miegamojo mediniais segmentais, o spalvota, blizgi mozaika tampa tikru vonios kambario akcentu.

Interjerą pagyvina nedidelės, bet jaukios detalės – stikliniai indai, vazos, gėlės. Tai neužima daug vietos, bet kuria bendrą namų aurą ir prideda stilingumo. Šilumos ir romantikos suteikia rusvai kreminės užuolaidos, užtiesalai ir pledai. Tai – namai, kuriuose norisi gyventi.

 Daugiau nuotraukų:

  

Žurnalas  „Interjeras.lt pataria“