URBAN LIFE

„Hanner“ vystomų gyvenviečių projektas, apjungiantis 4 naujai statomus bei pastatytus būsto projektus Vilniuje. Didžiausias būstų pasirinkimas perspektyvioje vietoje su puikia infrastruktūra Jūsų gyvenimui – šalia parkai, stotelės, mokymosi įstaigos.

Kontaktai:

+370 615 23403
pardavimai@hanner.lt
https://www.urbanlife.lt/

 

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“.

Kontaktai:

+370 616 20 540
rita@eika.lt
www.bajorualejos.lt

 

Baltas lapas

Naujas gyvenimo etapas ir nauja pradžia. „Baltas lapas“ žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje – yra šis pažadas. Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams.

Kontaktinis asmuo:

Justinas Šavelskis
Mob. +370 698 56508
El. p. justinas@eika.lt

 

 

Piliamiestis

Piliamiestis – laimingų žmonių miestas mieste. Tai modernių daugiabučių kvartalas įsikūręs prie ramiai tekančios Neries ir vos per tiltą esančiu Senamiesčiu. 

Kontaktai:

Gintvilė Jankūnienė
+37068218102
gintvile.jankuniene@yit.lt

Matau Kauną

„Matau Kauną“ – tai miesto patirčių samplaika, kurioje sinergiškai veikia romus jaukumas ir aktyvi dinamika, sentimentalios tradicijos ir moderni klasika. Tai gyvenimas tarp gamtos ir miesto. 

Kontaktai:

Vaida Pocienė
+37067111117

Naujasis Skansenas

„Naujasis Skansenas“ – tai atsinaujinantis ir skandinavišku stiliumi alsuojantis projektas, plėtojantis jaukią ir šiuolaikišką namų oazę miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. 

Kontaktai:

Viktorija Rinkevičienė
+370 615 28183
viktorija.rinkeviciene@yit.lt

 

Matau Vilnių

„Pakalnės“ namas – paskutinis gyvenamųjų namų projekto „Matau Vilnių“ etapas. Vilniaus miesto centre, šalia Tauro kalno esantis namas, pastatytas buvusios legendinės „Šopeno“, vėliau – „Tauro“ alaus daryklos teritorijoje. Tai namai, kuriuose norėtų įsikurti daugelis.

Kontaktai:

Monika Matulytė
+37068674406