Gamintojo nuotraukos

Šveicarijos vonios įrangos gamybos flagmanas LAUFEN išleido naują vonios kambario kolekciją gražiu, lietuviškai skambančiu pavadinimu „Meda“, kurioje kasdienis praktiškumas dera su nesenstančia estetika. Dėl universalaus dizaino naujoji kolekcija gali būti lanksčiai derinama su įvairiais interjero dizaino stiliais. Darnią kolekciją „Meda“ sudaro praustuvai, unitazai, bidė, baldai, vonios ir maišytuvai. 

Serijos „Meda“ dizainą LAUFEN patikėjo šveicarų dizaineriui Peter’iui Wirz’ui ir jo dizaino studijai „Vetica“. P. Wirz’as prieš keliolika metų sukūrė itin sėkmingą vonios kambario kolekciją „LAUFEN Pro“, kuri tapo tikru bestseleriu bei paprasto, gerai apgalvoto, nesenstančio dizaino sinonimu. „Meda“ kūrėjai visapusiškai išnaudoja naujas gamybos technologijas bei dizaino galimybes ir orientuojasi į tradicinius šveicariško dizaino privalumus: aiškumą, funkcionalumą ir dėmesį smulkmenoms. Rezultatas – vonios kambario kolekcija, kuri iš karto atrodo pažįstama ir įsilieja į bet kokią aplinką – nuo privačių vonios kambarių iki viešbučio apartamentų. 

Patrauklūs praustuvų akcentai

„Meda“ patrauklumas slypi kokybiškose detalėse. Pavyzdžiui, dauguma praustuvų turi patogius praplatintus kraštus, apvadus palei visą perimetrą, apsaugančius nuo vandens nuvarvėjimo, ir siauras, elegantiškas nuo vandens perpylimo apsaugančias angas. Spalvų gama taip pat atspindi modernumą. Be baltos ir matinės baltos, keraminiai praustuvai yra elegantiško matinio grafito arba matinės juodos spalvos. 

Galima rinktis iš įvairių praustuvų modelių: nuo 45 cm pločio mažo iki 130 cm dvigubo praustuvo, taip pat asimetrinių praustuvų su lentyna kairėje arba dešinėje pusėse ir 600 mm praustuvo-dubens su vieta maišytuvui kairėje arba dešinėje. Taip pat yra plonų, mineralinio liejimo praustuvų, pagamintų iš kompozitinės medžiagos „Marbond“. Ant baldų montuojami praustuvai yra nuo 440 iki 975 mm dydžio ir siūlomi tik blizgios ir matinės baltos spalvos. 

Unitazas, išsiskiriantis tylaus sūkurinio nuplovimo technologija „Silent Flush“

Visi kolekcijos „Meda“ unitazai yra higieniški, be apvado („rimless“). Tai bus pirmieji modeliai su nauja LAUFEN tylaus sūkurinio nuplovimo „Silent Flush“ funkcija. Ši naujoviška galinga sūkurinė nuplovimo sistema taip tyliai praleidžia vandenį per vidinį unitazo puodo paviršių, kad atitinka net pačius griežčiausius apsaugos nuo triukšmo standartus. Dėl to tai yra vieni tyliausių unitazų rinkoje. Ji taip pat leidžia sumažinti vandens suvartojimą ir pagerinti vonios kambario higieną. 

Kolekcijoje yra visi planavimui svarbūs variantai: nuo pakabinamų kompaktiškų ir standartinių dydžių unitazų iki ant grindų pastatomų unitazų su bakeliu arba be jo. Be to, LAUFEN sukūrė tinkamas garsą izoliuojančias, labai paprastai montuojamas tarpines, kurios dar labiau sumažina triukšmo lygį. 

„Meda“ asortimentą taip pat papildė pakabinama ir pastatoma bidė. Visi blizgūs balti keramikos dirbiniai taip pat gali būti padengti nešvarumus atstumiančia, maksimalią higieną užtikrinančia, lengvai valoma LCC (Laufen Clean Coat) danga.

Plonasienės, dviejų spalvų vonios 

Kolekcijoje „Meda“ rasite laisvai statomą, prie sienos montuojamą vonią bei dvi kampines vonias. Jos yra pagamintos iš blizgios kompozitinės medžiagos „Marbond“ – aukščiausios kokybės mineralinės medžiagos, sukuriančios natūralumo pojūtį. Prie sienos montuojami modeliai turi platesnę briauną, kurioje galima įrengti maišytuvą arba naudoti ją prausimosi reikmėms pasidėti. 

Laisvai statoma vonia gali būti dvispalvė: matinė pilka išorė puikiai dera prie matinės grafito ir matinės juodos keramikos atspalvių ar pilkų baldų, o vidus išlieka praktiškos blizgios baltos spalvos. 

Platus protingais sprendimais pasižyminčių maišytuvų asortimentas 

Net maišytuvai atspindi „Meda“ būdingą dizaino kalbą. Jų ploni cilindriniai korpusai, platus snapelis dera su svirtelės tipo rankenėlėmis, atspindinčiomis ovalią praustuvų formą. Kolekcijoje yra praustuvų, vonių, dušų ir bidė maišytuvų. Galima rinktis iš maišytuvų su blizgaus chromo ir matine titano juoda PVD danga. 

Viskas savo vietose 

Peter’is Wirz’as ir LAUFEN taip pat sukūrė papildomų vonios baldų asortimentą – kad daiktai turėtų savo vietas, o erdvė visada būtų švari ir tvarkinga. Praustuvų spintelės pasižymi aiškiu, linijiniu dizainu su plonomis, praustuvų geometriją atitinkančiomis šoninėmis sienelėmis. Priekyje jas suskaidančios integruotos „J“ formos rankenų juostelės sukuria įdomią šviesos ir šešėlių sąveiką. Patvarių ir patogių aliuminio rankenų spalvos dera su baldų plokščių spalvomis.

Visiškai ištraukiamuose, švelniai uždaromuose stalčiuose yra daug vietos daiktams laikyti. Jie padeda palaikyti tvarką vonios kambaryje. Dėl viduje esančios skirtukų sistemos lengviau apžvelgti stalčiuose laikomą kosmetiką ir būtiniausius vonios reikmenis. 165 cm aukščio spintelė – tai  papildoma vieta rankšluosčiams ir vonios reikmenims. 

Spalvų paletė su 43 matinių dažų variantais, 3 specialios metališkos spalvos, laukinio ąžuolo apdaila sudaro galimybę sukurti individualų vonios kambario dizainą ir priderinti daiktus prie daugelio stilių. Vonios kambario baldai yra gaminami Europoje, naudojant medienos medžiagas iš sertifikuotų tvarių šaltinių iš Europos šalių. 

Daugiau informacijos ir visos kolekcijos „Meda“ apžvalgą rasite LAUFEN interneto svetainėje.