Durys, pertvaros

TG baldai

TG baldai

"TG baldai" kolektyvas - jauna, tačiau profesionali bei perspektyvi komanda. Darbuotojų profesionalumas ir aukšta kvalifikacija leidžia sėkmingai konkuruoti tarp šiandieninių baldų gamintojų. Pagrindinė mūsų vystoma veikla: virtuvės baldų, spintų su stumdomomis durimis, vonios ir svetainės baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Klientams mes galime pasiūlyti profesionalių dizainerių paslaugas ir žinoma kokybiškus baldus kuriant stilingą būsto interjerą.

8 674 55455
info@tgbaldai.lt
www.tgbaldai.lt

UNIDECO

UNIDECO

Didžiausias durų pasirinkimas Vilniaus mieste!

Net 9 skirtingi durų salonai vienoje vietoje - namų apdailos centre UNIDECO!

www.unideco.lt

E-durys

E-durys

Čia rasite duris pasižyminčias ne tik savitu stiliumi ar unikaliu dizainu, bet ir išskirtiniu funkcionalumu: nematomas vidaus duris, stumdomas duris, abipuses varstomas duris, priešgaisrines ar garsą izoliuojančias duris.

www.e-durys.com

IE-laminart

IE-laminart

Faneruotės, apdailinės panelės, aukšto slėgio laminatai (HPL) durims bei pertvaroms

www.ie-laminart.lt

IMPEKA

IMPEKA

Durų rankenos SYSTEM – unikalaus dizaino, preciziško apdirbimo, tvirtos ir ergonomiškos. Skirtingos formos ir tonai papildo bet kokios paskirties erdvę išskirtiniais aksesuarais.

+370 674 69 661
www.impekahome.lt

Vituko durys

Vituko durys

Faneruotų ir dažytų nestandartinių vidaus durų gamyba. Varstomosios ir įvairios stumdomosios durys į paslėptas sienoje itališkas „Eclisse“ kasetes, nematomos durys, sukamos durys vietos taupymui - tai tik dalis mūsų siūlomų vidaus durų sprendimų. „Vituko durys“ - Jūsų prestižui.

+370 674  60 019
info@vitukodurys.lt
www.vitukodurys.lt