BALTUPIS

„Baltupis“ – kita rajono istorijos pusė, sukurta išvien su nauja Vilniaus miesto vizija. 

„Baltupis“ – naujas „Realco“ plėtojamas daugiabučių kvartalas Baltupiuose, atspindintis naują Vilniaus miesto architektūros viziją. Butų įvairovė leidžia išsirinkti būstą pagal gyvenimo būdą ir kurti naujas istorijas savuose namuose: galite rinktis iš 1-4 kamb., loftinio tipo, penthouse tipo, kotedžo tipo butų. Su kasdienybe draugaujantys kvartalo sprendimai padeda būti balanse tarp namų ir jaukaus bendruomenės šurmulio – kai norisi privatumo, tam puikiai tinka privatūs kiemeliai ar uždari kiemai, kai norisi bendruomenės – tam sukūrėme „Baltos upės“ alėją bei bendrystės erdvę. 

Kontaktai

VILEIŠIO 27

Tik 66 butų A++ klasės projektas, augantis drauge su poreikiu gyventi ramybės oazėse gamtos prieglobstyje, tačiau nenutolstant nuo strateginių miesto taškų – Antakalnio mikrorajono širdyje ant Neries kranto.

NEMUNAS by CITUS

Pirmas toks projektas Lietuvoje, kur aukštai ant stogo jus pasitiks baseinas bei lauko kino zona. Investicijai, darbui ir atostogoms. Atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje. Mėgaukitės baseinu su neišdildoma miesto panorama. Prestižinėje Druskininkų lokacijoje miesto centre, apsuptoje miškų ir parkų, pramogų ir poilsio vietų. Unikali patirtis privačiuose apartamentuose.

Kontaktai

MIŠKO ARDAI by CITUS

Premium klasės namai sukurti vertinantiems tikrą gamtą ir norintiems neprarasti sostinės pulso. Projektas įsikūręs Burbiškių miško apsuptyje – kasdien galėsite grožėtis nuostabiu vaizdu pro langus, o miesto centrą pasieksite vos per 10 min. Butai paskutiniame aukšte suprojektuoti lyg privatūs nameliai, viduje – 7 m aukštį siekiantis buto tūris, o jų grindų altitudė aukščiausių supančių medžių vainikų aukštyje, todėl vaizdas per langus ir jausmas čia gyvenant – pribloškiantis.  

Kontaktai

Kaip Niujorke by CITUS

Vilniaus pokyčių centre – transformaciją patiriančiuose Žirmūnuose, kuriuos supa parkai, gamtos atokvėpio kampelis – Žirmūnų paplūdimys, prekybos ir pramogų centrai, patogus susisiekimas ir viskas, ko reikia aktyviems bei išmaniems miesto žmonėms sparčiai kyla naujasis, gyvenamosios paskirties butų projektas Kaip Niujorke by CITUS.

RADIO CITY by CITUS

Tai išskirtinio stiliaus konversijos projektas kūrybai, darbui ir laisvalaikiui, įsikūręs pačioje Kauno širdyje Žaliakalnyje. Nestandartinė erdvės, dideli langai ir terasa ant stogo, su žadą atimančia Kauno panorama – visą tai ir dar daugiau rasi RADIO CITY by CITUS.

Įsiliek į veiksmo sūkurį Kaune – įsikurk kūrybinės laisvės kupinose erdvėse jau dabar!

Kontaktai

Matau Vilnių

„Pakalnės“ namas – paskutinis gyvenamųjų namų projekto „Matau Vilnių“ etapas. Vilniaus miesto centre, šalia Tauro kalno esantis namas, pastatytas buvusios legendinės „Šopeno“, vėliau – „Tauro“, alaus daryklos teritorijoje. Tai namai, kuriuose norėtų įsikurti daugelis.

Kontaktai

Monika Matulytė

+370 686 74406

monika.matulyte@yit.lt

 

Naujasis Skansenas

„Naujasis Skansenas“ – tai atsinaujinantis ir skandinavišku stiliumi alsuojantis projektas, plėtojantis jaukią ir šiuolaikišką namų oazę miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. 

Kontaktai

Viktorija Rinkevičienė

+370 615 28183

viktorija.rinkeviciene@yit.lt

Matau Kauną

„Matau Kauną“ – tai miesto patirčių samplaika, kurioje sinergiškai veikia romus jaukumas ir aktyvi dinamika, sentimentalios tradicijos ir moderni klasika. Tai gyvenimas tarp gamtos ir miesto. 

Kontaktai

Vaida Pocienė

+370 671 11117

vaida.pociene@yit.lt

Piliamiestis

Piliamiestis – laimingų žmonių miestas mieste. Tai modernių daugiabučių kvartalas įsikūręs prie ramiai tekančios Neries ir vos per tiltą esančiu Senamiesčiu. 

Kontaktai

Gintvilė Jankūnienė

+370 682 18102

gintvile.jankuniene@yit.lt

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė EIKA.

Kontaktai

URBAN LIFE

„Hanner“ vystomų gyvenviečių projektas, apjungiantis 4 naujai statomus bei pastatytus būsto projektus Vilniuje. Didžiausias būstų pasirinkimas perspektyvioje vietoje su puikia infrastruktūra Jūsų gyvenimui – šalia parkai, stotelės, mokymosi įstaigos.

Kontaktai