„Hostinger Global Office“

Vyriška industrinė oazė, įkvėpta IT gyvenimo ypatumų

24/7 darbo ritmas tarp begalės elektros ir interneto kabelių, besipinančių tarp kojų - įkvepiantis uždavinys sukurti funkcionalią, ergonomišką ir erdvią darbo vietą. Šis rebusas buvo išspręstas atsisakius bet kokių elektros lizdų ir nusprendus darbo vietas „pamaitinti“ plonomis chromuotomis stalų atramomis. Gausus elektros ir interneto kabelių tinklas besiraizgydamas po jaukiomis medinių lentų imitacijos grindimis pasiekia atskirai kiekvieną darbo stalą taip sukuriant itin precizišką ir išgrynintą erdvę, palaikant nuolatinę tvarką. Ištobulinta nestandartinių baldų kolekcija buvo papildyta baru poilsio zonoje vientisai sintezei sukurti.

Moduliniai darbo stalai buvo atskirti nominaliais vizualiniais erdvės formantais – žaliomis augalinėmis oazėmis rašikliams. Balti medienos pluošto trikampiai pertvarų elementai - po ilgų paieškų naujai atrastas akustinis pertvarų sprendimas, aklinai neuždarantis erdvės, neribojantis komunikavimo ir leidžiantis interpretuoti.. Bei palikti vieną kitą genialią mintį geltoname popieriaus fone.
Funkciniai sprendimai neapsiribojo vien tik darbo vietomis. Buitinės problemos buvo išspręstos sukūrus itin didelės traukos magnetinę lentą, kasdienę betvarkę paverčiančia interaktyviu metalistiniu paveikslu baltos drobės fone. Poilsio zoną gaubia stalo futbolo kamuolio smūgių bei elektrinės gitaros ansamblis. O pritrūkus sparnuotų idėjų naujam IT projektui tereikia trumpam įkristi į stiklinį skraidantį skafandrą arba tiesiog nueiti nusilengvinti..

Nuotraukos: Darius Petrulaitis