Objektas: S-14

Vietovė: Vilnius, Lietuva

Vystytojas: Power Group Property S14, UAB

Fasado rangovas: KG Constructions Group, UAB 

Architektas: Architektūros linija, UAB 

Rangovas: Contestus, UAB

Metai: 2023

Pastato plotas: 18 000 kv.m.

 S-14 taps centriniu „Teltonikos“ biuru, kuris suburs ne tik kolegas, bet ir koordinuos regioninių padalinių veiklą visame pasaulyje. Centriniame biure dirbs apie 500 darbuotojų, o kolegos darbuotojai galės džiaugtis puikiomis darbo sąlygomis, bei šiuolaikiška ir komfortiška darbo aplinka.

Biurų pastatas yra 5 aukštų su papildomais 2 aukštais po žeme. Pastato priekinis fasadas su konstrukciniais stiklo paketais veiks kaip masyvus langas į istorinį Vilniaus miesto senamiestį, o kitos pastato sienos turės nepaprastą šachmatų efektą su išsikišusiomis emaliuotomis zonomis fasado elementuose ir veiks kaip tarsi didžiuliai veidrodžiai dėl specialios ‚high-reflective‘ stiklo paketų dangos. 

Pirmojo aukšto puošmena taps centrinėje pastato dalyje suprojektuotas atviras, augalais apsodintas vidinis kiemas – atrijus. Viršutiniuose aukštuose darbo patalpos taip pat bus grupuojamos aplink šį akcentą. Kiekviename aukšte sukurtos poilsio erdvės. 

Šiam projektui specialiai sukurta įvairių stiklų ir aliuminio profilių sistemos kompozicija. Biurų pastate yra 380 m2 stoglangis su 4 x 2 metrų stiklais, kurie pastatui ir jo darbuotojams suteiks dar daugiau natūralios dienos šviesos. KG Constructions Group atsakinga už  beveik 4 300 m2  elementinio,  1 160 m2 surenkamo fasado bei 380 m2 stoglangių ir terasos stogo projektavimo, gamybos, transpotavimo ir montavimo darbus.

Fasado gamybai naudotos medžiagos ir jų gamintojai:

  • Aliuminio-stiklo elementinis fasadas su išsikišusiomis emaliuotomis zonomis ir high-reflective' stiklu - KG Constructions Group, UAB 

Aktyvi nuoroda internete: https://kgcgroup.com/home/lt/projektai/s-14/

Nuotraukos: KG Constructions Group, Lords LB