NT projektai

Žvėryno vakarai

„Žvėryno vakarai“ – tai unikalus A+ klasės projektas, esantis viename labiausiai vertinamų Vilniaus rajonų – Žvėryne. 

Aukščiausius kokybės butuose sumontuota „Protingojo namo“ sistema, suteikia galimybę valdyti namus iš bet kurios pasaulio vietos; pėsčiomis akimirksniu pasiekiami didžiausi kultūros, sporto ir pramogų centrai, o pro namų langus atsiveria kvapą gniaužianti sostinės panorama.

„Nors niekas negali garantuoti tobulo gyvenimo visur ir visada, padarėme viską, kad bent gyvenimas „Žvėryno vakaruose“ kaip tik toks ir būtų“ – apie projektą atsiliepia jo autorius A. Kaušpėdas. 

Kontaktinis asmuo:

Emilija
El.p. emilija.zverynovakarai@gmail.com
Tel. +370 606 39939

Vytauto 35

„Vytauto 35“ – arti  miesto ritmo, tačiau alsuoja harmonija ir ramybe, kuri svarbi susitelkiant darbui ir gyvenimui. Čia susijungia Žvėryno istorija, moderni architektūra, medžių alėjos, šalia tekanti upė. Unikalios architektūros trijų aukštų pastate galima įsigyti komercines patalpas ir butus su terasomis ar balkonais.

Kontaktinis asmuo:

Rita Skrupskelienė   
Mob. +370 616 20540
El.p. rita@eika.lt

Antakalnio panorama

„Antakalnio panorama“ apsupta gamtos, Senamiesčio pašonėje, nepaliks abejingų patogaus gyvenimo ieškančių miestiečių. Patogu, nes viskas šalia: čia pat išsidėsčiusios parduotuvės, mokymo įstaigos, darželiai. Vos per kelias minutes vaikai saugiai pasieks savo namus iš mokyklų ar viešojo transporto stotelių.
Erdviame sklype planuojamos 2 korpusų 5 ir 7 aukštų gyvenamojo pastato statybos, požeminė parkavimo aikštelė.

Kontaktinis asmuo:

Augustas Kirdeikis       
Mob. +370 620 95342 
El.p. augustas@eika.lt

 

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“.

Kontaktai:

+370 616 20 540
rita@eika.lt
www.bajorualejos.lt

Baltas lapas

Naujas gyvenimo etapas ir nauja pradžia. „Baltas lapas“ žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje – yra šis pažadas. Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams.

Kontaktinis asmuo:

Justinas Šavelskis
Mob. +370 698 56508
El.p. justinas@eika.lt

EIKA namai Pilaitėje

Būstas vertinantiems patirtį ir kokybę.

Išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje.


Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė „EIKA namai Pilaitėje“ persikėlė į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje.


Kurkite savo šiltus namus įkvepiančioje vietoje – per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę, o miesto centrą patogiai pasiekite Pilaitės prospektu ir naujuoju Vilniaus aplinkeliu.

Kontaktinis asmuo:

Augustas Kirdeikis
mob. +370 620 95342
El.p. augustas@eika.lt

Gilužio slėnis

Pilaitėje, šalia Gėlužės ežero įsikūrusią butų ir kotedžų gyvenvietę „Gilužio slėnis“ gaubia pušys. A energinės klasės gyvenvietėje suprojektuoti modernios architektūros 93-108 kv. m. ploto kotedžai ir 1-3 kamb. butai su erdviais balkonais bei terasomis. Ramybės pojūtį namuose kuria žaliojančios erdvės. Į gerbūvį investuota apie 1 mln. eurų., čia auga suaugusios pušys, bus pasodinta net 5200 augalų. Nors iki ežero vos 2 minutės kelio, privačios gyvenvietės viduje pramogų netrūksta. Įrengtos net 5 skirtingos laisvalaikio erdvės suaugusiems ir vaikams. O gerai išvystyta Pilaitės rajono infrastruktūra leis greitai ir patogiai pasiekti miesto pramogas. 

