Straipsniai, įvykiai

Sena ir nauja – kaip juoda ir balta 2015-07-27

Interjero iššūkis – kaip su minimaliais pokyčiais paversti butą, esantį senos statybos blokiniame name, nauju taip, kad įžengus jaustumeisi jaukiai, patogiai ir kad viskas alsuotų kokybe.

„Interjero erdvės“ įkūrėja: „Esame orientuoti į bendradarbiavimą, o ne konkuravimą“ 2015-07-27

Pačioje Kauno širdyje įsikūrusio dizaino salono „Interjero erdvė“ vadovė Asta Bučienė trykšta entuziazmu ir meile savo veiklai, į kurią įtraukti visi šeimos nariai – vyras ir du sūnūs.

Skandinaviška dvasia alsuojantis loftas 2015-07-20

Užsakovo reikalavimus padiktavo pati erdvė – norėjosi patogiai, o svarbiausia – funkcionaliai suplanuoto būsto. Vilniuje, „Microlofts“ loftų kvartale, jaunam vyrui interjero sukurtas būsto interjeras išsiskiria preciziškai suplanuota erdve..

Dizainerė Irmina Savickienė: „Žinojau ir žinau, kur einu ir kaip noriu atrodyti“ 2015-07-20

Ambicinga interjero dizainerė iš Šiaulių – Irmina Savickienė – šiandien drąsiai deklaruoja, kad kūrybininkai Lietuvoje tikrai gali užsidirbti – tereikia noro veikti, talento ir žinių, kaip valdyti projektus.

Stiprų charakterį turintis loftas 2015-07-13

Architektas ir interjero dizaineris Andrius Byčenkovas sako, kad pirmą kartą pažvelgęs į erdvę, kurioje teks kurti, kūrybiškai pagalvojo, jog ji kažkuo panaši į traukinio vagoną.

Angliška klasika lietuvių namuose 2015-07-13

Užduotis – renovuoti anksčiau statytą gyvenamąjį dviejų aukštų namą: sukurti šiltą ir jaukų klasikinio stiliaus interjerą keturių asmenų šeimai.

Valcucine – Gabriele Centazzo virtuvė, pralenkianti laiką 2015-06-09

Ar įsivaizduojate virtuvę, kurios nėra tol, kol prie jos nepriartėjate ir nepaliečiate, arba tol, kol jos neprireikia? Dizaineris Gabriele Centazzo gali paversti virtuvę funkcionaliu dizaino šedevru.

Nauji Geberit nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai 2015-06-09

Žvelgiant iš techninės pusės, vandens nuleidimo mygtukas turėtų visada būtų įrengiamas priešais potinkinį bakelį. Vis dėlto tai ne visada priimtina ir praktiška klientui.

Minkštieji baldai, stebinantys spalvomis ir konstrukcija 2015-06-08

Jokie šiuolaikiški namai nebeįsivaizduojami be vizualiai patrauklių, ergonomiškų ir patvarių minkštųjų baldų. Ne paslaptis, kad juos išsirinkti tampa vis didesnis iššūkis dėl pasiūlos gausos.

Rinkos inovacija – modeliuojamas tinkas 2015-06-08

Pažangios statybos technologijos gali gerokai palengvinti darbus kuriant būsto interjerą ir eksterjerą. Įprastai sienoms naudojamą gipsą keičia pažangi medžiaga – modeliuojamas tinkas.

Stumdomos durys – funkcionalumas ir ergonomika 2015-06-08

Stumdomų durų įrengimo klausimas moderniuose interjeruose tampa vis aktualesnis pirmiausiai dėl dviejų pagrindinių priežasčių – funkcionalumo ir ergonomikos.

Išskirtinės plytelių pavasario naujienos iš Ispanijos ir Italijos „Iris“ salonuose 2015-06-08

Šio pavasario ispaniškų ir itališkų plytelių kolekcijos išsiskiria savo netikėtomis formomis bei struktūra. Reljefiniai plytelių paviršiai vis dažniau tampa detalesni ir išraiškingesni, taip sukurdami dar gilesnį erdvės pojūtį.

Modernūs šviestuvai, kalbantys tradicijų kalba 2015-06-08

Šiuolaikiški apšvietimo sprendimai kiekviename būste – vienas iš aktualiausių klausimų. Pastaruoju metu Lietuvoje populiarėja angliški šviestuvai, turintys ilgametes gamybos tradicijas, tačiau neatsiliekantys nuo rinkos tendencijų..

VGTU kurta inovacija apsaugos nuo triukšmingų kaimynų 2015-06-04

Skundžiatės, kad per triukšmingai gyvena kaimynai? Gali būti, kad savo priekaištus turėtumėte išsakyti ne tik triukšmadariams, bet ir namo statytojams.

Senamiesčio interjeras: raudonų plytų keliu 2015-06-02

Interjero tikslas – patogių, funkcionalių ir estetiškai nepriekaištingų zonų sukūrimas 160 kvadratinių metrų plote.

„Geberit“ Cleanline dušo latakai – unikali rinkos naujovė 2015-06-01

Dauguma dušo latakų atrodo gražiai, tačiau po jų dangteliais per visą ilgį kaupiasi nešvarumų ir veisiasi bakterijų. Tokių dušo latakų dangtelių nuėmimas yra sudėtingas, o valymas - komplikuotas. „Geberit“ siūlo sprendimą - Cleanline dušo latakus.

Niekad nesenstančios klasikinės durys – jau ir moderniuose interjeruose 2015-05-25

Kai ateina metas rinktis duris savam būstui, daugelis atsiduria kryžkelėje, nes ima svarstyti, kas geriau tiktų prie bendros būsto stilistikos. Po ilgų svarstymų neretai prieinama prie sprendimo, kad reikia tokių, kurios tiktų kone prie visko..

Lauko terasų apšvietimas: naujovės, tendencijos ir sprendimai 2015-05-25

Apšvietimas – itin svarbi lauko eksterjero dalis, todėl įprastai jai skiriama nemažai dėmesio.

Architektas Aidas Kalinauskas: „Kūrybinis procesas turi būti džiazas“ 2015-05-25

Aidas Kalinauskas – žmogus, savo veikloje siekiantis maksimalaus tobulėjimo, nevengiantis, esant poreikiui, užsakovui pasakyti, kad teks paklusti kūrėjo sprendimams, jei nenorima sugadinti to, kas gali būti padaryta maksimaliai gerai.

Stiklo ir interjero studijoje gimsta unikalūs šedevrai namams 2015-05-18

Kai namuose auga gėlės iš stiklo ir kiekvieną dieną, žydėdamos ant langų, pertvarų ar sienų, pasakoja vis naujas įkvepiančias istorijas, regis, pasaulis tampa jaukesnis ir mažesnis.