Biuras Nr. 163 2016

Apie projektą:

Pagrindinis autorius: Dalius Naginevičius
Bendraautorius: Simona Kliūčiūtė
Šalis: Lietuva
Plotas:  177 m2

Booking.com biuro Vilniuje, interjero projektas

Booking.com biuras įsikūręs Europos verslo centre, Vilniuje.
Biuras suskirstytas į keleta funkcinių zonų: atvira darbo erdvė, susitikimų kambariai bei virtuvėlė. Pastaroji atlieka ne tik maitinimosi, poilsio bet ir žaidimų erdvės funkciją. Projekto užduotis buvo ne tik apjungti šias skirtingas zonas į bendrą visumą, bet ir perteikti mūsų šalies vietos dvasią bei vertybes - dalykus, kurie pagal įmonės Booking.com prekinį ženklą ypač svarbūs.
Todėl neatsitiktinai pasirinkti tradiciniai lietuviški motyvai: stilizuoti tautiniai raštai ir geometrija, kurių elementai atsikartoja visame interjere, tiek kiliminėje dangoje, dekoratyviose pertvarose ar ant sienų. Vyrauja šviesus koloritas su medžio tekstūromis, o jaukią biuro atsmosferą papildo pro langus atsiverianti ryški senamiesčio panorama - genius loci tąsa.

English:

The Office is divided into several functional zones: open work space, meeting rooms and a kitchen. The main project's task was not only to combine these different areas into a single whole, but also to convey the spirit of our country's- things wich are particular importance to companies Booking.com trademark . Therefore in office interior was used stylized traditional Lithuanian motives.

Fotografijų autorius: Andrius Stepankevičius.