URBAN LIFE

„Hanner“ vystomų gyvenviečių projektas, apjungiantis 4 naujai statomus bei pastatytus būsto projektus Vilniuje. Didžiausias būstų pasirinkimas perspektyvioje vietoje su puikia infrastruktūra Jūsų gyvenimui – šalia parkai, stotelės, mokymosi įstaigos.

Kontaktai:

+370 615 23403
pardavimai@hanner.lt
https://www.urbanlife.lt/

 

 

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“.

Kontaktai:

+370 616 20 540
rita@eika.lt
www.bajorualejos.lt

 

 

Baltas lapas

Naujas gyvenimo etapas ir nauja pradžia. „Baltas lapas“ žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje – yra šis pažadas. Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams.

Kontaktinis asmuo:

Justinas Šavelskis
Mob. +370 698 56508
El. p. justinas@eika.lt

Didlaukio 3

1–4 kamb. butai su terasomis ir balkonais Baltupiuose, Didlaukio g.3.

Vilniečių pamėgtoje vietoje viskas yra arčiau nei arti: miesto centras, Jomanto parkas, Cedrono tvenkinys, Ozo parkas, pramogų bei laisvalaikio kompleksai ir viskas, ko prireikia kasdien.

Kontaktai:

www.didlaukio3.lt

8 618 33 732;
8 614 01 391;
8 626 76 029

 

 

„Goštauto 8“

„Goštauto 8“ – komercinių patalpų projektas Vilniuje – pačiame centre, šalia baltojo tilto – Goštauto g. 8. Moderniai sutvarkytos naujos komercinės patalpos turi visus reikalingus vykdyti verslui įrankius – posėdžių salę, naujus kokybiškus biuro baldus, kopijavimo aparatą, internetą, reprezentatyvų koridorių su laukiamąją zoną, bei įspūdingą vaizdą ir funkcionalų išplanavimą turinčią virtuvę su visa reikalinga buitine technika, taip pat darbuotojams sudarytos sąlygos naudotis dušu.

Kontaktai:

Rita Mereškevičienė:
El. paštas: rita@citus.lt
Tel. nr.: +37062033634

 

 

Naujasis Skansenas

„Naujasis Skansenas“ – gyventi čia ir didžiuotis. „Naujasis Skansenas“ – tai nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui, besikuriantys miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš „Naujojo Skanseno“ pasiekiami ranka. Gyvenimas ir darbas juda vienu ritmu, todėl sutaupysite ir laiko, ir energijos. Laiku sugrįžę namo po darbo dienos, visa tai galėsite sutelkti sau.

Kontaktai:

Viktorija Rinkevičienė
+370 615 28183
viktorija.rinkeviciene@yit.lt

Monika Matulytė
+37068674406
monika.matulyte@yit.lt

 

Piliamiestis

Dešiniajame Neries krante, kitapus Senamiesčio kuriasi Piliamiestis. Piliamiesčio kvartalas – tai ne pastatai, o laimingų žmonių miestas mieste. Čia atsiverianti Kauno pilies panorama suteikia kultūrinę ir istorinę perspektyvą, iš kurios miestas atsiskleidžia visu savo unikalumu ir įvairumu, o vos persikėlus tiltu per upę galima atsidurti pačiame jo gyvenimo sūkuryje.

Kontaktai:

Vaida Pocienė
+37067111117
vaida.pociene@yit.lt

Gintvilė Jankūnienė
+37068218102
gintvile.jankuniene@yit.lt