Naudingi patarimai

Sena ir nauja – kaip juoda ir balta 2015-07-27

Interjero iššūkis – kaip su minimaliais pokyčiais paversti butą, esantį senos statybos blokiniame name, nauju taip, kad įžengus jaustumeisi jaukiai, patogiai ir kad viskas alsuotų kokybe.

„Interjero erdvės“ įkūrėja: „Esame orientuoti į bendradarbiavimą, o ne konkuravimą“ 2015-07-27

Pačioje Kauno širdyje įsikūrusio dizaino salono „Interjero erdvė“ vadovė Asta Bučienė trykšta entuziazmu ir meile savo veiklai, į kurią įtraukti visi šeimos nariai – vyras ir du sūnūs.

Skandinaviška dvasia alsuojantis loftas 2015-07-20

Užsakovo reikalavimus padiktavo pati erdvė – norėjosi patogiai, o svarbiausia – funkcionaliai suplanuoto būsto. Vilniuje, „Microlofts“ loftų kvartale, jaunam vyrui interjero sukurtas būsto interjeras išsiskiria preciziškai suplanuota erdve..

Dizainerė Irmina Savickienė: „Žinojau ir žinau, kur einu ir kaip noriu atrodyti“ 2015-07-20

Ambicinga interjero dizainerė iš Šiaulių – Irmina Savickienė – šiandien drąsiai deklaruoja, kad kūrybininkai Lietuvoje tikrai gali užsidirbti – tereikia noro veikti, talento ir žinių, kaip valdyti projektus.

Stiprų charakterį turintis loftas 2015-07-13

Architektas ir interjero dizaineris Andrius Byčenkovas sako, kad pirmą kartą pažvelgęs į erdvę, kurioje teks kurti, kūrybiškai pagalvojo, jog ji kažkuo panaši į traukinio vagoną.

Angliška klasika lietuvių namuose 2015-07-13

Užduotis – renovuoti anksčiau statytą gyvenamąjį dviejų aukštų namą: sukurti šiltą ir jaukų klasikinio stiliaus interjerą keturių asmenų šeimai.

Senamiesčio interjeras: raudonų plytų keliu 2015-06-02

Interjero tikslas – patogių, funkcionalių ir estetiškai nepriekaištingų zonų sukūrimas 160 kvadratinių metrų plote.

Architektas Aidas Kalinauskas: „Kūrybinis procesas turi būti džiazas“ 2015-05-25

Aidas Kalinauskas – žmogus, savo veikloje siekiantis maksimalaus tobulėjimo, nevengiantis, esant poreikiui, užsakovui pasakyti, kad teks paklusti kūrėjo sprendimams, jei nenorima sugadinti to, kas gali būti padaryta maksimaliai gerai.

Namai mamai ir muzika 2015-05-15

Kaip turėtų atrodyti namų interjeras pačiam brangiausiam žmogui – mamai?

Medžio restauratorius Mantas Gudavičius: „Viskas, kas susiję su medžiu, visada bus mano rankose“ 2015-05-12

Mantas Gudavičius – jaunosios kartos medžio restauratorius iš Klaipėdos, kuris į šią veiklą pasinėręs visa galva.

Didelės šeimos namo interjeras iš natūralių medžiagų 2015-03-30

Penkių asmenų šeimos 178 kvadratinių metrų namo interjeras uždarame kvartale, netoli Kauno, iš karto būsto lankytojams siunčia žinią – čia viskas natūralu, todėl skoninga ir tikra.

Baltiškas namo interjeras: estetika, ergonomika ir funkcionalumas 2015-03-06

Interjero dizaineris Tomas Jasiulis sukūrė trijų asmenų jaunos šeimos namo, esančio Vilniaus miesto ribose, įvaizdį. Pats autorius nelinkęs šio būsto interjero priskirti konkrečiai stilistikai, tačiau drąsiai jį vadina baltišku arba tiesiog lietuvišku.

Architektė Vida Vyšniauskienė: „Geram interjerui gali įkvėpti ir suknelė madų žurnale“ 2014-12-05

Architektė ir interjero dizainerė iš Kauno – Vida Vyšniauskienė – reikli sau ir ją supančiai aplinkai. Būtent šis darbo stilius veikiausiai ir lėmė tai, kad kūrėjos darbai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Aplinka, kuri mus stiprina (II dalis) 2014-10-09

Harmoningas keturkampis ar kvadratinis buto ar namo planas, jau patenkina pradines Feng shui sąlygas. O turint tokį planą stabilizuojamos visos aštuonios gyvenimo sritys..

Nemokama konsultacija naujakuriams 2014-10-09

Į ką atsižvelgti perkant naujos statybos butą?

Molinės meilės sugrįžtuvės 2014-10-07

Žiūriu į šiuos šviečiančius keistuolius ir galvoju – ką jie man primena? Snaiges, kurias dar būdama maža karpydavau su mama iš popieriaus? O gal Velykinius margučius? Tai „Dariaus keramikos“ moliniai kūriniai.

Aplinka, kuri mus stiprina 2014-09-30

Perkant nekilnojamą turtą ar statant namą, atkreipkime dėmesį ir į Feng shui mokslą.

Vaikų kambarys – svarbiausia saugumas 2014-09-24

Gal tai atrodo ir keista, tačiau kai kurias mažų vaikų dideles problemas gali išspręsti ir interjero dizaineriai.

Subtili elegancija 2014-09-08

Šį interjerą sėkmingai sukūrė kūrybinis dviejų profesionalių kūrėjų duetas „In.formus“. Po šiuo vardu slepiasi interjero dizainerė Kristina Česonytė ir architektė Raminta Kupčiūnaitė, kurios savo darbe visada siekia elegancijos ir subtilumo.

Nestandartinė dušo kabina – ne prabanga 2014-09-08

Rinkoje vis dar gajus mitas, kad tai, kas nėra standartiška, yra prabangos prekė.Tokį požiūrį iš dalies lemia įsivyravęs stereotipas, jog pagaminti daiktą, kuris pritaikytas konkrečiai erdvei ir konkrečiam poreikiui, yra sudėtinga, ilgai užtrunka, brangu.