ARCHzona parodoje matysite:

 

susitikimai su inovacijomis 38 garsiausių gamintojų stenduose 

Registracija bilietams su nuolaida ARCHzona+ARTVilnius 

 

  • Europos Sąjungos premija už šiuolaikinę architektūrą / Mies van der Rohe awards

Nuo 1988 m. Europos komisija kartu su Mies va der Rohe fondu Barselonoje kas dvejus metus teikia Europos sąjungos šiuolaikinės architektūros premiją (EUmies award) – Mies va der Rohe apdovanojimą. Jau 17-tiems apdovanojimams buvo pateikta virš 500 darbų iš kurių kompetetinga komisija atrinko geriausius 40 projektų. 5 finalistai varžėsi dėl pagrindinio Architektūros prizo, papildomai 2 – dėl besiformuojančios architektūros apdovanojimo. Parodoje pamatysite geriausius 2019-2022 metais įgyvendintus projektus Europoje!

 

  • Bus rodomas prieš kelis mėnesius Kopenhagoje pristatytas "Built skin" filmas

 

  • FACadE konkurso dalyvių ekspozicija

ARCHzona’23 trečius metus iš eilės pristatomas FACadE – išskirtinio ir įspūdingiausio fasado realizacijos  konkursas. 
Tai puiki proga architektūros biurams pristatyti įgyvendintus projektus, pasižyminčius originaliu dizainu, naujomis projektavimo technikomis ar nestandartiniu medžiagų panaudojimu. 
Kurie fasadai yra gražiausi, unikaliausi ir įdomiausi? 
Tai sprendžia ARCHzona lankytojai – architektai, interjero dizaineriai, NT vystytojai, kitų sričių specialistai.

 

  • Metų interjeras/Auksinė paletė'22“ geriausiųjų paroda

„Metų interjeras/Auksinė paletė“ – lietuviškieji „Oskarai“ – įteikiami Lietuvoje bei užsienyje kuriantiems architektams, interjero dizaineriams, besivaržantiems specialiose ir „Tautos interjero“ nominacijose. Kasmet konkursas sulaukia virš 200 paraiškų, o apdovanojimai vyksta vis kitoje unikalioje vietoje. Geriausius projektus išrenka skaitytojai bei besikeičianti komisija, suburta iš užsienio architektų ir interjero dizainerių.