Straipsniai, įvykiai

Vonios kambarys — idėjos Jūsų namams 2015-01-26

Šiais laikais vonios kambarys, tai namų prabangos elementas, kuriam skiriama vis daugiau dėmesio ir keliami vis didesni reikalavimai.

Baltos durys interjere: modernu ir stilinga 2015-01-19

Durys visuomet buvo vienas iš reikšmingiausių būsto elementų ne tik lietuvių, bet ir visų europiečių kultūroje. Būtent dėl to šiam interjero elementui keliami išskirtiniai reikalavimai.

Stiklo ir interjero studija – universalūs interjero sprendimai 2015-01-19

Interjero sprendimai „iš vienų rankų“ pastaruoju metu rinkoje griežia pirmuoju smuiku, mat klientų noras greitai ir kokybiškai susikurti namų ar ofisų interjerą, diktuoja naujas tendencijas.

Barbora Adamonytė: „Interjerų puošimas dizaino objektais yra pati mažiausia visos dizaino esmės dalis“ 2015-01-19

Industrinio dizaino objektų kūrėja Barbora Adamonytė savo kūriniais stebina ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį. Šį rudenį ji gavo prestižinį „RedDot Design Concept Award 2014“ apdovanojimą už savo šviestuvą ,,SAULĖ-tekis/-lydis“.

VGTU absolventė siūlo kalėjimus iškelti į jūrą 2015-01-16

Dėl savo specifikos kalėjimas dažniausiai nėra pageidaujama kaimynystės įstaiga. Remdamasi šia nuomone, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) architektūros magistro studijų absolventė sukūrė šiuolaikinio kalėjimo jūroje projektą.

Nauji standartai tobulam vonios kambariui 2015-01-06

Svajonių vonia, kuriame estetika ir praktiškumas – du lygiaverčiai partneriai, gali padaryti mūsų gyvenimą patogesnį ir užtikrinti didesnį atsipalaidavimą. Tokios vonios koncepciją siūlo vokiečių santechnikos ir vonios kambario baldų gamintojas „Duravit“.

Sovietmečio name – modernaus buto interjeras 2015-01-05

Kaip įrengti interjerą sovietmečiu statytame name? Idėjomis dalinasi interjero architektė Ainė Bunikytė.

„Geberit“ sieninis dušo latakas 2015-01-05

Modernios montavimo sienoje galimybės bei naujausi santechnikos sprendimai leidžia visiškai laisvai rinktis dušo, vonios ir praustuvo vietą kambaryje. Dabar „Geberit“ sieninis dušo latakas suteikia dar daugiau laisvės..

Apšvieskime Kalėdas su ELMO 2014-12-29

Ilgais ir tamsiais žiemos vakarais vis dažniau tenka praleisti laiko namuose. Geras apšvietimas yra vienas iš pagrindinių aspektų, kai norima sukurti jaukią interjero atmosferą.

Stiklo fasadų tendencijos: architektai pageidauja skaidrumo, investuotojai – energetinio efektyvumo 2014-12-18

„Guardian“ atsakas rinkos poreikiams – naujas „SunGuard“ fasadinis stiklas

Apšvietimo sprendimai išskirtinėms erdvėms iš „vienų rankų“ 2014-12-18

Namų erdvių ar biurų apšvietimo technologijos pastaruoju metu tobulėja taip sparčiai, todėl vartotojui dažnai tampa sunku kokybiškai pasirinkti. Juk reikia išmanyti ne tik techninius parametrus, bet ir neprasilenkti su naujausiomis stiliaus tendencijomis.

Akustiniai paneliai – stilingas būdas sumažinti triukšmą ir papuošti interjerą 2014-12-18

Moderniuose biuruose įrenginėjamos atviros erdvės ne tik leidžia optimaliau išnaudoti turimą plotą, bet ir sukelia nemažai problemų. Kokios jos ir kaip jas išspręsti?

Natūralūs sprendimai viešose ir privačiose erdvėse 2014-12-17

Harmoninga aplinka, menanti atostogas tolimiausiuose egzotiškuose kraštuose, gali Jus lydėti kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje, kai tik patys to norėsite.

Dekoruotas stiklas – išskirtinis interjero dizaino akcentas 2014-12-10

Stiklo dekoravimas – galimybė suteikti erdvei naujos gyvybės. Vienas iš būdų tai padaryti operatyviai, kokybiškai ir praktiškai – dekoravimas skaidrumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčia specialia PET plėvele.

Rankų darbas ir moderniausios technologijos atveria erdves išskirtiniems apšvietimo sprendimams 2014-12-05

Tinkamai pasirinktas apšvietimas dažnai paslepia net ir menkiausius interjero trūkumus, todėl jam skiriamas itin didelis dėmesys. Renkantis šviestuvus gyvenamosioms erdvėms ar jų eksterjerui, labai svarbus ne tik įvaizdis ir stilius...

Architektė Vida Vyšniauskienė: „Geram interjerui gali įkvėpti ir suknelė madų žurnale“ 2014-12-05

Architektė ir interjero dizainerė iš Kauno – Vida Vyšniauskienė – reikli sau ir ją supančiai aplinkai. Būtent šis darbo stilius veikiausiai ir lėmė tai, kad kūrėjos darbai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Įmonių grupė „Narbutas“ stiprina savo pozicijas Kaune 2014-12-03

Kaune, Eigulių gatvėje, duris atvėrė atnaujintas įmonių grupės „Narbutas“ biuro baldų salonas. Salone pristatomos naujos biuro baldų kolekcijos, ergonomiški stalai, garsą izoliuojančios biuro įrangos sistemos ir akustiniai paveikslai.

Namas pušyno apsuptyje 2014-12-01

Architektūros įmonė „Devyni architektai“ sukūrė išraiškingą interjerą jaunos šeimos, gyvenančios pušyno apsuptyje, būstui.

„Guardian“ sukūrė purvui atsparų dušo kabinoms skirtą stiklą 2014-11-25

Šveičiant dušo kabinos stiklą, galima iki kaulo nusitrinti rankų pirštus, tačiau jis vis tiek netaps toks švarus, koks buvo. Šiuolaikinės technologijos dušo kabinoms skirtą stiklą gali apsaugoti nuo dėmių susidarymo ir gerokai palengvina jo priežiūrą.

Aktyvus sėdėjimas 2014-11-24

Vilniuje šiomis dienomis atsidaręs salonas “Aktyvus sėdėjimas” Lietuvos žmonėms pristato ir aktyviai propaguoja to paties pavadinimo koncepciją.