Durys, pertvaros

TG baldai

TG baldai

"TG baldai" kolektyvas - jauna, tačiau profesionali bei perspektyvi komanda. Darbuotojų profesionalumas ir aukšta kvalifikacija leidžia sėkmingai konkuruoti tarp šiandieninių baldų gamintojų. Pagrindinė mūsų vystoma veikla: virtuvės baldų, spintų su stumdomomis durimis, vonios ir svetainės baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Klientams mes galime pasiūlyti profesionalių dizainerių paslaugas ir žinoma kokybiškus baldus kuriant stilingą būsto interjerą.

8 674 55455
info@tgbaldai.lt
www.tgbaldai.lt

UNIDECO

UNIDECO

Didžiausias durų pasirinkimas Vilniaus mieste!

Net 9 skirtingi durų salonai vienoje vietoje - namų apdailos centre UNIDECO!

www.unideco.lt

Ąžuolų pynė

Ąžuolų pynė

Nestandartinių durų gamyba iš ąžuolo, uosio, klevo, raudonmedžio ir riešuto masyvo. Pagal individualų užsakymą gaminame tiek vidaus, tiek lauko duris. Gaminame įvairių tipų duris: su stiklu, dažytas, beicuotas, dvivėres, slankiojančias,  su užlaida ir be užlaidos. 

www.azuolupyne.lt

E-durys

E-durys

Čia rasite duris pasižyminčias ne tik savitu stiliumi ar unikaliu dizainu, bet ir išskirtiniu funkcionalumu: nematomas vidaus duris, stumdomas duris, abipuses varstomas duris, priešgaisrines ar garsą izoliuojančias duris.

www.e-durys.com

IE-laminart

IE-laminart

Faneruotės, apdailinės panelės, aukšto slėgio laminatai (HPL) durims bei pertvaroms

www.ie-laminart.lt

Medžio centras

Medžio centras

Čia rasite daugiau kaip 450 rūšių vidaus ir 110 rūšių lauko durų.

medziocentras.lt

Vituko durys

Vituko durys

Faneruotų ir dažytų nestandartinių vidaus durų gamyba. Varstomosios ir įvairios stumdomosios durys į paslėptas sienoje itališkas „Eclisse“ kasetes, nematomos durys, sukamos durys vietos taupymui - tai tik dalis mūsų siūlomų vidaus durų sprendimų. „Vituko durys“ - Jūsų prestižui.

+370 674  60 019
info@vitukodurys.lt
www.vitukodurys.lt