NT projektai

Žvėryno vakarai

„Žvėryno vakarai“ – tai unikalus A+ klasės projektas, esantis viename labiausiai vertinamų Vilniaus rajonų – Žvėryne. 

Aukščiausius kokybės butuose sumontuota „Protingojo namo“ sistema, suteikia galimybę valdyti namus iš bet kurios pasaulio vietos; pėsčiomis akimirksniu pasiekiami didžiausi kultūros, sporto ir pramogų centrai, o pro namų langus atsiveria kvapą gniaužianti sostinės panorama.

„Nors niekas negali garantuoti tobulo gyvenimo visur ir visada, padarėme viską, kad bent gyvenimas „Žvėryno vakaruose“ kaip tik toks ir būtų“ – apie projektą atsiliepia jo autorius A. Kaušpėdas. 

Kontaktinis asmuo:

Emilija
El.p. emilija.zverynovakarai@gmail.com
Tel. +370 606 39939

Pilies Apartamentai

Įsikurkite jau šiandien prabangiuose mažaaukštės statybos butuose prestižinėje Vilniaus vietoje, šalia Neries upės. Galimybė vos per keletą minučių pėsčiomis nusigauti iki Katedros aikštės, Bernardinų sodo ar tiesiog grožėtis nuostabiu Gedimino pilies vaizdu per savo namų langus yra privilegija, kurią turi nedaugelis. Išskirtinė gyvenimo kokybė - Olimpiečių g. 3.

Kontaktinis asmuo:

Neringa Stočkelytė
Mob. +370 613 84102
El.p. neringa@hanner.lt

Vytauto 35

„Vytauto 35“ – arti  miesto ritmo, tačiau alsuoja harmonija ir ramybe, kuri svarbi susitelkiant darbui ir gyvenimui. Čia susijungia Žvėryno istorija, moderni architektūra, medžių alėjos, šalia tekanti upė. Unikalios architektūros trijų aukštų pastate galima įsigyti komercines patalpas ir butus su terasomis ar balkonais.

Kontaktinis asmuo:

Rita Skrupskelienė   
Mob. +370 616 20540
El.p. rita@eika.lt

„B23“ butai Naujamiestyje

24 istorijos

Visi žinome, kad siekiant atrasti gyvenimo harmoniją, reikia susitelkti svarbiausioms detalėms. Apie privatumą bei ramybę namuose pasakoja privati kotedžų gyvenvietė „24 istorijos“. Vos 24 kotedžuose gyvens šeimos, pasakojančios savo gyvenimo istorijas. A+ energinės klasės gyvenvietėje – modernūs, jaukių spalvų kotedžai turės privačius, augalais atskirtus kiemelius. „24 istorijų“ gyvenvietės išskirtinumas – specialiai kurtas Provanso stiliaus apželdinimas, levandų kiemas. 6 skirtingais augalais apsodintas sodas – kasdienis ramybės kampelis. Privatumo suteikia ir aptverta gyvenvietės teritorija. Čia įrengtos laisvalaikio zonos vaikams bei suaugusiems.  

Kontaktai:

Ilona Kurpytė
Mob. +370 676 20332
El.p. ilona@omberg.lt 

Olga Sočneva
Mob. +370 602 65445
El.p. olga.s@omberg.lt

Milda Senionytė
Mob. +370 600 14588
El.p. milda@omberg.lt

Antakalnio panorama

„Antakalnio panorama“ apsupta gamtos, Senamiesčio pašonėje, nepaliks abejingų patogaus gyvenimo ieškančių miestiečių. Patogu, nes viskas šalia: čia pat išsidėsčiusios parduotuvės, mokymo įstaigos, darželiai. Vos per kelias minutes vaikai saugiai pasieks savo namus iš mokyklų ar viešojo transporto stotelių.
Erdviame sklype planuojamos 2 korpusų 5 ir 7 aukštų gyvenamojo pastato statybos, požeminė parkavimo aikštelė.

Kontaktinis asmuo:

Augustas Kirdeikis       
Mob. +370 620 95342 
El.p. augustas@eika.lt

 

Bajorų alėjos

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“.

Kontaktai:

+370 616 20 540
rita@eika.lt
www.bajorualejos.lt

Baltas lapas

Naujas gyvenimo etapas ir nauja pradžia. „Baltas lapas“ žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje – yra šis pažadas. Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams.

Kontaktinis asmuo:

Justinas Šavelskis
Mob. +370 698 56508
El.p. justinas@eika.lt

EIKA namai Pilaitėje

Būstas vertinantiems patirtį ir kokybę.

Išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje.


Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė „EIKA namai Pilaitėje“ persikėlė į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje.


Kurkite savo šiltus namus įkvepiančioje vietoje – per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę, o miesto centrą patogiai pasiekite Pilaitės prospektu ir naujuoju Vilniaus aplinkeliu.

