Baldai
 iš salono "Estylo"

Lova
 iš salono "Estylo"

"Clei" transformuojami baldai
 iš salono "Estylo"

Baldai iš salono "Estylo"

Lentynos "Lago" iš salono "Estylo"

Transformuojami baldai iš salono "Estylo"

Sofa Clei iš salono "Estylo"

Sofa
 Clei iš salono "Estylo"

Lentynos Lago iš salono "Estylo"

Lentynos Lago Cucina iš salono "Estylo"

Sofa iš salono "Estylo"

Skubančiam ir taupančiam laiką šiandienos žmogui viena didžiausių vertybių – namai. Kiekvienas savaip suprantame jų jaukumą ir originalumą, tačiau visiems mums svarbu, kad namuose būtų patogu, vi dėlto nesinori apkrauti namų nereikalingomis detalėmis. Tokiems namams labiausiai tiktų kompaktiniai ir lengvai transformuojami bei išskirtinio dizaino baldai. Visi norime, kad baldai būtų ne tik praktiškas, bet ir ilgaamžiai bei „tęstiniai“ – tokie, kuriuos visuomet būtų įmanoma papildyti naujomis detalėmis ar spalvomis. Kaip tik tokius sprendimus ir siūlo italų baldų gamintojai „Clei“ bei „Lago“.

Italų kompanija „Clei“, pradėjusi veiklą 1962 m., prisitaikiusi prie šiuolaikiško žmogaus gyvenimo būdo, tempo bei poreikių, siūlo pirkėjui modernius, lengvai transformuojamus baldus, puikiai tiksiančius žmonėms, kurie kuriasi nedidelėje erdvėje, yra priversti ją taupyti, tačiau nori jaustis savo namuose konfortabiliai. Pasirinkę daugiafunkcinius baldus („transformerius“), svetainę nesunkiai paversite erdviu ir stilingu miegamuoju, kurį vėliau galėsite transformuoti ir į puikų darbo kambarį: vienu mostu sofa virs miegamąja lova ar spinta. Tokiu būdu savo namuose sukursite harmoningas, vientisas erdves, ir net mažą kambarėlį paversite modernaus dizaino kūriniu.

Italijos kompanijos „Lago“ gaminiai išsiskiria paprastumu, kokybe bei ypatinga prabanga. Ši kompanija garsėja moderniu mąstymu ir žaismingu baldų dizainu. Kompanijos gaminiai leis eksperimentuoti ir modeliuoti skirtingus baldų elementus, kurti įvairiausias formas, figūras. Galėsite realizuoti savo „svajonių namų“ vizijas, be to, kūrybos procesą tęsite ir vėliau – nuolat papildydami namų interjerą naujais baldų elementais, derančiais tarpusavyje. Tai lyg žaidimas „Lego“ kaladėlėmis – galėsite kurti atskiras figūras ar kompozicijas, ir visai nebūtina jas visas įsigyti tuojau pat. Tai galima daryti palengva ir dalimis, vis apsiprantant su naujomis formomis bei spalvomis namuose.

Daugiau info www.estylo.lt