Straipsniai, įvykiai

Nauji Geberit nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai 2015-06-09

Žvelgiant iš techninės pusės, vandens nuleidimo mygtukas turėtų visada būtų įrengiamas priešais potinkinį bakelį. Vis dėlto tai ne visada priimtina ir praktiška klientui.

„Geberit“ Cleanline dušo latakai – unikali rinkos naujovė 2015-06-01

Dauguma dušo latakų atrodo gražiai, tačiau po jų dangteliais per visą ilgį kaupiasi nešvarumų ir veisiasi bakterijų. Tokių dušo latakų dangtelių nuėmimas yra sudėtingas, o valymas - komplikuotas. „Geberit“ siūlo sprendimą - Cleanline dušo latakus.

„Villeroy & Boch” dušo sprendimų įvairovė 2015-04-28

Kompanija „Villeroy & Boch” išrankiausiam vartotojui siūlo rinktis dušo padėklus, kurie tikrai nenuvils dėka technologinių savybių – neįtikėtino stabilumo, ypatingai plokščio paviršiaus ir žinoma nepriekaištingo dizaino.

„Villeroy &Boch” kolekcija „Venticello“ – subtilus ir madingas vonios kambario pasaulis 2015-04-01

Kiekvienas siekiame išsirinkti vonios kambariui naują įrangą – praustuvą, unitazą, vonią ar dušą, kuri nepriekaištingai derėtų su vonios kambario baldais, aksesuarais, bei tuo pačiu metu savo funkcionalumu kviestų pamiršti dienos rūpesčius

Naujasis „Eurodisk Cosmo“ maišytuvas: stiliaus ir funkcionalumo harmonija 2015-03-20

„Red Dot“ laimėtojas – naujasis maišytuvas, – valdomas lengvu prisilietimu prie svirties, kuri panaši į žaidimams naudojamą „joystick‘ą“.

Vonios kambarys — idėjos Jūsų namams 2015-01-26

Šiais laikais vonios kambarys, tai namų prabangos elementas, kuriam skiriama vis daugiau dėmesio ir keliami vis didesni reikalavimai.

Nauji standartai tobulam vonios kambariui 2015-01-06

Svajonių vonia, kuriame estetika ir praktiškumas – du lygiaverčiai partneriai, gali padaryti mūsų gyvenimą patogesnį ir užtikrinti didesnį atsipalaidavimą. Tokios vonios koncepciją siūlo vokiečių santechnikos ir vonios kambario baldų gamintojas „Duravit“.

„Geberit“ sieninis dušo latakas 2015-01-05

Modernios montavimo sienoje galimybės bei naujausi santechnikos sprendimai leidžia visiškai laisvai rinktis dušo, vonios ir praustuvo vietą kambaryje. Dabar „Geberit“ sieninis dušo latakas suteikia dar daugiau laisvės..

„Guardian“ sukūrė purvui atsparų dušo kabinoms skirtą stiklą 2014-11-25

Šveičiant dušo kabinos stiklą, galima iki kaulo nusitrinti rankų pirštus, tačiau jis vis tiek netaps toks švarus, koks buvo. Šiuolaikinės technologijos dušo kabinoms skirtą stiklą gali apsaugoti nuo dėmių susidarymo ir gerokai palengvina jo priežiūrą.

Ketus – nepelnytai pamiršta vonių medžiaga 2014-10-16

Ketus yra seniausia Europoje vonių gamybai naudojama medžiaga. Ketaus vonios privalumai ypač išryškėjo XIX a. pabaigoje, kai buvo išmokta jį dengti emaliu – tada jos tapo itin higieniškos ir atsparios susidėvėjimui.

Potinkinio WC rėmo montavimas: 4 žingsniai 2014-10-15

Šiais laikais moderniame vonios kambaryje jau nebekyla klausimas, ar naudoti pakabinamus keraminius santechnikos prietaisus. Užsakovai nori visą techninę vonios įrangos dalį paslėpti bei turėti lengvai prižiūrimą ir valomą patalpą..

Išskirtinės naujovės vonios kambariui 2014-09-18

Ne paslaptis, kad moderniame būste vonios kambarys yra tapęs visaverte gyvenamąja erdve, kurioje svarbūs ne vien sanitariniai prietaisai, bet taip pat įvairūs aksesuarai bei ergonomika pasižyminti įranga.

Unitazas be bakelio 2014-08-20

Ispanų vonios kambario įrangos gamintoja „ROCA“ tęsia savo kūrybiškas ateities vonios kambario koncepcijos paieškas – kiekvienais metais pasiūlo rinkai unikalių inovatyvių sprendimų.

Kodėl dušo kabina gali pakeisti vonią? 2014-06-07

Gyvenimo tempas tik beprotiškai auga. Nors ne vienas turbūt dažnai pasvajojame apie karštą vonią, savo namuose vis dažniau įsirengiame dušo kabiną. Tai taupo mūsų laiką ir vandenį. Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną?

Renkamės dušo kabiną: sumanios dušo kabinų technologijos – erdvesni namai ir patogumas žmogui 2014-04-04

Kolekcija AKROBATĖ sukurta Skandinavų prašymu. Šios kolekcijos dušo kabinos ir sienelės taupo vietą, tačiau tuo pačiu yra erdvios ir funkcionalios.

ShowerDrain sieninis dušo latakas 2014-02-04

Patogumas ir komfortas – tai pagrindiniai privalumai, kuriuos suteikia dušo latakas sienoje.

Ateities vonios kambariai: vonios kambarys – ramybės oazė 2013-11-18

Kaip atrodys vonios kambarys ateityje? Tendencija yra pakankamai aiški: mes norime turėti privačią erdvę, kurioje galime bent trumpam atsiriboti nuo pasaulio ir beprotiškų tempų.

Atnaujinta serija „Aveo” iš Villeroy&Boch– jausmus žadinančio šiuolaikiško dizaino gaminiai vonios kambariui 2013-11-08

Ar įmanoma keramikoje įkūnyti gyvybės archetipą, gyvybės atsiradimą simbolizuojantį kiaušinį, kaip apsauginį gaubtą ir saugią erdvę, ar jis gali įkvėpti sukurti vonios kambario kolekciją? Įmanoma, bylo-ja kompanija „Villeroy & Boch” kolekcija „Aveo”.

Villeroy&Boch pristato vonios kambario įrangos ir priedų kolekciją „Joyce” – vertinantiems individualumą, universalumą ir kūrybingumą 2013-09-13

Vonios kambario įrangos ir priedų serija „Joyce” leidžia nuolat keisti vonios kambario interjerą, kad jis atitiktų juo besinaudojančiųjų poreikius.

Villeroy&Boch kolekcija „Architectura” bet kokį sumanymą paverčia realybe 2013-08-29

Minimalistinis kolekcijos „Architectura” gaminių dizainas, kurį sukurti įkvėpė pagrindinės geometrinės formos (apskritimas, elipsė ir stačiakampis), atveria neribotas interjero projektavimo galimybes.