Kontaktinis asmuo:

Augustas Kirdeikis
mob. +370 620 95342
El.p. augustas@eika.lt

FluxRecords

Urbanistine architektūra bei dar neišragautomis vietomis pulsuojantis Naujamiestis pritrauks naujo ritmo išsiilgusius gyventojus. „FluxRecords“ – tai išskirtinis 48 butų projektas Vilniuje, Naujamiestyje, Vytenio gatvėje. Modernus A+ energinės klasės namas, esantis miesto įvykių centre, sukurtas pamilusiems miesto skambesį. Urbanistinės architektūros pastatas išsiskiria kūrybiškais sprendimais. Fasadą puoš Street Art stiliaus piešinys.  200 kv. m. terasoje bus įrengta New York‘o Brooklyn‘o rajono stiliaus laisvalaikio erdvė. 1-3 kambarių butai turės vitrininius langus, erdvius balkonus bei terasas, iš kurių atsivers meisto panoramos. Uždara namo teritorija bus stebima vaizdo kameromis, bus įrnegta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Kontaktai:

Rasa
El.p. rasa.g@omberg.lt
Mob. +370 600 35 339 

Aurimas
El.p. aurimas@omberg.lt
Mob. +370 627 76766

Milda
El.p. milda@omberg.lt
Mob. +370 600 14588

Gilužio slėnis

Pilaitėje, šalia Gėlužės ežero įsikūrusią butų ir kotedžų gyvenvietę „Gilužio slėnis“ gaubia pušys. A energinės klasės gyvenvietėje suprojektuoti modernios architektūros 93-108 kv. m. ploto kotedžai ir 1-3 kamb. butai su erdviais balkonais bei terasomis. Ramybės pojūtį namuose kuria žaliojančios erdvės. Į gerbūvį investuota apie 1 mln. eurų., čia auga suaugusios pušys, bus pasodinta net 5200 augalų. Nors iki ežero vos 2 minutės kelio, privačios gyvenvietės viduje pramogų netrūksta. Įrengtos net 5 skirtingos laisvalaikio erdvės suaugusiems ir vaikams. O gerai išvystyta Pilaitės rajono infrastruktūra leis greitai ir patogiai pasiekti miesto pramogas. 

Kontaktai:

Ilona Kurpytė
Mob. +370 676 20332
El.p. ilona@omberg.lt 

Olga Sočneva
Mob. +370 602 65445
El.p. olga.s@omberg.lt

Milda Senionytė
Mob. +370 600 14588
El.p.milda@omberg.lt

„Goštauto 8“

„Goštauto 8“ – komercinių patalpų projektas Vilniuje – pačiame centre, šalia baltojo tilto – Goštauto g. 8. Moderniai sutvarkytos naujos komercinės patalpos turi visus reikalingus vykdyti verslui įrankius – posėdžių salę, naujus kokybiškus biuro baldus, kopijavimo aparatą, internetą, reprezentatyvų koridorių su laukiamąją zoną, bei įspūdingą vaizdą ir funkcionalų išplanavimą turinčią virtuvę su visa reikalinga buitine technika, taip pat darbuotojams sudarytos sąlygos naudotis dušu.

Kontaktai:

Rita Mereškevičienė:
El. paštas: rita@citus.lt
Tel. nr.: +37062033634

Grigalaukio Dominija

„Grigalaukio Dominija“ – vienintelė A+ energinės klasės gyvenvietė Pašilaičiuose. Modernūs 1-4 kambarių mažaaukštės statybos namai buvo suprojektuoti siekiant užtikrinti ramų ir kokybišką gyvenimą mieste už nedidelę kainą. Kiekvienas butas turės balkoną arba privačias, augalais atskirtas terasas. Namuose bus įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema. A+ energinės klasės butai išlaikys vertę ir būsto likvidumą dešimtmečius. Nors artimiausias kaimynas – planuojamas 5 ha parkas, gyvenvietė išsiskiria žaliuojančių ramybės bei laisvalaikio erdvių gausa. Kieme veiklos apstu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Uždaroje ir saugomoje gyvenvietės teritorijoje įrengtos net 3 skirtingos mašinų stovėjimo aikštelės.  

Kontaktai:

Olga
Mob. +370 602 65445
El.p. olga.s@omberg.lt

Aurimas
Mob. +370 627 76766
El.p. aurimas@omberg.lt

Ilona
Mob. +370 676 20332
El.p. ilona@omberg.lt   

Rasa
Mob. +370 600 35 339 
El.p. rasa.g@omberg.lt 

„Jonučių namai“

„Jonučių namai“ - mažaaukštės statybos daugiabučių projektas Kaune. Ramios ir saugios aplinkos apsuptyje bus išvystytas uždaras šešių namų kvartalas. Projektas pasižymės ekonomišku išlaikymu ir ypač geromis laisvalaikio zonomis vaikams ir suaugusiems. 