Kontaktai:

Ilona Kurpytė
Mob. +370 676 20332
El.p. ilona@omberg.lt 

Olga Sočneva
Mob. +370 602 65445
El.p. olga.s@omberg.lt

Milda Senionytė
Mob. +370 600 14588
El.p.milda@omberg.lt

„Goštauto 8“

„Goštauto 8“ – komercinių patalpų projektas Vilniuje – pačiame centre, šalia baltojo tilto – Goštauto g. 8. Moderniai sutvarkytos naujos komercinės patalpos turi visus reikalingus vykdyti verslui įrankius – posėdžių salę, naujus kokybiškus biuro baldus, kopijavimo aparatą, internetą, reprezentatyvų koridorių su laukiamąją zoną, bei įspūdingą vaizdą ir funkcionalų išplanavimą turinčią virtuvę su visa reikalinga buitine technika, taip pat darbuotojams sudarytos sąlygos naudotis dušu.

Kontaktai:

Rita Mereškevičienė:
El. paštas: rita@citus.lt
Tel. nr.: +37062033634

Grigalaukio Dominija

„Grigalaukio Dominija“ – vienintelė A+ energinės klasės gyvenvietė Pašilaičiuose. Modernūs 1-4 kambarių mažaaukštės statybos namai buvo suprojektuoti siekiant užtikrinti ramų ir kokybišką gyvenimą mieste už nedidelę kainą. Kiekvienas butas turės balkoną arba privačias, augalais atskirtas terasas. Namuose bus įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema. A+ energinės klasės butai išlaikys vertę ir būsto likvidumą dešimtmečius. Nors artimiausias kaimynas – planuojamas 5 ha parkas, gyvenvietė išsiskiria žaliuojančių ramybės bei laisvalaikio erdvių gausa. Kieme veiklos apstu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Uždaroje ir saugomoje gyvenvietės teritorijoje įrengtos net 3 skirtingos mašinų stovėjimo aikštelės.  

Kontaktai:

Olga
Mob. +370 602 65445
El.p. olga.s@omberg.lt

Aurimas
Mob. +370 627 76766
El.p. aurimas@omberg.lt

Ilona
Mob. +370 676 20332
El.p. ilona@omberg.lt   

Rasa
Mob. +370 600 35 339 
El.p. rasa.g@omberg.lt 

LAISVĖS 78B

Projektą „Laisvės 78B“ įgyvendiname Justiniškių mikrorajone, strategiškai patogioje vietoje Laisvės pr., greta projektuojamos Šiaurinės gatvės, kuri užtikrins susisiekimą su Vakariniu aplinkeliu bei kitais Vilniaus rajonais.

Pirmuoju etapu pastatėme vieną daugiabutį gyvenamąjį namą, kurį sudaro du – devynių ir šešių aukštų – korpusai. Jame jau gyvena naujakuriai.

Antru etapu pastatysime antrąjį daugiabutį gyvenamąjį namą, kurį sudarys trys – vienas aštuonių ir du penkių aukštų – korpusai. 2020 metais planuojame pabaigti trečiojo etapo statybas.

Visi butai turi didelius balkonus su stikliniais turėklais, o norintys turėti nuosavą terasą įsikūrė apatiniame daugiabučio namo aukšte. Įgyvendindami projektą, sprendžiame amžiną miestiečių rūpestį dėl automobilio parkavimo – įrengiame net dviejų aukštų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę.

Taip pat grąžinome pirkėjams praktiškas dviračių laikymo saugyklas (sandėliukus), kurių naujos statybos pastatuose pasitaiko vis rečiau. Įrengėme vaikų žaidimų aikštelę mažiesiems namo gyventojams. Tai – vienas iš nedaugelio projektų Vilniaus mieste, kuris vos už keleto žingsnių turi vaikų darželį ir mokyklą.

Antrasis statybų etapas pradėtas 2018 metų rudenį, o statybų pabaiga numatyta 2019 m. III ketvirtį. Šiame etape suprojektavome 119 butų. Didžioji dalis – kompaktiški 2 kambarių butai. Be to, pasiūlysime apgalvoto ir patogaus išplanavimo 1 bei 3 kambarių butus. Kaip ir pirmajame etape, butai turės didelius erdvius balkonus. Daugumoje butų yra suprojektuoti sandėliukai.

II etapo privalumai – tai rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri užtikrins šviežio oro pritekėjimą į patalpas ir ekonomišką šildymą. Pastatui suteikiama A energetinio naudingumo klasė. Šildymas – centrinis kolektorinis su individualia apskaita.

Kontaktinis asmuo:

Mantas Urbonas
Mob. +370 601 51 333
El.p. mantas@laisves78b.lt