„Easy Debt Service“ biuro interjeras

Šiandien biuro interjeras yra ne tik darbo vieta, bet ir svarbi įmonės branding’o dalis. Sėkmingam verslui yra tiesiog privalu turėti reprezentatyvų interjerą.

Pagrindinė mūsų užduotis buvo išlaisvinti fantaziją bei rasti estetinį kompromisą tarp skirtingų vadovo ir darbuotojų poreikių. Iš karto supratome, jog reikią kurti kontrastingą interjerą.

Pasiūlėme industrinę stilistiką, su griežtais stiklo, metalo konstrukcijų ir betono motyvais. Šio kieto charakterio švelninimui panaudojome prabangius bei elegantiškus akcentus: natūralią medžio faneruotę, blizgius elementus, veliūro audinius, augalus bei didelį akvariumą su tikromis piranijomis.

Šiuolaikiškos įmonės pagrindas yra investicija į kokybišką darbuotojų fizinę bei emocinę aplinką, todėl projekte numatėme elektra valdomus reguliuojamo aukščio stalus, ergonomiškas darbo kėdes, taip pat sukurėme jaukias poilsio erdves.

Projektas išskirtinis ir įdomus tuo, jog čia buvo gausybė nestandarinių sprendimų, savotiškų iššūkių. Džiaugiamės, jog viską pavyko sklandžiai įgyvendinti.

Nuotraukos: Leonas Garbačauskas

60