Kontaktai:

Gabrielė Dragūnavičiūtė:
El. paštas: gabriele@citus.lt
Tel. nr.: +37063896603

Tomas Zinkevičius:
El. paštas: tomas.z@citus.lt
Tel. nr.: +37064061946

„Karaliaučiaus slėnis“

„Kauno senamiesčio apartamentai“

„Kauno senamiesčio apartamentai“ yra vienintelis naujas nekilnojamojo turto projektas senamiestyje, tad apsigyvenę čia būsite išskirtiniai. Kasdien pro savo langus grožėsitės senamiesčio vaizdais. Penktadienį pasinersite į turtingą kultūrinį miesto gyvenimą. Šeštadienio rytą skanausite šviežias bandeles už kampo esančioje kepyklėlėje. Sekmadienį eisite pasivaikščioti į netoliese esantį parką ar paupį. Mėgausitės gyvenimu prestižinėje ir unikalioje vietoje visus metus.

Kontaktai:

Gabrielė Dragūnavičiūtė:
El. paštas: gabriele@citus.lt
Tel. nr.: +37063896603

Tomas Zinkevičius:
El. paštas: tomas.z@citus.lt
Tel. nr.: +37064061946

 

Live Square

Gyventi LIVE SQUARE, vadinasi, būti miesto dalimi, su juo susilieti. Ryte galėsite stebėti bundantį Gedimino prospektą, o vakare, žingsniuodami iš darbo, prisėsti kavinėje ir palydėti dar vieną dieną miesto centre. LIVE SQUARE apartamentai – tai šiuolaikiška ir kokybiška namų erdvė. Trijuose LIVE SQUARE namuose su balkonais ir terasomis kviečiame įsigyti apartamentus – prestižinius butus, komercines patalpas bei poilsio zonas (studijas) gyvenamosios paskirties pastatuose.

Kontaktinis asmuo:

Justinas Šavelskis
Mob. +370 698 56508
El.p. justinas@eika.lt

Namų pynės

Nauja gyvenvietė sostinėje, Tuskulėnų gatvėje, supinta iš septynių daugiabučių, ypatingoje, duona kvepiančioje Vilniaus vietoje. 130 metų šeimomis besirūpinusi seniausia duonos kepykla užleidžia vietą naujai, jaukių namų tradicijai. Planuojama, kad projekte NAMŲ PYNĖS per kelis projekto vystymo metus įsikurs per 400 šeimų.

Kontaktinis asmuo:

Jovita Laužikienė 
mob. +370 678 02843
El.p. jovita@eika.lt

„Neries ardai“

„Neries ardai“ – tai išskirtinis projektas, apjungiantis gyvenimo miške ir mieste privalumus. Būstas mieste, netoli nuo centro, tačiau su kotedžui ar net namui būdingai privalumais.  „Neries ardų“ daugiabučiai bus įkurti unikalioje Vilniaus vietoje – šalia kraštovaizdžio draustinio. Tai namai žmonėms, vertinantiems gamtą, privatumą ir ramybę.

Kontaktai:

Rita Mereškevičienė:
El. paštas: rita@citus.lt
Tel. nr.: +37062033634

Parko apartamentai

Naujų butų miestelis „Parko apartamentai“ įsikūręs šalia gamtos prieglobsčio, sparčiausiai besikeičiančioje Kauno miesto Aleksoto dalyje. Netoliese vienas šalia kito pastatyti didieji prekybos centrai – Iki, Maxima Bazė, Senukai, Lidl, verslo centrai, automobilių savitarnos plovykla, sporto klubai, automobilių dalinimosi paslaugos stotelė, viešojo transporto stotelė ir kt., kuriuos pasieksite pėsčiomis vos per 5 – 10 min. Jūs galite pasirinkti skirtingų išplanavimų butus – 22 kv.m, 46 kv.m, 48 kv.m, 53 kv.m, 58 kv.m ir 59 kv.m.Netoliese – Valdo Adamkaus gimnazija, į kurią Jūsų vaikai galės eiti pėsčiomis ir Botanikos sodas, kur vyksta įvairūs renginiai, kurie papildys Jūsų laisvalaikį. Šalia miestelio įrengtas naujas dviračių takas susijungia su Kauno miesto dviračių takų tinklu. Juo „Parko apartamentai“ gyventojai pasieks Kauno senamiestį tik 4,5 km atstumu. 

Kontaktai:

Saulius
Tel.nr. 8-620-90555
El.p. saulius@centromera.lt

Vaida
Tel.nr. 8-625-11000
El.p. vaida@centromera.lt