Interjero tobulinimas teikia džiaugsmo ir reikalauja žinių

Kur bebūtume – mus supa tai, ką patys ar kiti esame sukūrę. Kambarys, butas, namas, darbo vieta, ir visa, kas už namo durų...Tai, ką sukūrėme ir tai kur esame, įtakoja mūsų nuotaiką, darbingumą, sveikatą, formuoja skonį, teikia žinių. Ir jei rūbas, kurį mes dėvime, labiausiai veikia mus pačius, tai aplinka, prie kurios kūrimo ir gerinimo prisidedame, įtakoja šeimos, bendradarbių, o jei esame interjerų kūrėjai – kartais ir nevienos kartos gerovę, sveikatą bei skonį. Todėl interjero, aplinkos kurimas ir tobulinimas yra ne tik kūryba, džiaugsmas bet ir naujovių, tendencijų žinojimo reikalaujanti veikla.

Žinios, naujienos, tendencijos, idėjos, ryšiai iš vienų rankų

Mūsų kūrybinė-projektinė komanda jau 10 metų aktyviai prisideda prie Lietuvos interjero mados formavimo bei žinių skleidimo. Siekiame ne tik pateikti įvairios aktualios informacijos apie gaminius, paslaugas, naujoves svetainėje www.interjeras.lt, žurnaluose ,,Interjeras.lt pataria bei ,,Centras", bet ir aktyviai veikiame, kad visi mes gyventume patogiai, jaukiai ir vienovėje su mus supančia aplinka.

Kurdami patys bei nuolat bendradarbiaudami su daugiau kaip 100 Lietuvos ir užsienio dizainerių, inovatyviais kokybiškų produktų ir paslaugų, skirtų interjerams, tiekėjais, savo renginiuose, leidiniuose ir svetainėje kasmet pateikiame per 100 naujausių, patogiausių, šiuolaikiškiausių, praktiškiausių interjerų ir per 300 interjerų kūrimui skirtų prekių, paslaugų bei dešimtis patarimų.

  • Nuo 2004 metų organizuojame „Metų interjero“ konkursą;
  • Interjero pasaulio naujienas skleidžiame ir požiūrį į aplinką formuojame www.interjeras.lt svetainėje, žurnaluose ,,Centras“, ,,Interjeras.lt pataria“;
  • Lietuvos interjero temą ir naujienas aktyviai pristatome kitose šalyse ir kitų šalių atstovams;
  • Inicijuojame, organizuojame ir aktyviai dalyvaujame judėjimuose, kurie siekia žmogaus ir jo aplinkos vienovės;
  • Turime daugybę žinių skleidimo bei projektų organizavimo partnerių.

Kiekvienas ras tai, kas aktualu jam

Interjeras.Lt ženklo, vienijami trys žinių skleidimo kanalai: žurnalas „Centras“ ir „Interjeras.LT Pataria“ bei interneto portalas www.interjeras.lt orientuoti į namų interjero rinkos formuotojus, vartojimo įtakotojus, profesionalus, modernius, aktyviai interjero mada besidominčius vartotojus, tad kiekvienas ras tai, ko jam reikia - naujienų, rendencijų, idėjų, kontaktų ar vietą, kur gali save, savo produktus ir kūrybą pristatyti kitiems.

Bendradarbiaukime, bendraukime ir siekime, kad Lietuvos interjerai bei jų elementai būtų ne tik madingi, bet ir kokybiški, šiuolaikiški, patogūs ir praktiški.

Interjeras.lt komanda
info@interjeras.lt