Naujų apartamentų komplekso „Sanguškų parkas“ Vilniaus senamiestyje vystytoja RELEVEN pasirašė šio objekto generalinės rangos sutartį su statybų bendrove „Naresta“. Iš karto po sutarties pasirašymo pradedami ir daugiau kaip 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto „Sanguškų parko“ statybos darbai, kuriuos ketinama baigti pirmąjį 2026 m. pusmetį.

Sanguškų parkas. Vaizdas iš drono

„Šią turtingos istorijos, kadaise LDK didikams priklausiusią vienuolynų kaimynystės teritoriją bjaurojo per sovietų okupaciją statyti garažai ir sandėliai. Kartu su „Naresta“ prikeldami šią vietą atlyginsime senamiesčiui dešimtmečius darytą žalą. Sukursime žalią, patogią, prie aplinkos spalvomis ir architektūra derančią erdvę įvairiems gyventojų poreikiams. „Naresta“ – patikimas mūsų partneris, su kuriuo dirbome jau ne viename projekte, tad kartu su pirkėjais ir investuotojais tikimės kokybės ir patikimumo“, – sakė RELEVEN direktoriaus pavaduotojas Viktoras Zubrecovas.

„Sanguškų parkas“ statomas Žiupronių gatvėje, šalia Misionierių bažnyčios ir Subačiaus bei Daukšos gatvių sankirtos. Čia bus įrengti 55 butai, 11 poilsio ir 13 komercinės bei administracinės paskirties patalpų. „Sanguškų parkas“ siūlys nuo 30 iki 224 kvadratinių metrų ploto tvarius A++ klasės butus.

RELEVEN jau yra pasirašiusi išankstinio pardavimo sutartis su 17 proc. pastatų ploto rezervavusiais pirkėjais. 

Vienos iš didžiausių statybų bendrovių Lietuvoje „Naresta“ generalinis direktorius Tadas Grincevičius pabrėžia, kad naujasis projektas erdvei sugrąžins jos istorinę reikšmę.

„Statybos senamiestyje reikalauja specifinių žinių, pagarbos istorijai ir jos išmanymo. Mūsų komanda per 30 metų tapo patikimais senamiesčio ir jo darnos išsaugojimo ekspertais. Džiaugiuosi, kad mūsų ir RELEVEN požiūris visiškai sutampa“, – pažymi T. Grincevičius.

„Sanguškų parkas“, kurio architektūrinį projektą kūrė studija „Heima“, pasižymės patogumu ir tvarumu, namai vizualiai atlieps šiltą, pastelinį aplinkinių senamiesčio pastatų spalvų koloritą, jų apdaila atkartos istoriniams Vilniaus pastatams būdingus elementus. Projekto kūrėjai tikisi, kad jis iš dalies užpildys premium segmento butų trūkumą sostinės senamiestyje, nes užtikrins ir įvairų butų plotų pasirinkimą, ir gyventojų ramybę bei privatumą. 

RELEVEN investicijos į „Sanguškų parką“ per visą statybų laikotarpį sieks apie 40 mln. eurų. Butų kainos šiame komplekse prasideda nuo 6.000 Eur už kvadratinį metrą.

Viktoras Zubrecovas. Releven nuotr.

Tadas Grincevičius

#NT rinka

2024-04-03